reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

hej babki!

widać anulkę wcięło na dobre, mam tylko nadzieję, ze z chorobą już się pożegnała a teraz gdzies na wakacjach baluje

kasia fajowe te czapeczki :) a najbardziej to mi się te lalki podobają, wyglądają jak prawdziwe dzieci

zjola, fakt, takie oddalanie się faceta przynosi kobiecie przewaznie jedno podejżenie... zwłaszcza jak już się raz sparzyła.
mam nadzieję, że powód błachy i że wszystko się raptem wyjaśni

karolcia81
- cos mi się wydaje, że jutro przyniesiesz dobre wieści
a_gala, jak ty taka chudzika jesteś to będzie ci brzuch powoli wychodził, w następnej ciąży jak już będziesz miala wszystko fest rozciągnięte to się brzusio szybciej pokaże. Ja mam teraz brzuch mniejszy niż przy blizniakach na tym etapie, ale dużo wcześniej się pokazał. Ja od tygodnia zaczynam dodawanie kilogramów, bo do tej pory nie przytyłam wcale, tzn, najpierw schudłam, potem wyrównałam. Więc się nie przejmuj ze tylko kilo do przodu. niech nam zazdroszczą!!!

kłaczek część zdjęć już masz tych paputków, które wysyłałaś dziewczynom z BB, moze przynajmniej wystaw te na ebayu w UK i zobacz jakie jest zainteresowanie.. tak by było bezpiecznie
powtórzę się, ale nie mogę sie już doczekać twojego scanu, zobaczysz szybko zleci

Całą resztę niewymienioną pozdrawiam wakacyjnie

Ah i przyznam się bez bicia.. licytuję zestaw ubran dla młodego. M mnie wczoraj namówił. Cholera nikt mnie jeszcze nie przebił, a ja mam takie mieszane uczucia, kupować czy jeszcze nie:confused::eek:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Emy mam nawet foty i powiem Ci, że na tej wczorajszej już coś widać :) wagowo jesteśmy takie same, pamiętam jak pisałaś, że odrobiłaś straty i ważysz 55kg, ja też tyle ważę

zdjęcie z 13t 3dc
13t3dmale.JPG

zdjęcie z 15t 6dc
15t6dmale.JPG

Napiszcie, że coś widać, bo znowu zaczynam się stresować, że coś jest nie tak i dlatego brzuszek taki mały...
 
Kasia, czapeczki odjazdowe - spokojnie mozna cos takiego zrobic. Z reszta... Zabka, ktorej zdjecie mam, jest chyba z tej kolekcji.
Emy, te zdjecia sa kiepskie - na zabalaganionym stole, byle jakie... Artystycznych i tak nie zrobie, ale przynajmniej mozna by bajzel zredukowac w tle. Kupowac, kupowac - co sie lamiesz? Maly bedzie potrzebowal ubranek!
A_gala, jesli to nie jest ciaza, to masz pierunskie wzdecie. :-D A poza tym to straszny chudzielec jestes - zebra na wierzchu.
 
a_gala rzeczywiscie ty to chudzinka jestes ale nie przejmuj sie ja jestem ciezsza o 20kg od ciebie i tez jeszcze nie mam takiego brzucha widac bo widac ale to nie to samo co przy pierwszej ciazy bo wtedy to ja mialam brzuchol zreszta teraz to mnie sie wydaje ze to sa pozostalosci faldy a nie ciazowy:-D
 
A_gala, wzdecia tez nie wciagniesz - zagazowane jelita nie daja sie tak potraktowac.:-D Niemniej jednak, chyba jestes nadmuchana. A tak serio, brzuszek maluski, ale na tym etapie to taki ma byc. Ladny jest.
 
a_gala faktycznie malutki, ale nie martw się, mój brzuch rosnie tak naprawdę od 2 tygodni. U ciebie tez tak będzie

a tu moj, sorki bo z telefonu i nie równo wyszlo, albo wychodzi pół mnie albo cała z wielką ręką na pierwszym planie, cos zobaczycie na pewno
 

Załączniki

  • 19tc.jpg
    19tc.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 40
  • 19tc1d.jpg
    19tc1d.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 41
  • babyboo19w1d.jpg
    babyboo19w1d.jpg
    22,6 KB · Wyświetleń: 41
a_gala żeberka idzie na Tobie kochana policzyć, brzusio sie zaokrągla nic sie nie martw bedziesz miała zgrabną piłeczkę, moja kuzynka jak była przy końcówce to dopiero ja ludzie zaczepiali czy aby ona czasem w ciązy nie jest, całą ciążę była zgrabniutka nie miała dolegliwości zbyt wielkich spowodowanych dużym wzrostem wagi, po porodzie bardzo szybko wskoczyła w "przed ciążowe" ciuszki.

As no to masz wesolutko widze hehe sie uśmiałam
Mam prośbę jeśli chodzi o intencje pielgrzymkowe, jakbyś mogła pomodlić się za to małżeństwo które kilka dni temu zginęło na urlopie od uderzenia pioruna i ich nienarodzone dziecko, bardzo ci dziekuję
nie było tak jak napisał konsulat że sobie wedrowali po górach w czasie burzy z grupą turystów i nie zdążyli zejść do schroniska
Teren płaski dolinka wśród gór, normalna jak to wioska w górach jak każda inna. Wyszli po świeże bułki mieli 5-10 minut drogi do celu od miejsca gdzie nocowali, niebo było pochmurne, nagle zaczeło wiać ..nawet nie padało i nagle huk jeden po drugim... uderzyło w mężczyzne... trzymlali sie za ręce. Kobieta była w ciąży pobrali sie w marcu...

Emy no sliczny brzusio i bardzo fajne wdzianko
 
Ostatnia edycja:
Hejka ,
Zjola , skoro kazał zadzwonić do kliniki - to jest tak samo wkurzony jak ja , że ty jeszcze tego nie zrobiłaś !!! A tak na poważnie , to chyba trzeba spytać co go gryzie.
Karolcia81 , a smęć ile wlezie . ja tak samo jestem nakręcona twoja ciążą jak ty sama :)
A gala , tylko sie cieszyć z takiego minimalizmu. Ja przytyłam z Mają 10 kg , a z Blanką 11kg. Dziewczynki miały 3100g i 3250g więc w sam raz.
Emy , oczywiście że kupuj ! Jest okazja to łap. Cieszy mnie twoje dobre samopoczucie:) Ale fajowy brzuszek , wow!!!!
Aga , Kasia , Poroniona , IZW buziole.

Bibianka , no kupie te plastry , cóż mam zrobić . Tak jak IZW napisała , poczekam aż sam zechce , nic na siłe.

Byle do piątku i URLOP !
 
Ostatnia edycja:
reklama
no mam nadzieję że za długo sie plajstrować nie będziesz musiała i bydymy podziwiać twój suwaczek :D może się załapiemy nawet razem bo cos o sierpniu/wrzesniu kiedyś mówiłaś
 
Do góry