reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Emy, oddaj dzieciom pilke! Pilek sie nie polyka!:-D Ale masz fajny bebenek... I zajebiaszcza bluzke - sliczna.
Czarna, wiesz co? Ja mam kiepska pamiec, na pewno bym zapomniala przykleic... Tak czuje.;-)
 
reklama
IZW , bardzo chętnie nawiążę z tobą parę pod koniec wakacji :) Wydaję mi sie że on sie zdecyduje , teraz czeka na umowę w pracy , powinien do końca czerwca dostac już na stałe.
On jest bardzo odpowiedziałny , chce przygotowac grunt a potem do boju. Tak mi się wydaje.
Kłaczek , ja nie zapominam , a on sprawdza czy mam. przez to klejenie to juz kuma kiedy będzie @ .
 
a_gala żeberka idzie na Tobie kochana policzyć, brzusio sie zaokrągla nic sie nie martw bedziesz miała zgrabną piłeczkę, moja kuzynka jak była przy końcówce to dopiero ja ludzie zaczepiali czy aby ona czasem w ciązy nie jest, całą ciążę była zgrabniutka nie miała dolegliwości zbyt wielkich spowodowanych dużym wzrostem wagi, po porodzie bardzo szybko wskoczyła w "przed ciążowe" ciuszki.

As no to masz wesolutko widze hehe sie uśmiałam
Mam prośbę jeśli chodzi o intencje pielgrzymkowe, jakbyś mogła pomodlić się za to małżeństwo które kilka dni temu zginęło na urlopie od uderzenia pioruna i ich nienarodzone dziecko, bardzo ci dziekuję
nie było tak jak napisał konsulat że sobie wedrowali po górach w czasie burzy z grupą turystów i nie zdążyli zejść do schroniska
Teren płaski dolinka wśród gór, normalna jak to wioska w górach jak każda inna. Wyszli po świeże bułki mieli 5-10 minut drogi do celu od miejsca gdzie nocowali, niebo było pochmurne, nagle zaczeło wiać ..nawet nie padało i nagle huk jeden po drugim... uderzyło w mężczyzne... trzymlali sie za ręce. Kobieta była w ciąży pobrali sie w marcu...

Emy no sliczny brzusio i bardzo fajne wdzianko
Oki nie ma sprawy ,ale weź mi to dla porządku na priva prześlij.;-):-):-)
bo tak to mi ucieknie w tłumie innych maili.

A gala masz super brzuszek .
Na pocieszenie Ci powiem ,że z Klaudią miałam taki do końca 7 miesiąca ,a potem tuż przeporodem jak siadałam to brzuch równo z kolanami się kończył :-D:-D:-D:-D
Do końca 7 miesiąca przytyłam 2,5 kg i chodziłam we wszystkich swoich normalnych ciuchach ,a w ostatnie 2 miechy 7 kg.
Klaudia była taka jaka była 4550 ,więc wszystko przed tobą . :-D:-D:-D:-D

Emy brzuszek śliczny

A moja mała zaraza (Abra) wchodzi Nilkowi na głowę i na nim kopuluje :szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D
Ta ciamajda śpi i wcale mu to nie przeszkadza .
Widok bezcenny :-D:-D:-D:-D:-D
 
Dzięki dziewczyny za komplementy, az mnie mały kopnął z zachwytu!
kłaczek poczekaj poczekaj.... Zobaczymy jaką ty piłkę połknęłaś:happy2: Wszystko jeszcze przed tobą!!!:-):-):-)zresztą już niedługo się ujawni

IZW nie słyszałam o tym małżenstwie. strasznie smutna historia..
 
Oj, czarna... To wychodzi na to ze te plastry strasznie niepraktyczne sa... Latwiej w takim razie zapomniec pigulke lyknac. No, czasem moze do umywalki wpasc, albo co gorsza do muszli... No i niedobrze jak facet za duzo wie. Moj nigdy nie wiedzial kiedy mi sie dokladnie ma @ przywlec - jakos sie nie potrafil doliczyc.
As, a Ty pewna jestes ze masz suczke?? Widok musi byc bezcenny, a nil... Co ma zrobic? Tylko spokoj go ratuje.
Emy, tego akurat obiecuje Wam oszczedzic. Przede wszystkim mam mega opone, a poza tym ogrom starych rozstepow, wiec jak mi pilka wylezie to bedzie nieciekawie wygladalo. Ze wzgl. na oponke, brzuszek bedzie pewnie widoczny pozniej - tak typowo ciazowy - na poczatku bedzie wygladalo jakby mi sie przytylo po prostu. Ja jestem naprawde gruba.
 
Polskie małżeństwo w Rumunii ... po takich wiadomościach przykrych człowiek uświadamia sobie, że trzeba sie cieszyc kazdym dniem jakby był ostatni, w szarym życiu za czesto sie o tym zapomina
nic [*] [*] [*] dla nich...
 
hej!!
gratuluję fasoleczkom... dużo już Was................................:-)
byłam u lekarza co do mojego krwawienia... mam brać 2xdziennie duphaston przez 2 tyg potem mam niby dostać okres... a po już ma być wszystko unormowane....
zobaczymy....:confused:
poza tym słuchajcie mam problem z cycochami... lekarze dają mi tylko maści... ale nic to nie pomaga... mam to już długo... było już przed porodem... na brodawkach mam takie szorstkie jakby strupki...i to bardzo swędzi... a jak chcę podrapać to schodzi naskórek i jest klejąca wydzielina... zaznaczam, że z sutków nic nie leci... wszystko ok...tylko te brodawy........:wściekła/y:
no i mam problem z cerą... a nigdy nie miałam... bardzo szorstkie mam miejsca na skroniach i na policzkach... normalnie tarka bardzo swędząca i piekąca... i to tyle....:wściekła/y:
 
o pieczeniu i swędzeniu nic nie wiem

a tak to u lekarza wszystko ok? co ci tam gadał poza tym duphastonem, robił usg czy coś?

a i ty mi napisz jak taki swietny kolorek z czarnych uzyskałaś :D hehe
 
hej
moja kolezanka urodzila dzis synka 3200 miala cesarke maly sliczny, zreszta pozostale trzy moje kolezanki tez urodzily....tylko ja jak ta sierota zawsze sama....nie czuje sie juz nawet kobieta ....mam cholernego dola
 
reklama
a_gala-brzusio sie pojawil i dobrze ze nie duzy bedziesz miala mniej do zgubienia po.Ale jak patrze na twoje żeberka to jakbym moja Dominike widziala.Ja to mojej córci mowie ze jak sie zleca psy to pierwsza ja zjedza bo w życiu tyle kości nie widzialy ale ona twierdzi ze lepiej byc szczuplym niz za grubym i miec problemy ze zdrowiem.
Klaczku-to mamy ten sam problem michelinka na brzuszku i rozstepy.
Emy-brzusio sliczny jak na moje oko to taka pileczka do siatkowki, ale wiesz moge sie mylic bo cztery oczy mam.
czarna-dokladnie nic na sile z facetami jak z dziecmi i ze szczeniaczkami nic im nie wolno narzucac sami musza do wszystkiego dojrzec.
 
Do góry