reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
nom paputy sa cudne miałam je schować do kanciapy do innych bobo itemków, ale nadal trzymam je schowane w przedpokoju i sobie je oglądam każdego dnia, jeszcze nikomu ich nie pokazałam, jak narazie to moje skarby, we wrzesniu ludziska bedą podziwiac kibolowe trampole, a ja mam nadzieje pokaże mojemu czarno-białą parę :D
tylko czekać aż kłaczek sp. z o.o. wejdzie na allegro, to się zajmniemy wszystkie reklamą :D

kasia2011 tak myślałam :D
shehzadi oby sen sie ziścił, mi sie też ostatnio 2x śniło tylko przed czymś uciekałam
 
Ostatnia edycja:
Ciąża we śnie symbolizuje nowe plany i nadzieje, które dojrzewają w nas i zostaną w końcu urzeczywistnione.

kobieta śniąca, że jest ciężarna: oczekuj od życia czegoś nowego, spełnią się twoje życzenia


ale nie ma nic o uciekajacej cieżarnej, ja w sumie nie wierzę w senniki itp, ale nie powiem czasem zaglądam, chociaż nigdy nie biorę sobie tego do serca

sama ucieczka to "unikniesz niebezpieczeństwa"

więc wychodzi że dobra wróżba :D poczekamy zobaczymy

a co do szcześliwych paputków, zamówiłam dla siebie 3 pary znaczy dla siebie hehe przeca dla dzieciaczka nie wiedzac co ze mna bedzie... i co poszłam do gina a on że zabiegu nie będzie ze wszystko ok a jak mi zaczoł mówic o swoich obawach, że bał się tej wizyty, bo było ryzyko ze te moje niehomogeniczne i tak długo pogrubiałe endo może zezłośliwieć to normalnie jakbym Boga za nogawki złapała taka byłam szczęśliwa że w końcu tam na górze sie nademną zlitowali, wiec zamawiaj :D mi one naprawdę duzo radosci dają i juz nie moge się doczekac kiedy wraz z dobrą nowinką pokaże je mojemu M :D
 
Ostatnia edycja:
Kasiu, oryginalnie zestawienie barw. Mozesz mi wytlumaczyc czym sie maja roznic? Tzn. gdzie "widzisz" poszczegolne kolory - podeszwa, trampol, paseczek+wykonczenie... To to co teraz robie, to jest zamowienie jednorazowe, moze z opcja rozszerzenia o inne modele. Nie robie zabki akurat, robie inna czapusie, po prostu dostalam fotke z zabka - jest wyjebista, dziec wyglada jak cukiereczek. Jesli ktos sobie zazyczy, sie zrobi wiecej/inne - nie ma sprawy. Co do zamowien z Polski, nie zmienia to tematu - nikt z nas nie wybiera sie teraz do kraju, wiec i tak bede wysylac z UK, a nie znosze "zaleglosci" bo mam krotka pamiec.
Zjola staram sie. Jak zwykle z reszta - lubie jak jest tak jak powinno. Rajmund sie smieje, ze taki balaganiarz jestem, ale dlubanina musi byc idealna. W zyciu nie robilam majtaskow, wiec mam normalna treme.
IZW, mam w planie Allegro, ale najpierw zamowienia, potem przygotowanie palety kolorkow, porobienie porzadnych zdjec. Te co mam sa... hmm... lipne? Komp w tle, jakies ulotki na stole, nozyczki - mistrzowie drugiego planu. Pasuje to wyklarowac.
 
nom profesjonalne podejście do tematu :D

ziółko no mam nadzieje ze sobie wszystkie wyśnimy :D

nic ja znikam narazie wpadne wieczorkiem, trza cosik poplewić bo sie ostatnio troche poobijałam od ogródkowych szaleństw :D
 
Ostatnia edycja:
Ja tylko melduje, że u mnie nadal bez zmian....@ jak nie było tak nie ma.....ale pojawiły się kłucia...w dole brzuszka....chyba jednak wranca nadejdzie...
a ja nadal wierzę w moc fasolki ...:-):-):-)

zjola dalej czekam az bedziesz w tej magicznej parze dwojkowej moze juz to bedzie w nastepnym cyklu
V_jolka Patka ogromne gratulacje i spokojnej ciazy
As musi byc fajnie na takiej porodniowej pielgrzymce
ja w tym roku mam po wakacjach moj akurat ma urlop w tym czasie gdzie bede moiec szew zakladany i raczej nie jest wskazane jezdzenie i lazenie a szkoda

wiecie zajzalam z ciekawosci na styczniowki i jakos dziwnie mi sie zrobilo tu czytam ze dwie dziewczyny zafasolkowaly a tam czytam ze dwie stracily
Pielgrzymka trwa 9 dni :-):-)
To będzie już moja 7 pielgrzymka ,ale druga z córką .
Idę z obstawą jak to oni mówią ,więc włos mi z głowy nie spadnie ,ale z nerwów mogę poobgryzać paznokcie :szok::szok::-D:-D:-D ( to słowa Klaudii):-D:-D:-D
Dla mnie pielgrzymka to najcudowniejsze dni w roku :-D:-D:-D

Zjola! :-D Robie takie majtki: Hosting Zdjęć: p4070014.jpg Czapeczka tez bedzie, tylko inna. Ubranko na sesje foto dla dzidzia.
Żabka jest przesłodka :happy2::happy2::happy2:
Kłaczku ale pawiowe! Super! Ale dla twojej fasolki powinny być ze skorupką ślimaczka :) Podczytałam na wieściach.

IZW - jakoś sobie z chłopem poradzę. M nigdy nie dał mi powodów do podejrzeń ale ja taka już jestem. Myślę, ze jak @ sobie pójdzie, to ja już sobie wtedy najlepiej z nim pogadam :) Po dobry seksiku gada się najlepiej i wszystkie lody puszczają. Przynajmniej u nas :)
U mnie też najlepiej po sexiku i po wódeczce.
Wtedy mam wyjątkowo rozmownego chłopa i wszystko da się załatwić .:-D:-D:-D:-D
Doczytałam :)

Święte słowa. Brawa dla tej pani :-).
karolcia81 możesz nam tu jojczeć, byle byś się sama nie stresowała, bo jak bobosexy odniosły sukces (w co nadal wierzę), to stres nie przystoi. :-)
zjola wracaj do zdrowia. A chłop może przejmuje się tymi badaniami? Wiesz, takie uderzenie w jego "męskość" :dry:. W każdym razie, życzę szybkiego oczyszczenia sytuacji. A jak Twój komputer? Wszystko gra, złota rączko? :-)
As pielgrzymka - duża rzecz. Idę zaraz wymyślać intencje :-D. Jak tam Twoja Makabra się chowa?
kasia2011 zazdroszczę :-)
Śniło mi się dzisiaj, że byłam w ciąży i poszłam na USG, a później oglądałam zdjęcia z tego USG z dzidziusiem :-D. No, może kiedyś i do tego dojdzie. Tymczasem, do N. doszły Kłaczkowe paputki, więc jestem happy :tak:.
Pielgrzymka to fajna sprawa dla ludzi ,którzy chcą się na kilka dni znaleźć w innej rzeczywistości.
Nie ma jak pobudka o 3,45 i składanie namiotów w deszczu ,a do tego wizja przejścia na ten konkretny dzień ponad 30 km Paulińskich :szok::szok::szok::szok:
Tam się o normalnym świecie nie pamięta :no::-D:-D:-D

Makbra jest makabryczna :-D:-D:-D:-D,ale przekochana :-D:-D:-D
Zołza mała budzi się na 1 spacer po 5 rano.:wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-D
Z drugiej strony to przecież szkoda dnia na spanie ,lepiej jest pobiegać po rosie i potem wnieść cały syf do domu ,a pani niech sprząta ,bo co ma do roboty ?:-D:-D:-D
Abra pokochała wyjątkowo ściąganie listew przypodłogowych ,ale tylko do momentu aż ściągnie.
Potem już nie są fajne ,wtedy fajna jest następna.:-D:-D:-D
I tak jak wróciliśmy w niedzielę z wycieczki rowerowej to nasz salon stracił 6 listew ze ścian ,za to wszystkie pięknie prezentowały się poukładane na środku salonu a między nimi jakże spracowany robotą leżał śpiący diabełek :-D:-D:-D
Bardzo lubi też kraść ubrania jak wkładam do pralki i tu upodobała sobie tylko nasze majtki :wściekła/y::-D:-D:-D.
Biega zaraza z majtkami w pysku i szczeka ,jak się jej nie goni :-D:-D:-D
Podstawowe komendy mamy już opanowane ,Abra chodzi sobie po sklepach ze mną w moim pielgrzymkowym plecaku :-D:-D
Wczoraj byliśmy w kwiaciarni,sklepie z artykułami dziecinnymi i Marcpolu.
Dziś się wybieramy na pocztę i na pętlę autobusową.
Będziemy poznawać kolejnego potwora -autobus :-D:-D:-D:-D

Noga już w porządku i od 4 dni nie zakładam stabilizatora już w ogóle.:happy2::happy2::happy2:
Ludzie dziwnie na nas patrzą -ale trudno :-D:-D:-D
Czego się nie robi,żeby wychować sobie dobrze psa .:-D:-D:-D
 
Witam dziewczynki:)

Czytam czytam i skonczyc nie moge tyle stronek dopisalyscie za ten dzien co mnie nie bylo.

Kasiu
-kolorki super sama jestem z Sosnowca(oczywiscie jak w Polsce) i tez jestem fanka Zaglebia Sosnowiec.
Karolcia-Pisz ile chcesz az ci sie literki na klawiaturze wytra,tylko sie nie denerwuj bo stres szkodzi dzidzi a ja wierze w to ze ta dzidzia juz sie w brzuszku zadamawia.
Zjol- zdrowka zycze.A chlop jak chlop moj tez tak czasami ma,a to w pracy go ktos zdenerwuje albo jak sie czyms martwi to tez nie chce powiedziec a jak juz wyciagne z niego co go boli to mi mowi ze nie chcial mi mowic bo po co mial mnie denerwowac i niepotrzebnie stresu dokladac
As
-owocnej pielgrzymki zycze i oczywiscie dalszych sukcesow w wychowywaniu piesia
Vjolka-Swiete slowa chwala ci za nie.
 
reklama
Kasiu, oryginalnie zestawienie barw. Mozesz mi wytlumaczyc czym sie maja roznic? Tzn. gdzie "widzisz" poszczegolne kolory - podeszwa, trampol, paseczek+wykonczenie... To to co teraz robie, to jest zamowienie jednorazowe, moze z opcja rozszerzenia o inne modele. Nie robie zabki akurat, robie inna czapusie, po prostu dostalam fotke z zabka - jest wyjebista, dziec wyglada jak cukiereczek. Jesli ktos sobie zazyczy, sie zrobi wiecej/inne - nie ma sprawy. Co do zamowien z Polski, nie zmienia to tematu - nikt z nas nie wybiera sie teraz do kraju, wiec i tak bede wysylac z UK, a nie znosze "zaleglosci" bo mam krotka pamiec.

czyli
1) podeszwa biala ,paseczek i podbicie zielone, jezyk wykonczenie i reszta czerwone
2) podeszwa zielona, paseczek i podbicie biale, jezyk wykonczenie i reszta czerwone
mam nadzieje ze zrozumiale napisalam
a co do takiego zestawu to ja bym byla zainteresowana
http://allegro.pl/wesole-czapeczki-i-majtusie-38cm-sesja-foto-rozne-i1655061186.html
znalazlam na allegro takie sa slodkie i ja bym chciala ta malpke ;-) oczywiscie niczego nie narzucam :sorry:
 
Ostatnia edycja:
Do góry