reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Anulka, odpusc dziecku. Ma racje ze zlewa. Pasek mu w glowie nie zostanie. Uczy sie dobrze? Madry jest? Oducza mamusie palic? Masz wspanialego syna i najwazniejsze ze paska na d... nie bedzie - na swiadectwie tez byc nie musi.


Ops... zaczynam miec koszmarny pomysl... Emergency (za kilka dni, nie teraz) i bajeczka ze mnie brzuch boli, ze plamie... Od razu scanu nie zrobia, ale wyznacza termin najdalej za 2 dni. Po dwoch dniach plamienia moga mi juz przejsc, prawda??

no co za gnoje właśnie czytam i oczom nie wierzę.... !!!!!! te ich soon k€rde, ech!!!!!. No nic kłaczek widze że kombinujesz i dobrze :D a pamiętasz jak my ci z dziewczynami diabelskie plany obmyslałyśmy żeby coś nacyganić i udawać jak to pieknie określiłaś amebę :D jak ci powiedza "Pani jest w ciąży".
ja wierze że twoje jajo macha se nogami i rączkami i juz nie może sie doczekać przymiarki paputów :D i za jakiś czas da ci z łokcia w żeberko co byś mu rękawiczki tez zrobiła i czapeczkę bo przeca zimowe jajo nie :D
Kochana zrób tak jak napisałaś, to juz nawet nie chodzi o dowód "ino o te nerwy i maleństwo", jakby ci kurde nadzieji nie robili bys se spokojnie czekała na ten 12tc, a tak to no salto se idzie strzelić jak sie takie cosik słyszy. Idż nacygań i załatw ten ich system!!! Nie dla siebie a dla jajka.

Nic zmykam czytać dalej a mam zaległosci że oho ho. Nie chciałam ci zawracać głowy ale niesmiało tez bym zamówiła paputki - znaczy trampole jedne dla mojej szwagierki i jedne mam nadzieję dla mnie, albo i dwa, jak nie będziesz miała co robić i sie sytuacja uspokoi to pogadamy o kolorkach itp. Wyslij mi na priva co i jak nanana

kłaczek normalna lwica z ciebie :D załatw ich w końcu "dzikuska z Polski jesteś nie"

no i doczytałam do końca eh no fajno że Rajek podszedł do sprawy tak jak ty - oni wywineli numer - to my im też :D
no szkoda tylko ze trza będzie ci udawać plamienia itp, plan z bolącymi jajnikami itp i ani słowa o tescie ciążowym sprzed 3 tygodni był, dobry a ty taka uczciwa kobitka i tak cie załatwili i to mnie najbardziej wnerwia.
Mam nadzieje że wjedziesz GP na ambicję, gorzej jak powie ci soon ....

cos tam jesio chiałam napisać

A Balbinko no masz rację i inne dziweczyny też lepiej nazywać rzeczy po imieniu pokoik dla dziecka a nie jakies owijanie w bawełnę.

a juz przysypiam a mi sie przypomniało o Emy, no kochana gówniarze albo zaś ta konkurencja a chipsy dla zmyłki - te kamerki se instalneliście?
Ino sie kochana nie stresaj .

Poroniona no jak nie słychać akcji serduszka mozna wpaśc w panikę, na bank, jesli serduszko stanie dziecku nikt nie pomoże, ale przy tych naszych stresach itp nawet jeśli super wyraźna słyszalnosc będzie w połowie drugiego trymestry - ukojenie nerwów i stresu mamusi biciem serduszka, bedzie mocno korzystne dla maleństwa, tak to M przetłumacz.
Ja tylko o tym słyszałam od chudzierloków i od tych pulchniejszych, ponoc to nie zależy od wagi mamusi, czy ktos lepiej słyszy czy nie, ale głównie od tego jak sie maleństwo w danym momencie ułozy czy tez może se fika kopyrtki. Tez bym takie cudeńko chciała.

Co do kobitek na obczyźnie, do głowy by mi to nie przyszło że takie cuda sie tam u was dzieją. Ale dalej tego nie kumam to znaczy że nie ma czegoś takiego jak prywatny ginekolog czy co? Nie można sobie wybrac lekarza itp tylko jaki ci przypadnie takiego masz?

Nic spadam spać i na dobranoc powiem se a co: kocham cie Polsko

no nic M w pracy, rano może obudzi mnie tak cudnie jak dziś


a i juz wiem co mi sie zapomniało napisać Onaxx ty nam tu nie fandzol i nie próbuj faceta spławiać skoro jest fajny, jesteś prześliczna babeczką - uwierz w siebie i w to że będziesz jeszcze szczęśliwa, troszke optymizmu kobitko jestes świetna pod każdym względem, trzymam && no i teraz moge isc spokojnie spać :D
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć....

IZW - oj damy popalić wczasowym sąsiadom.....:-)
a co do pokoju to wiesz...my tez mamy takie pomieszczenie na strychu gdzie chcemy zrobic pokoik dla fasolki...i ciągle sie nie możemy za to zabrać....i też mówimy o nim fasolkowy pokoik.

Jej, niech się ta pogoda troche unormuje....bo jestem tak wyczerpana po pracy jak wracam do domu, że wieczorkiem zaraz zasypiamy....a to juz prawie owulka....i nie wiem czy się uda wstrzelić...bo nie strzelamy...:wściekła/y:

Buziaki...kochane...
 
Najwyżej się powkurzam, że nic nie mogę znaleźć ;P
Małamrówka - obyś przy tym na zawał nie zeszła ...

a i poznalam fajnego faceta ale znajac mnie to szybko go pogonie.....
Onaxx - zanim go pogonisz to daj mu choć cień szansy :)

Moja mama mi powiedziała: kochana ja sie o ciebie boję całe życie odkąd dowiedziałam sie że nosze cię pod sercem - tak to juz jest w życiu to jedna z ról rodzicielstwa - strach o swoje potomstwo
IZW - mądre są te nasze MAMY :) Tak to już jest :)

sport+ dieta=najlepsze rozwiązanie.
Anulka - amen w temacie odchudzania, choć słowa dieta zamieniłabym na "zmiane sposobu żywienia".

Jej, niech się ta pogoda troche unormuje....bo jestem tak wyczerpana po pracy jak wracam do domu, że wieczorkiem zaraz zasypiamy....a to juz prawie owulka....i nie wiem czy się uda wstrzelić...bo nie strzelamy...:wściekła/y:
Karolcia81 - halo halo pobudka :p

U nas wczoraj burze od 16, więc dzisiaj chłodniejszy dzień, jest czym oddychać i od razu lepiej. Miłego dnia wszystkim. Ja dziś chcę uczciwie popracować i nadrobić zaległości i zrobić na zapas by w sobotę móc się w pracy obijać :)
 
Ostatnia edycja:
Teraz jak przeczytałam komentarz Lilianny do Małejmrówki to przypomniała mi się sytuacja z wizyty u gina, gdy właśnie szukała tętna. Przyłożyła detektor i nic, więc dawaj jeździć po brzuchu i szukać. Pewnie było to kilkanaście-kilkadziesiąt sekund, ale wszystko zdąrzyło mi już do gardła podjechać... Jakbym to ja sama sobie w domu szukała, to nie wiem czy zdążyłabym potem na Izbę Przyjęć połoźniczą dojechać czy wcześniej na zawał bym zeszła...

A dodatkowo zdażyło się tak, że nawet jak jeździłam na ktg po 36tc to za którymś razem detektorem i to tym od ktg nie mogła utrafić na tętno malucha.

Któraś też pisała, że detektor się przyda póki ruchów się nie poczuje, bo potem luzik bo wiadomo dzieć się rusza więc żyje. Tak naprawdę to dopiero wtedy to się zaczynają schizy, bo dziecie w różnym stopniu się ruszają. czasem coś im się w grafiku pomiesza, kolejne godziny mijają bez ruchu i matka zawału dostaje. czasami trafi się jak u mnie łożysko na przedniej ścianie macicy i efekt jest taki - ruchy? jakie ruchy? czasami coś poczułam, ale głównie pod koniec takie rozpieranie jak się odpychał od moich żeber, a tak ciiiiiiiisssssza...
 
Winki, nie kupilam bo mnie przestrzelili, ale kupie i tak. Przejrzalam ebay i tych wlasnie detektorow troche jest - ten byl uzywany i poszedl docelowo za 19 funtow, a za 10 mozna kupic nowke, wiec jak przebili powyzej 15 dalam sobie spokoj. Nie dajmy sie zwariowac. Ale kupie na bank. Ba! Wczoraj pokazalam to Rajmundowi, mowiac ze ja to chce miec. Poczytal opis, potwierdzil. Wlasnie o ten spokoj mi chodzi. Ja jestem tluscioch, ale i tak cos tam zawsze wylapie, a tetno dziecka od flakow czy wlasnego serca odroznie na bank - wiele razy slyszalam jak bije serduszko nienarodzonego dziecka.
IZW, robicie bardzo fajna rzecz - RAZEM pracujecie i planujecie dziecko w sposob zupelnie naturalny. Nie, nie da sie ze "pokoik" bo to jest pokoik dla dziecka - prawidlowe. Ciesze sie ze tak fajnie wszystko wraca do normy. Chinczykowy ogrodek ma sie dobrze i cos mi tu przestalo grac bo dzis juz czwartek, a tu zadnego telefonu z counsilu. Hmmm... Temat jak dla mnie na planie dalszym bo teraz podstawa to scan. Szarpac sie na dwie strony i latac jak kot z pecherzem, normalnie mi sie nie chce. Zeby to z podworka... Przeciez to centralnie przed domem jest!Co do planowrobienia systemu w jajo za pomoca Jaja... Najpierw GP i wcale nie bede musiala sie tam wkrecac twierdzac ze boli mnie noga w biodrze - od wczoraj napier...a mnie gardlo i wcale nie udaje. + katar. W nocy sie wscieklam i zaparzylam szalwie do plukania, ale wez wyplucz gardlo i nie pusc pawia... Co do trampoli, to tylko melduj jakie i sie zrobi. Ostatnio jak nie spie to dlubie cieszac sie ze mam co i dla kogo zmiast dlubac "do szafy".
Bibiana, ja mialam tylko jedno zdjecie usg, z ubieglego roku. 6 tydzien, na szarym tle taka czarna, jasniej obrzezona dziura, z mala ciapka z boku. Chyba ta ciapka to bylo nasze dziecko. Potem widzialam na monitorze ostatni obraz - mala, nieruchoma kijanka, jakis zawijasek - gin mi pokazal celowo, zebym sama zobaczyla ze serduszko nie bije. Ale wiem dzieki temu jak powinna wygladac osmiotygodniowa ciaza. No i nie taki sprzet mieli jak tu jest. Tu jak zobaczylam obraz na monitorze to mi majtki spadly - byl pusty pecherz tylko, ale obraz byl jak zyleta. Na kontrolnym scanie, obraz pustej macicy tez - drobniutkie zwloknienia mam (babka mowila ze jak na moje lata to i tak rewelka) i byly widoczne tak, ze mozna je bylo liczyc, mierzyc i pojdynczo ogladac. Bajka nie sprzet.

Rajmund przez noc "zmadrzal" i powiedzial ze skoro nas przestrzelili z tym detektorem to teraz nie ma pospiechu - mamy ze 3 tygod nie czasu a on sobie w tym czasie kupi... urzadzenie do ustawiania zbieznosci kol. Znaczy sie nowa zabawka do piaskownicy, ale on sobie to odbije robiac ludziom kola. Tu nie ma gdzie zbieznosci ustawic.
 
słuchajcie powiedzcie jak to z pierwszym waszym okresem było???
ja nie dość, że dostałam już po 4 tyg od łyzeczkowania, to leci ze mnie jakby świnie zarzynano;p
to już 6 dzień a jest tak obfita jak w 2;/
normalne to????
 
reklama
just co sie na forum dzieje a nie o facecie....facet jest ok ale za pare miesiecy wyjezdza na misje pokojowa, wiec wiadomo chce miec spokojna glowe i ja tez, wiec to tylko takie kolezenska znajomosc
 
Do góry