reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Olusia81 no tak sobie pomyślałam, że w końcu też zacznę udzielać się na forum bo zwariuję chyba w domu jak będę się dołować i jeszcze te staranka już 6 miesięcy i nic.

Agniesiar widzę że tu nas więcej jest z warm-maz. ja też z Olsztyna. Poza tym Twoje maleństwo jest śliczne.Prawie jak z obrazka. Musisz być dumna z takiego szkrabka.


Poza tym dzięki dziewczyny za miłe słowa. Naprawdę próbuję nie myśleć o dziecko, ale się nie da. Nic nie poradzę że tak bardzo chcemy mieć dzidziusia. Więc staranka są cały czas i cały czas nic z tego, ale mam nadzieję że może ten miesiąc okaże się szczęsliwy...
Pozdrawiam
 
hej...
u mnie na razie dupa blada....gdzie tam nawet nie blada...jedna wielka dupa....
tak jak mówiałm przed weekendem zrobiłam skiańca...i nic.
albo to stanowczo za wcześnie , albo nic z tego w tym miesiącu...i szykujemy sie na byczka....

ale z każdym kolejnym dniem coraz bardziej wyluzowywuje....co ma być to będzie.....

fakt, że czuje sie dziwnie, ale to może byc też przed @...

Zjola - czekam, czekam...wczoraj od 15.00 to mnie normalnie ręka bolała od trzymania kciuków za wizyte...pisz szybko co tam?

Babiana - fota tatoo....szybko! Kiedy robisz sikańca...bo już chyba tylko Ty sie ostałaś....jak widzisz...u mnie nic z tego....
 
Czarna, tez mam ochote na corke, ale to nie jest istotne. Rajmund ma zapowiedziane, ze jak tereaz bedzie chlopak, to szybciutko bedziemy corke robic. No, co? Z ekonomicznego punktu widzenia bedzie z gorki!
laugh.gif


Wbilam sie w ciazowe spodnie bo te normalne gniota w pasie. Moje kochanie zauwazylo ze mam brzuszek. Wieczorami przypomina twardy walek od zeber po sam dol, jakby ktos tam upchnal zwiniety spiwor. Rajmund sobie poobmacywal i teraz mruczy co chwile "moja pilka..." Smiechu kupa, ale... faktycznie mam brzuch jak ciezarowka.
 
Klaczek, no to gratuluje brzuszka:) i spostrzegawczosci Rajmunda. U mnie brzuszek za kazdym razem pokazywal sie bardzo szybko. W pierwszej ciazy bylam chuda jak wior i juz w 7 tygodniu sie pokazal, natomiast za drugim razem, pomimo duzego przyrostu wagi co do pierwszej ciazy, zaczal sie mocniej uwypuklac juz w 6, przy czym o zwyklych spodniach nie bylo mowy. Legginsy to podstawa, ewentualnie ciazowe, ale w tak wczesnej ciazy, troszke mi glupio bylo:)

Milego dnia.
 
Dzień dobry!
Średnią miałam noc-jak się obudziłam na siku, tak potem nie mogłam zasnąć. Jakoś się udało, ale wstałam przed 8 (jak dla mnie wcześnie).
Głupie sny mnie męczą. Wczoraj mi się śniło, że się palę :crazy:
kłaczku, to rzeczywiście odkrycie z tym brzuchem :-D u mnie już się uwypuklił. Oczywiście nikt z zewnątrz tego nie zauważa, ale ja widzę, że pod pępkiem mam górkę. No i 2 kilo na plusie...:sorry:
karolcia, weź Ty się ogarnij! Test robiłaś tydzień przed terminem @ i się przejmujesz jedna kreską. Czekaj cierpliwie!!!
Zjola, jak wizyta???
Bibiana, ciekawa jestem tego tatuażu...Gdzie go masz, bo nie doczytałam?
 
reklama
kahaka - wiem wiem...podczytuje Was trochę na 2012....i wiem, ze tam dziewczynom to i kilka dni po terminie @ nic testy nie pokazywały....u mnie mogła się jeszcze poprzestawiać owulka...bo ostatni cykl miałam dziwny 35 dniowy(normalnie 30-31)...jakoś tak dziwnie...wiec tak licząc...to @ może przyjć nawet około 5 sierpnia....
oj...zobaczymy....
wiem, że nie uwierzycie,...jest luuuuz...a jak jednak się uda to będę się bardzo cieszyć...
 
Do góry