reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

anulka, nie łam się! mam nadzieje, że tabsy pomogą
No chudzinka jestem, tak do 55kg dochodzę, te 2 ostatnie zdjęcia są po leczeniu, trochę ze mnie wyssało.
w sumie to mam dziwną budowę, mam bardzo drobne kości, ale za to większe piersi i biodra, trochę nieproporcjonalnie do rąk i nóg.
Najsmieszniej wyglądam w spódnicach, takie dwa kikuty mi spod nich wystają

onaxxx, czy ktoras tu wystawiła swóje zdjęcie w bikini, żebys miala kompleksy?????? ja tez mam celulit, wiszącą skórę tu i tam... i wogóle mogłabym wymieniac w nieskonczonosc. Uwierz w siebie kobieto, nie marnuj potencjału, bo całkiem niezły z ciebie kąsek!


to zabawy ciąg dalszy:
zdjecie naszej kruszynki, tylko tutaj trzeba ruszyc wyobraznią.
Ja i m jako dzieci
Sorry za jakosc ale po prostu zdjęcie zdjęciom zrobiłam:-p
 

Załączniki

  • ja 002.jpg
    ja 002.jpg
    16,7 KB · Wyświetleń: 24
  • old 006.jpg
    old 006.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 27
reklama
klaczek to mozliwe u nas urodzilo sie dziecko jakis czas temu i nie mozna bylo okreslic plci, dziecko bylo odeslane do lodzi chyba i tam jakies specjalistyczne badania robili, ale nie wiem czy to byl chlopiec czy dziewczynka w koncu....a glupie baby u mnie w pracy, ze panna to dziecko urodzila...stukniete, co ma piernik do wiatraka, juz widze co o mnie mowily:wściekła/y:
 
Onaxxx, jesli rodzi sie dziecko z nieokreslona plcia, robi sie mu badania endokrynologiczne, ustala plec na podstawie hormonow i operuje. Kiedys po prostu operowali i to nie bylo zdrowe - znalam dziewczyne, ktora urodzila sie jako obojnak. Zrobili dziewczynke, a psychika chlopaka wyszla i byl dramat. W przypadku Storm, to nie tak - to dziecko urodzilo sie zdrowe i zupelnie normalne, to rodzice uwazaja, ze swiadomosc plci jest zbednym obciazeniem dla dziecka. Co za debile!! Ona jest konieczna dla prawidlowego rozwoju psychicznego!
 
Witam
dziewczyny
Ma prosbe opinie co to mnie sie wydarzyło.
w poniedziałek kładłam sie spokojnie spac nagle zaczeły sie mdlosci pozniej wymioty i tak cała noc myslalam ze sie wykonczepo nie przspanej nocy dalej wymiotowalam i zaczela sie gorzaczka 38.5poszłam do lekarza najprawdopodobniej grypa jelitowa.dostalam leki .caly dzien przemeczylam sie z goraczko.dzisiaj wsztstko minelo jak odjete reka ale ku mojemu zdziwieniu w 15dc dostalam plamien i boli w dole brzucha.czy przez ta chorobe moj organizm zaczal szalec ostatnio u ginekologa byłam w grudniu bylo wszysko ok cytologia 1.


Pozdrawiam

Lepiej odwiedź ginekologa, ja na temat grypy jelitowej wolę sie nie wypowiadać.

Witam kobitki no post produkcja widze pełna parą prawie 10 stron hmm czas nadrobić zaległości
 
Czytałam o tym Stormie. to własnie tak jak pisze kłaczek, rodzice wyznają jakąs zasadę jakiegos uczonego o ile pamiętam, która traktuje okreslanie człowieka przez płec ograniczającym i obciążającym

Kiedys się wyda czy to chłopak czy dziewczyna, przeciez od takiego tematu nie uciekną chocby nie wiem co, dziecko samo zrozumie ze cos nie tak, zacznie zadawac pytania....
 
Oni zakladaja, ze dziecko samo podejmie decyzje co do swojej plci, kiedy dorosnie. A co z akceptacja w grupie rowiesniczej ZANIM dorosnie?
 
jak dla mnie rodzice tego dziecka mają nie po kolei w głowie i tyle , bo jest wiadome ze jak rodzi sie człowiek z siusiakiem to jest to chłopiec a jak dziewczynka to z pipką i już . Więc jest to wymyślanie ,,tematu,, pod media aby być zauważonym.ciekawe jak mówią do dziecka ? co mówią ,, zrobiłeś/aś kupke ?bez sensu .
zanim ten malutki czowieczek dorośnie to będzie juz miał wypaczoną psychike i może sie okazać że potrzebuje pomocy psychiatry przez durnych rodziców.
 
reklama
Zrobilos, anulka, zrobilos... Na szczescie w angielskim nie ma takich odmian, bedzie "did you do..." i po bolu. Gorzej kiedy bedzie sie mowic o tym dziecku bo tu juz "he" lub "she"... Chyba ze "it" i mowimy o dziecku jak o walizce, lodowce lub bucie...
 
Do góry