reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dzień dobry!
Na początek życzenia dla Ilonki - sto lat, zdrowia i radości i spełnienia tego najważniejszego marzenia!!!!

U mnie juz lepiej. Wzięłam wczoraj jedną więcej tabl Duphastonu. Dziś jest czysto, może odrobinkę ten śluz zabarwiony, ale na żółto.
Kochane, ja już nie wyrabiam psychicznie. Jak dotrwam do końca bez jakiejś choroby psych. to będzie cud. Mam jakieś złe myśli, złe przeczucia. Boję się, bo intuicja się nie myli zazwyczaj. Oszaleję niedługo.

Wczoraj byłam na panieńskim, ale w zasadzie siedziałam cały czas, więc nie było ryzyka. Potem one poszły do klubu, a ja grzecznie do domu.

IZW, ale masz sny. Mnie się ostatnio śniło, po tym plamieniu, że spotkałam się z moją gin gdzieś na mieście, i ona do mnie takim spokojnym głosem, że jak się martwię, to żebym przyszła do niej do gabinetu, ale niekoniecznie teraz, może być kiedyś tam :eek:
agniesia, kciuki, żeby @ nie przyszła!!!
onaxxx, moim zdaniem powinnaś powiedzieć prawdę. Prędzej czy później i tak to wyjdzie na jaw.
 
reklama
Zaliczylismy malego carboota, tego pod Tesco i mam pomysla na dzieciowy pokoj. Kupilismy posciel do lozeczka i choc nie jest ona "w temacie", kolorystycznie bedzie grala - jest w rozmleczonej zolci. Pomysl na pokoj to safari - mleczny zolty, troche pomaranczu, bezyki, wesole zwierzatka typu sloniki, zyrafki i hipcie... Mamy bumpera do lozeczka w temacie, bede szukala zaslonek, pewnie jeszcze poszewek do lozeczka. Moze niekoniecznie w tematyce zwierzakowej, ale w kolorach "obowiazujacych". Mam zamiar ponaklejac, lub namalowac zwierzaki na scianach... Tak jak to widze, jawi mi sie pokoik cieplutki kolorystycznie, przytulny i choc dzieciecy, to jednak nie landrynkowy. POza tym kupilam dzieciowi bodziaki - malych mamy dosc, ale kupilam 6 szt. 6-9 mies. Po 20 pensow to sie po prostu nie moglo minac. I kupilismy podgrzewacz do butelek, taki ze sterylizatorem od razu, z wtyczka do samochodu rowniez, nie tylko do sieci. To juz tatus uwaznie ocenial...
 
Ilona 24 100lat, 100 lat, niech żyje żyje nam!!! kochana dużo zdrówka, szczęścia i przede wszystkim dzieciaszków, pięknych i zdrowych!!!!


pogoda do dupy;/
 
Ilona24-wszystkiego naj kochana:)
Witam się po weekendzie na wsi nawdychałam sie świeżego powietrza , poplotkowałam z szwagierką i wróciliśmy dziś następna w rodzinie w ciąży tym razem siostra cioteczna M , tak sobie rozmawialiśmy ,że my to na czarnym końcu będziemy z bobaskiem i uznaliśmy ,że będzie oblegany przez ciocie jak już będą miały swoje odchowane:D

Pozdrawiam Was wszystkie i dziękuje za ciepłe słowa:)
 
Hej babki!Widzę pogoda nie dopisuje, a u nas upały jakich dawno nie było....

ilona24, mam nadzieję, ze mimo deszczu udało się wam milo spędzić ten dzień. Oczywiscie życzę Ci spełnienia najskrytszych marzeń, a przede wszystkim tego jednego najważniejszego!

IZW, no to mialas sen! nie wiem, którą opcję bym wybrała...;-)
Ja tez dzisiaj mialam dziwny sen, pojechalam do szpitala rodzic, a tam mi mówią ze cesarka, kazali uspic całkowicie, a ja cholercia niby uspiona ale wiem co się dzieje, zaczynam wariować że jak będą ciać to to poczuję ,ale nie będę w stanie nic powiedziec. Ok, potem zabrali mnie do jakiegos pokoju, zjawil się mąż i czekalismy aż nam dziecko przyniosą... Przyszla kobiecina z ogromnym koszem a w nim tak ze 20 dzieciaków.... dała nam jedno... słodkie, ale zupełnie do nas nie podobne i mąż do mnie ze to nie nasze!!! a ja, no to co i tak słodkie, zresztą gdzie znajdziemy teraz nasze?? moze ktos je już zabrał do domu...

Emy no pomalu juz kupuje a akurat byly ladne wyprawki a szly jak swieze buleczki to tez kupilam:-)
jakbys mogla mi wyslac linka do strony z ktorej kupowalas, albo sprzedawcy z alle, to też bym sobie pooglądała...

kłaczek koniecznie musiasz wstawic zdjęcia dokonczonego dzieła! będę cierpliwie czekać

buziaki!
 
reklama
Ilona 100 lat i przede wszystkim dwoch rzeczy;)

Wszystkie piszecie ze pada, a my wrocilismy od rodzicow znad morza i dzisiaj jak na zlosc swiecilo sloneczko. pewnie myslicie ze do reszty zdurnialam, ale nie mamy klimy, a za to mamy psiaka. przez te wyjazdy M musimy jezdzic do Olka w pelnym sloncu. I tak cala droge stres jak to psinek przezyje. Ale on jest gosc i przy 90 na godzine wietrzy pycho przez okno;) Wyobrazcie sobie wary beagla powiewajace na wietrze:)
Sobota minela nam pod znakiem podrozy, pojechalismy dopiero rano do rodzicow, coby moc sie "przywitac" - kompletny brak sil i checi... Potem wizyta w nagrobkach, zeby dogadac montaz, napisy, zdjecie dla Babuni. szybkie odswierzenie i do Gdanska do szpitala do Tesciowej. Chcielismy sobie zrobic romantyczny wieczor, zaliczyc jarmark dominikanski. Ale okazalo sie ze jedziemy z tesciem i z planow nici, bo szybko do psiaka trzeba bylo wracac. Ale za to w ramach relaksu zrobilismy sobie wycieczke do ikei i zrobilismy troszke zakupow dla synka kolegi - wczesniaka z 22 tygodnia ciazy. lekarze nie dawali mu szans na przezycie dopoki nie skonczyl poltorej roczku. Maly ma sie swietnie ma juz 3 latka:)

Buzka na nowy tydzien:*
 
Do góry