reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
agniesiar - sesja cudna. Chyba też się skuszę. Myślałam o czymś takim ale na roczek, ale chyba zrobie dwie hehe. Synek códowny skoro teraz są takie ochy i achy to co będzie jak dorośnie? dziewczyny się pewnie koło niego będą kręcić stadami ;-):-):-):-)
 
Jejjjjjj ale cudowny malusi bąbelek:tak:

Tatuaż mam:-D jej ile bólu było...na początku było do zniesienia, a na końcu....oj wycierpiałam się, narazie mam opatrunek, ale i tak tatuaż nie zaciekawie wygląda bo jest cały ciemny, ale ma być jaśniejszy jak naskórek zejdzie.

kolka mnie kuje....chyba za długo siedziałam :-D
 
Bibiana ale zadowolona jestes ????????? Ładnie naszkicował Filipka ??????????? Koniecznie musisz fote strzelić :) a tak poza tym chyba umknęło mi to gdzie ten tatuaż ????????I drogo wyszło????????
 
hej dziewczyny!!! pozdrawiam was ....Franuś przesliczny.......a ja mam dola wczoraj mialam urodziny, kiedys powiedzialm sobie ze daje sobie czas do tych urodzin ..........i ten czas juz minol......trzymam za was wszystkie &&&&
 
reklama
Lady MK, ja rowniez marze o tatuazu w dolnej czesci plecow, ale ten ktory. Sobie wymyslilam, nie moze sie tam znalezc, bo mi meza podczas przytulanek bedzie rozpraszal, wiec musze wymyslic cos innego. Dziekuje rowniez za propozycje, na pewno skorzystam.

Bibiana, czekamy na fotke, jak tylko tatoo sie zagoi.

Agniesiar, podaj namiary na tego fotografa, moze kiedys bede miala powod skorzystac, a po Twoim opisie wnioskuje ze moze byc calkiem niedaleko. Gratuluje synka.

Dlugowlosa, milo Cie tu widziec;) ja sie po malu przymierzam do HSG, ale to dopiero jak M z Wawy wroci, bo to jest strasznie bolesne badanie.

Zjola czekamy na wiesci z nicierpliwoscia.

Karolcia81 zrob sobie betke, predzej pokazuje i nie trzymaj nas juz w niepewnosci;)

Jak widac chumor juz u mnie dzisiaj nieco lepszy. Wywalczylam dzisiaj troszke w pracy a poza tym jeszcze tylko dwa dni i weekend. Uciekam i biore sie za ciasto, jutro bede sie odstresowywac, moze jakies winko pojdzie...

Buziam wszystkie bez wyjatku.

Ps: onaxx wszystkiego naj z okazji urodzin. A co do dola, tochyba taki tydzien dziadowski, ja od niedzieli becze dzien w dzien... trzymaj sie cieplutko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry