reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Oj, czarna... To wychodzi na to ze te plastry strasznie niepraktyczne sa... Latwiej w takim razie zapomniec pigulke lyknac. No, czasem moze do umywalki wpasc, albo co gorsza do muszli... No i niedobrze jak facet za duzo wie. Moj nigdy nie wiedzial kiedy mi sie dokladnie ma @ przywlec - jakos sie nie potrafil doliczyc.
As, a Ty pewna jestes ze masz suczke?? Widok musi byc bezcenny, a nil... Co ma zrobic? Tylko spokoj go ratuje.
Emy, tego akurat obiecuje Wam oszczedzic. Przede wszystkim mam mega opone, a poza tym ogrom starych rozstepow, wiec jak mi pilka wylezie to bedzie nieciekawie wygladalo. Ze wzgl. na oponke, brzuszek bedzie pewnie widoczny pozniej - tak typowo ciazowy - na poczatku bedzie wygladalo jakby mi sie przytylo po prostu. Ja jestem naprawde gruba.
Plastry dla mnie są beeee ...
po pierwsze strasznie brudzą i się odklejają :sorry2::sorry2:
po drugie zawsze wiadomo kiedy ta @ przylezie ,bo się wtedy plastrów nie nakleja :sorry2::sorry2:
po trzecie rozregulowały mi cały organizm i do tej pory nie mogę dojść z nim do porozumienia ,a na tabsach było SUPER !!!!:dry::dry:

Kłaczek mam 100 % suczkę .:-D:-D:-D
Suczki szczeniaki częściej kopulują niż psy :-D:-D:-D
One w ten sposób wyładowują emocje .Jeżdżą na wszystkim co się nadaje .:szok::szok::-D:-D
Psy,misie,kocyki,zabawki...:-D:-D:-D:-D

hej!!
gratuluję fasoleczkom... dużo już Was................................:-)
byłam u lekarza co do mojego krwawienia... mam brać 2xdziennie duphaston przez 2 tyg potem mam niby dostać okres... a po już ma być wszystko unormowane....
zobaczymy....:confused:
poza tym słuchajcie mam problem z cycochami... lekarze dają mi tylko maści... ale nic to nie pomaga... mam to już długo... było już przed porodem... na brodawkach mam takie szorstkie jakby strupki...i to bardzo swędzi... a jak chcę podrapać to schodzi naskórek i jest klejąca wydzielina... zaznaczam, że z sutków nic nie leci... wszystko ok...tylko te brodawy........:wściekła/y:
no i mam problem z cerą... a nigdy nie miałam... bardzo szorstkie mam miejsca na skroniach i na policzkach... normalnie tarka bardzo swędząca i piekąca... i to tyle....:wściekła/y:
Ilonka mam tak samo jak ty już od poronienia.
Też takie niby strupki na brodawkach i jak zdrapie to taka biało żółta wydzielina jest ,ale jak ścisnę parę razy za pierś to nieraz aż tryśnie ..
Lekrz mówił,że to może być jeszcze za wysoki poziom prolaktyny i to pozostałości pokarmu,ale licho go tam wie...:sorry2::sorry2:

Siedzę w kuchni i roladki z kurczaka w sosie serowo-kremowym robię .:tak::tak:
Z pieczarkami,kalafiorkiem i papryką :szok::szok:
ciekawa jestem co z tego wyjdzie :-D:-D:-D
Narobiłam ich jak głupia :-D:-D:-D:-D
Kto chce ?
Chętnie się podzielę:tak::-):-) (Jak będą zjadliwe ):-p:-p:-p:-p
 
reklama
Onaxxx, a czy o byciu lub nie byciu kobieta decyduje macierzynstwo? To raz. Poza tym, znowu nie jest tak zle - fotke widzialam, laska jestes, chcialabym tak wygladac jak Ty, wiec swiadomosc swojej atrakcyjnosci powinnas miec. Na kobiece samopoczucie to ma wplyw. Cala reszta sie powoli pouklada, nie kazdy jest takim idiota jak ten tamten - masz teraz na horyzoncie fajnego faceta, moze cos sie z tego wykluje. Powoli. Kurde, ale masz teksty... Jak Ty nie jestes kobieta, to ja czym jestem? Robocopem chyba!
Aga, pytanie czy jest to problem. Gdyby wszyscy tylko takie problemy mieli, swiat bylby pelen szczesliwych ludzi. Urody to nie dodaje, ale do rangi problemu temu daleko - z golym brzuchem i tak nie chadzam, kolczyka w pepku mi sie nie chce, chlopina pogodzil sie z wadami nabytku wynikajacymi z zuzycia materialu... To co ja sie mam martwic? Nooo... Jak mi beben urosnie, taki od brody do kolan, to mi stary obiecal taczki na szelkach zakupic.
 
hej
moja kolezanka urodzila dzis synka 3200 miala cesarke maly sliczny, zreszta pozostale trzy moje kolezanki tez urodzily....tylko ja jak ta sierota zawsze sama....nie czuje sie juz nawet kobieta ....mam cholernego dola
Miałam więcej napisać, ale po przeczytaniu tego co ci kłaczek napisał pozostaje mi się pod tym tylko podpisać.
Żyj póki możesz, baw się, korzystaj z życia i pomyśl co możesz robić ty, a czego te twoje koleżanki nie będą robiły przez najbliższe kilka lat... Dziecko i tak do ciebie przyjdzie prędzej czy pózniej, ja w to wierzę i każda z nas tutaj, może wystarczy po prostu w siebie uwierzyć???????? Ty wiesz, że negatywne myśli przyciągają same negatywne zdarzenia?


a_gala-brzusio sie pojawil i dobrze ze nie duzy bedziesz miala mniej do zgubienia po.Ale jak patrze na twoje żeberka to jakbym moja Dominike widziala.Ja to mojej córci mowie ze jak sie zleca psy to pierwsza ja zjedza bo w życiu tyle kości nie widzialy ale ona twierdzi ze lepiej byc szczuplym niz za grubym i miec problemy ze zdrowiem.
Emy-brzusio sliczny jak na moje oko to taka pileczka do siatkowki, ale wiesz moge sie mylic bo cztery oczy mam.
czarna-dokladnie nic na sile z facetami jak z dziecmi i ze szczeniaczkami nic im nie wolno narzucac sami musza do wszystkiego dojrzec.

Twoja Dominika ma rację, lepiej mniej dżwigać..:-)
To jak masz podwójny zestaw oczu to powinnas duzo lepiej widzieć, prawda?! Masz rację, taka siatkóweczka mi urosła jak do tej pory.
Czytam czytam i zastanawiam się tylko co ci nasi faceci by powiedzieli na te nasze komentarze o nich...
Czasami mam wrażenie że to taki specjalny gatunek, niby dorosły ale czasem jak dziecko, ciężki do współżycia, bo albo skryty w sobie albo nerwus i uparciuch....

Moj to ma najlepszy tekst na świecie: "Nie traktuj mnie jak dziecko!!!" a co ja mam mu odpowiedziec??? Ze moze jakby sie zachowywał jak dorosły nie musialabym do niego gadac jak do dziecka. Założę się że gdyby mój chomik usłyszał ode mnie tyle razy co mąż "Nie zostawiaj butów w przejsciu!" to dla swiętego spokoju sciągałby je tam gdzie trzeba! Cholercia, dla swietego spokoju to i futerko by sciągnął i odwiesił na wieszaczku!
 
Ostatnia edycja:
Klaczku-Nie to ze problem ale jakby go nie bylo to i lzej czlowiekowi by bylo a tak wisi ze dwa kilo niepotrzebnego.No ale jak ty juz cos napiszesz to choc nie wiem jakiego dola bym miala twoje wpisy zawsze sa w stanie postawic mnie do pionu i ruszyc dalej z usmiechem na twarzy .WIELKIE DZIEKI CI ZA TO DOBRA KOBIETO.
Emy-
to fakt chomik by pewnie skumal ale pomysl jaki ten swiat bylby nudny bez naszych kochanych chlopakow.
 
Ostatnia edycja:
Aga! Jakby mnie 2 kg wisialy, to ja bym w balecie zasuwala! Waze aktualnie 98kg. Rowno i starannie porozwieszane na d..., cyckach, "udkach" i rzeczonej oponie. Wyobrazasz sobie taki tonaz przy skromnych 161cm wzrostu? No, ja wiem - brakuje wyobrazni, potrzebne moje lustro. Pilnuje jak cholera zeby nie tyc i od dwoch miesiecy waga nie poszla w gore - poki co nie musi - nie chce miec w ciazy problemow z cisnieniem i cukrem a to choroba zawodowa tlustych ciezarowek.
 
Witam

Ilonka a może to liszaje? Ja miałam kiedys na głowie, nie wiem od czego się to zrobiło, ale swędziało mnie i jak drapałam to tak jakby takie tłuste z tego leciało, moja koleżanka ma na całym ciele, idź do lekarza napewno przepisze Ci coś do przemywania, albo maść clotrimazolum spróbuj, ja myłam takim szamponem lekiem nie pamiętam nazwy bo to dawno było i po 2 tyg. leczenia znikło i już nigdy tego nie miałam, ale to było okropne, czasem tak swędziało, że miałam ochote całą głowę rozdrapać.

Kłaczku te tWoje dzieła to śliczności, jak zajde w ciążę to zamówię u ciebie jakieś fajne paputy czapeczke i majtole i zrobie taką małą sesję zdjęciową, szkoda, że nie poznałam Cię w innych okolicznościach(trochę wczesniej) to bym Filipkowi zrobiła taką sesyjkę....uwielbiałam mu robic zdjęcia....

Emy ale masz słodki Daktylowy brzusio, no i juz tak fajnie widać... :-)

Dziewczyny miałyście kiedyś skurcze jajników??? jejku dziś rano to z bólu na ziemie się kładłam....

Onaxxx co Ty mówisz....całe życie przed Tobą, dziewczyna mojego brata ma 31 lat, nie myślą o slubie a co dopiero o dzieciach, tzn chcą ale nie traz, widocznie to nie jest jeszcze czas dla Ciebie.
 
melduje, że u mnie nadal bez zmian...@ jak nie było tak nie ma....daje jej jeszcze noc....jak się nie pojawi to rano siknę...jak test będzie milczał to odpuszczam nakręcanie się i czekam cierpliwie, aż zawita....
piersi jakby o rozmiar większe i takie ogólnie obolałe...i mierzyłam tempkę....37,2 ale tu mi trudno cokolwiek powiedzieć, bo raczej jej nigdy nie kontrolowałam....więc nie mam odniesienia ;(
 
bibiana masz racje ...to nie jest juz czas dla mnie mam 40 lat, wiec nie czas na pierwsze dziecko....ten czas minal bezpowrotnie i sama jestem sobie tego winna
 
Bibiana, my tu wszystkie trafiamy jak nam dokopie i zbieramy sie do kupy kitwaszac sie w sosie wlasnym, tak ze nasze okolicznosci nie odbiegaka od tutejszej sredniej statystycznej, ale sie nie martw - jeszcze bedziesz w ciazy. Nadzieja to tu zjawisko obowiazujace nie dla czegos, a wbrew - bedzie dobrze.
Karolcia, temperatura rzecz osobnicza i na tym etapie to sobie mozna termometr wsadzic... calkiem nie tam. ;-) Poki Ci sie @ nie wyklula, to cos z tego moze byc. Nakrecasz sie niesamowicie, to Ci trzeba lojalnie przyznac. Powiekszenie piersi... hmm... strasznie szybko by bylo. Zwolnij, wdech, wydech, i rano lej na zdrowie. Tfu, co ja gadam! Na dwie krechy!
 
reklama
Onaxxx!!!!!! masz juz pierwsze dziecko Marysie, teraz czas na drugie jesteś młoda, a ja napisałam, że mój brat z dziewczyną chca się jeszcze wyszaleć i nie myslą o dzieciach póki co, a teraz jest wiele kobiet które odkładają macierzyństwo po 40 roku, bo chca kariere zrobić, uwierz w siebie proszę, jestes fajną laseczką, wykształconą, inteligentną....weź powiedz tej drugiej Onaxxx żeby poszła sobie spać, a Ty się wyszalej....
....Ty masz 40 lat?????w życiu bym nie powiedziała.....


Karolcia trzymam kciuki za małego żółwika&&&&& to musi być to!
 
Do góry