reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Ale naprodukowalyscie dzis :szok:

A jakie wszystkie cudne jestescie, fajne mamuski z Was sa/beda ;-)

Ewelina i Poroniona, gratuluje! I trzymam mocno kciuki, by tym razem sie udalo :-)

A ja mam nadzieje, ze od nastepnego cyklu (a od nastepnego, nastepnego to juz na pewno) dolacze do starajacych sie :-)

Mialam dzis mily dzien, bo pojechalismy z klasa zwiedzic zameczek, mielismy przecudowna pogode, bbq nad morzem, mimo, ze bankomat zzarl mi karte. W domu potknelam sie o list z nowa ;-) tamta stracila waznosc i mi ja pozarlo.

Mam nadzieje, ze jutrzejszy dzien bedzie tez ok, mimo wizyty w szpitalu i wynikow sekcji Niunka...
 
witam moje drogie :-)
no no niezle z was laseczki ja nie dam rady nic wkleic bo nie mam zadnego zdjecia na kompie moj D cos popiepszyl i juz nie ma nic na plikach
mialam dzisiaj malego dola i pisalam z moja psiapsiulka co mi na sercu lezy i wiecie co mi przeslala zebym wiedziala ze oni sa razem ze mna
jak by nie patrzac to ona nalezy sie tez i wam wszystkim bo jestescie dzielne i dzieki temu forum wiemy ze nie jestesmy same
YouTube - ‪Seweryn Krajewski-Nie jesteś sama‬‏
buzki dla was wszystkich
zmykam lezec bo dzisiaj to naprawde mam ciezki dzien a i przepraszam ze nie udzielam sie ale nie daje narazie rady
buzka
 
jestem zalkamana.....przegladam szafe:wściekła/y:2 spodnice jeszcze z metka, sukienka z metka w zeszle lato kupione....spodnica nawetr na tylek mi nie wchodzi....no szok poprostu:wściekła/y:...KONIEC JEDZENIA
 
reklama
wszystkie jesteście zajebiste i tyle!
Bibiana ja to jakoś do ciebie to tak najmocniej bym chciała żeby była szczęśliwa, nie żeby innym tego nie życzyć bo życze ale Tobie najmocniej . Filipek słodziutki taki Aniołek kochany.
karollcia bo ja kiedyś gralam tzn. pare razy ale moi rodzice nie mięli pieniążków na lekcje . A jak widze pianino to az mnie ciary przechodzą.
onaxxx jak to kiedyś napisałaś że jesteś fruba , brzydka i wogóle ...dziś zesmy sie przekonały że jesteś super laska , więc pewnie gruba wcale nie jesteś a spodnica w szafie sie skurczyła.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry