reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

jej jaki ten FRANUŚ jest śliczny, jak malowany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja też bym się pokusiła na tatoo... 2 małe aniołki bym chciała... może jak bedzie wiecej kaski...:)
Bibianko czekam i ja z necierpliwością na fotoo:)
 
reklama
Linnea - też mam takie przeczucie, ze dziewczyny będą mdlały :-) W domu już dwie mdleją :-)

Bibiana wrzuć zdjęcie tatuażu.

Olusia - tak blisko siebie meszkamy - ja z Ostródy :-) Jutro znów będe w Olsztynie. Nie wiem do kogo chodzisz, ale Franusia ja mam tylko dzięku dr. Waśniewskiemu - polecam, wszyscy twierdzili, ze skoro mam córcię to będę miała i innego bąbla i tak przez ponad 3 lata, aż się okazało ze trzeba zrobić dwa zabiegi itp. szkoda gadać co trzeba było, ale teraz jest Franus. Polecam madry, wrazliwy facet - nie tylko bezduszny lekarz. a jeśli chodzi o fotografa to Iwona Bałdyga z Ostródy, ale jeździ też do Olsztyna, a jeśli chodzi o sesje w studio to musiałabyś przyjechać do nas, a w końcu to niedaleko :-) A to jej strona http://www.iwonabaldyga.pl/blog/ Może jakaś inna sesja by Cię interesowała.

Ilona, Lena - dziekuję

onaxxx - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Życzę Ci byś i Ty niedługo nam wkleiła zdjęcia sojego szczęścia, oby ten cud sie pojawił przed kolejnymi urodzinami.

Wiem, ze to teraz dla Was żadne pocieszenie, ale jak już sie spełnia to największe marzenie to ten czas który czekałyśmy (w moim wypadku 3,5 roku do zajścia w szczęśliwie zakończoną ciążę) przestaje sie liczyć, a nawet zapomina się.

Trzymam kciuki za każda ciężarną i starającą sie!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Onaxxx, nie doluj sie, prosze. Nie wyznaczaj limitu czasu, nie wytyczaj granic - pozwol zeby zycie toczylo sie spokojnie i po prostu z niego czerp. Ile dasz rade. Wszyskiego najlepszego w te urodziny i niech sie spelniaja marzenia.

U nas dzis... Rajmund zwrocil uwage ze mam brzuszek - jakby to nowina jakas byla, co nie? Ale zauwazyl ze cos sie na dole wybrzusza, czyli potwierdzil to, co sama czuje w spodniach.
Zadzwonila kolezanka, ze jej kolezanka ma problem z dzieckiem - pieciolatka potrzebuje opieki na 3 dni bo nie ma kto z nia zostac kiedy mama idzie do pracy. Wlasnie od nich wrocilam z wizyty zapoznawczej. Dziewczynka urocza - rozgarnieta, otwarta, komunikatywna, zupelnie bezstresowa, tyle ze zapowiedziala ze z zadna Angielka nie zostanie.:-D Szykuje sie drobna, mila fucha na 3 dni, z milym dzieciaczkiem. Po mojemu super. Kota Amelki mniej otwarta na nowe znajomosci - przywitala sie, poglaskana mruczala, po czym zaliczylam klasycznego "liscia" po lapie - wszystko cacy, ale ona sie tak od razu nie zaprzyjaznia.:-D
 
kiszę i kiszę i słoików mi brakło..... więc jestem znów z Wami :)

Agniesiar , piękne dziecko ! foty superowe , cieszę się razem z tobą takim cudeńkiem
Bibiana , to juz po bólu . ile kosztuje taka przyjemność ? ja myślę o stopie - już mam wybrany wzór
Olusia , ta pogoda jest dobijająca i stąd te nasze gorsze dni - mam podobnie
 
Agniesiar my o drugiego aniolka staralismy sie dwa lata i dzieki niemu tez udalo mi sie znalezc super lekarza, dr Perlinski ze Szpitala miejskiego. Teraz mialam wybrac sie na hsg, ale ze M wraca z Wawy na stale dopiero z koncem sierpnia, wybiore sie dopiero we wrzesniu. obawiam sie po proetu, ze po dwoch zabiegach mogly sie porobic zrosty, tym bardziej ze podczas ostatniej anginy mialam wrazenie ze cos mnie rozrywa.

Czarna, popatrzylam na Twoj opis i uswiadomilam sobie ze 12 lat temu wyruszylismy z moim ukochanym w nasza pierwsza pielgrzymke piesza na Jasna Gore. i tak trwamy razem do dzisiaj:)

Buziam Wszystkie.
 
Olusia , to był 1999r , ja wtedy wychodziłam za mąż ale moje małżeństwo legło w gruzach , Wy przetrwaliście - należy sie spora nagroda , wiadomo jaka :)
Kłaczek , praca przyjemna z pożytecznym , mam wrażenie że tobie to tylko takie się trafiaja . Pomiziaj wiercące Jajko .
As wysłałam - potwierdź czy doszło
 
reklama
A wpadlo jak slepej kurze ziarno. :-D Dziewuszka zapowiada sie fantastycznie, wiec szykuje sie rozrywkowe 3 dni. Ciesze sie bo lubie bawic sie z dziecmi, a to taka dziewczyneczka juz do pogadania i to z tego co zdazylam zauwazyc bardzo do pogadania.
 
Do góry