reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

anulka- no ja gralam od 6 roku zycia do 12 potem sie przeprowadzilismy i jakos tak wyszlo ze juz nie kontynuowalam gry u nauczycieli tylko sama w domu.do tej pory czasmi siadamy z mama i gramy na cztery ręce.super zabawa.
 
reklama
Anulka wszystkie będziemy szczęśliwe, ja wiem, że też kiedyś będę, może nie tak bardzo jak 4 miesiące temu ale przynajmniej w połowie tamtego szczęścia....bo bardziej po du.pie dostać już nie mogę....

Czarna Ty Wrono nasza :-D

Ziółko????????????
 
Onaxxx Przecież Ty laseczka jesteś....ja też się nie mieszczę w ciuchy z przed ciąży no ale przecież po praniu się skurczyły :-D:-D:-D mimo, że nie były prane:-)
 
Uuu... Pianino? Jak widze klawisze to klekam, ale na skrzypcach gralam od dziecka, a na gitarze nauczylam sie jako nastolatka. Skrzypce zostaly w kraju, ale gitarke przywiozlam ze soba - pora pocwiczyc bo przeciez dzieciom zawsze gralam to i temu Jajku sie nalezy.
 
Witajcie dziewczyny!

poroniona84, EwelinaK26 - czy lubicie trójkąty...?
Co wy na to, aby od teraz wprowadzić nową modę - trójkąty zamiast duetów... :-)

Jestem jeszcze lekko zszokowana i oczywiście zestresowana, ale chciałam wam się pochwalić, jaki prezent sprawiliśmy sobie z moim M. na Dzień Dziecka, a co... :happy2::szok::cool2:
DSCF8091.jpg
Teścik zrobiony wczoraj, tj. 2 dni po planowanym terminie @... Aż boję się cieszyć... :sorry:
 
LadyMK ALE JAJA :-D:-D:-D!!!!!!!!!! Nie wiem jak Ewelinę ale mnie takie trójkąty kręcą ;-) Baaa chętnie pobawię sie w czworo-, pięcio-..., dziesięcio-kącie :-) Im nas więcej tym weselej. Jak dołączyłam do forum napisałam Ci że sporo nas łączy- podobny termin straty, ta sama data ślubu, nawet chyba pracę mamy zbliżoną, a teraz jeszcze teścior :szok: BEREK :))) nie wiem kto kogo, ale obstawiam że Ty, Ewelina i ja idziemy łeb w łeb :-) Obyśmy w tym składzie (albo powiększonym) bez problemów dotarły do mety!!

Jeden bocian dziś był, a ja jeszcze wrzucę rodzinę bocianią na dobrą wróżbę dla kolejnych do naszego wielokąta (bociania mama tak fajnie stoi tu okrakiem i robi za parasol przeciwsłoneczny :) )
bociek.jpg
 
Ostatnia edycja:
LadyMK gratulacje :-) ale się cieszę :-)

Kłaczku ja umiem grać na nerwach :-D ale zazdroszcze wam talentów muzycznych....ja uwielbiam spiewać...tylko, że tak fałszuje, że kieliszki pękają...
 
reklama
Do góry