reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karolcia81 Dziękuję i mam nadzieję,że tak będzie na razie płaczę razem z deszczem który od tego dnia pada codziennie:(
kahaka będę u Was na pewno bywać przynajmniej dopóki nie wrócę do pracy :(
zjola świetne słowa;) trzymam kochana kciuki za Was &&&&
 
reklama
:happy:Dziękuję kochane za miłe słowa,jesteście wspaniałe.Napewno zostanę, kurcze walcze teraz z tymi suwaczkami i jakoś mi nie idzie...pozdrawiam i trzymam &&&& kciuki za Was wszystkie, niech się każdej z Was spełni to o czym marzy:)))buziaki
 
Karolcia ja na poczatku ciazy tez plamilam i malo zawalu nie dostalam wtedy pojechalam do szpitala i kazali lezec wiec dwa dni lezalam i na szczescie przeslo nie denerwuj sie moze to dzidzia:-)trzymam kciuki
 
Agniesia - przytulam, zostań tu z dziewczynami, ja zadko zaglądam, bo teraz nie mam czasu przy dwójce szkrabów, ale dzięki dziewczynom się podniosłam po stracie mojego szczęścia.

długowłosa
- troszkę sie tu nas pozbierało z Olsztyna i okolic :-)

ilona
- ja za sesję zapłaciłam 550zł
 
Agniesia - krótki kurs: U góry strony jest zielona listwa. Na tej listwie wchodzisz w ustawienia. W ustawieniach masz tabelkę z lewej strony. Tam jest edytuj sygnaturę. Wchodzisz w to i masz okno edycji w tym oknie wklejasz kod suwaczka. Na dole tego okna możesz sobie dać najpierw podgląd sygnatury i zobaczyć, czy wszystko gra a potem zapisz i tyle. Powodzenia
 
agniesiar ślicznego masz synka i piękną pamiątkę :-)
zjola fajnie, że wizyta zaliczona do udanych i że nikt Cię tam nie uważa za geriatryczkę :) Szkoda że musicie odłożyć staranka, ale co się odwlecze to nie uciecze- będziemy trzymać kciuki w październiku ;-)
Malinkaizi nie wiem co napisać :-:)-:)-(Twojego bloga przejrzałam po łebkach bez szczegółów żeby samej się nie nakręcać, ale nie trzeba się było wczytywać żeby zrozumieć co się stało... Bardzo ale to bardzo Ci współczuję. Mam nadzieję że w miarę szybko będziesz w stanie otrząsnąć się z tej tragedii. Światełko dla Twojej kryszynki
[*]
karolcia81 masz ty przeboje z tym swoim żółwikiem co miesiąc. Napewno po porannym sikańcu żaden cień cienia na teście nie pozostał?

Wiecie co się stało z anulką (tą która ma synka 11 lat i straciła fasolkę ok marca/kwietnia b.r.) ????
 
MALINKAIZI - przykre, że to życie jest takie niesprawiedliwe... ale dla każdej z nas musi w końcu wyjść to światełko.... już kiedys pisałam, ze pewna kobieta powiedziała mi, że w życiu musi być zachowana równowaga...50% szczęścia i 50% nie szczęścia... póki co mamy nie szczęścia... więc w końcu wyjdzie to oczekiwane słoneczko!!! dla Twoich aniołków [**] zostań z nami:)

AGNIESIA i Ty zostań z nami!! naprawdę tu jest fajjnie...:) przytulam Cię...
[*]
 
poroniona84 - nie...nawet cień cienia...i jak juz sobie powiedzialam, że w takim razie odpuszczam...i spokojnie czekam na @ czy sie pojawi...to teraz to plamienie.....nie wygląda to na plamienie przepowiadające @...a pozatym trochę za wczesnie...za to na to inne mi pasuje....to by było 7-12 dni po owulacji....miałam tak przy tamtych ciążach....na kilka dni przed terminem @....
luuuuz...teraz jade do rodziny na cztery dni...postaram sie tam nie mysleć....wracam w poniedziałek....i wtedy zobaczymy co dalej....
 
reklama
Do góry