reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

też tak myslę, przecież są też ruchliwe dzieczyny.
Własnie ja mam tylko porównanie z chłopcami więc w porównaniu do nich to to dziecię to jakis anioł albo spokojny albo leniwy.
Jak je takie zobaczylam na usg w pierwszej chwili spanikowałam i zaczęłam się wpatrywac zeby zobaczyc czy serducho bije.
Moze spokojne, ale moj twierdzi że jak moje, to na 100% nie może byc spokojne, więc obstawiam po ojcu leniuszek. Fajne takie, miałam zamiar przywiezc wam jakies fotki, ale tak się przejęłam całą sprawą że aż głupio mi było pytać i jednego i drugiego lekarza. Jedyne co dostałam to wydruk ze wszystkimi pomiarami
 
reklama
Emy skarbie musi być dobrze!!! niech cię tam szczelnie zaszyją i leż kobieto leż!!!!! trzymamy kciuki i modlimy się za ciebie!!!
 
EMY, kochana :* teraz to po prostu musi być dobrze i tak będzie. Dwa cudowne Aniołki czuwają nad Waszym maleństwem. Ja miałam tak samo teraz jak Ty: I trymestru się nie bałam od 14tc zaczełam drżeć, teraz czekam na najgorszy 24tydzień.
Kłaczku, kobieto jak ja przez Ciebie grzeszę ;p! 23:00 a ja obiadam się ryżem zapiekanym z jabłkami:shocked2::shocked2::shocked2:Miałam sobie zrobić pierogi z truskawkami, ale jak przeczytałam czym się zajadasz musiałam od razu zrobić to samo. A paputki cudne, ustawiam się w kolejce:tak::tak::tak:
Bibianko - po śmierci mojej córeczki (w listopadzie) miałam tak samo jak Ty, tylko, ze mi śniła się dziewczynka. Raz śniło mi się, że się obudziłam i przy moim łóżku stała mała dziewczynka, innym razem śniła mi się znów ta sama dziewczynka, wtedy trzymałam ją na kolanach i uczyłam pacierza i w 3 śnie dziewczynka biegała po pokoju i pobiegła do kuchni wtedy się przebudziłam i w realu już krzyczałam na M. że nie pilnuje małej tylko siedzi w fotelu. Aż otrzeźwiałam i mi się przypomniało, że to był tylko sen, cudowny sen.
Kasiu, tak jak Ty u Wiktorka jesteś tak ja u mojej córeczki codziennie zapalam znicz, też miałam taką sytuacje, że raz się nie paliło i ogarnęła mnie taka rozpacz. Np 2 tyg temu, mieliśmy jechać do M. rodziny w pt i wrócić w ndz, ale sobie pomyślałam, że wtedy w sob nie byłabym na cmentarzu i tak się wykręciłam do rodziny M.że pojechaliśmy dopiero w sob.
As mega gratulacje!
Poroniona, chcesz,żebym kobieto w kompleksy popadła ;p Ty tu jesteś taka chudzinka, nie chciałabyś mnie oglądać ;p
 
mrówka gratuluję udanej wizyty mamusi;-)
a twoj siwek to mi się taki podobał z tymi włosami..
u nas normalnie mamy godzinę do przodu względem Polski, ale ostatnio w Egipcie postanowiono już więcej nie zmieniać czasu, czyli teraz aż do waszej zmiany na zimowy mamy tą samą godzinę, a jak zmienicie, będzie znów godzina różnicy, czyli niewiele

dobranoc wszystkim
(chociaż ja pewnie nie zasnę do rana...)
 
Emy kochana trzymam za Was kciuki... Na pewno wszystko będzie w porządku.. Pomodlę się za Was..

EwelinaK instrukcję już podałam wcześniej to sobie doczytaj.. Jak będziesz miałą pytania to wal śmiało.. Chętnie pomogę.. Dziś przymierzałam spódniczkę, która w zeszłym roku była na mnie za mała ( dobrze, że jej nie wydałam ) i fajnie zatrzymuje się ledwo na bioderkach:)

A w ogóle dziewczyny to miłego i słonecznego dzionka...
 
Tymira, teraz Ci wolno, c'nie? Dobre papu? To wyslij wyrzuty sumienia w najblizsze krzaki.
Kasia, skarpety to zdecydowanie na drutach - sa elestyczniejsze i lepiej sie ukladaja. Szydelkowe paputy sa szywniejsze ciut, wiec paputki moga byc, ale skarpetki by byly niefajne. Ciesze sie ze miesko Ci wyszlo (nie ma prawa nie wyjsc) i ze smakowalo. Mlody mi podpadl.:-D Dzieci czesto nie lubia miesa bo trzeba je dluzej przezuwac i ma specyficzna konsystencje - spokojnie, jeszcze moze mu miesko zasmakowac.
EwelinaK, cale rude i dziewczynka?? To dosc rzadkie. My sie smiejemy ze Hino celem unikniecia oryginalnosci, zafundowala sobie biala plamke... na koncu ogona. Faktycznie ma biala latareczke, ale ledwie ja widac i przewaznie jest brana za kocura.

Kapecki dla Jajka mi zaiwanili. Przyszedl z pracy Rajmund i jeg kolega - idzie na "pepkowe" dzis i potrzebowal cos dla dziecia. No i jajkowe paputy... Zrobie szybciutko nowe.:tak:
 
Ostatnia edycja:
emy trzymaj sie ....bedzie dobrze:tak:MUSI!!!!
klaczek a moze bys rozpoczela produkcje takich paputkow, sweterkow i innych malych ciuszkow...angole pewnie takich nie maja
aniunnia dzieki za diete.....zaczynam ostro, jem otreby i juz mi luzniej w ubraniach...cukru to ja juz ze 15 lat nie uzywam, gorzej z czekolada:sorry2:
czarna ty skasuj ten suwak z odchudzaniem 56kg i nie denerwuj pozostalych:angry:

upal sie zaczyna robic...musze ze zwierzakiem do weta isc bo znowu sie zapchal:-(
milej soboty
 
Onaxxx, paputkow nie widzialam, ale maluskie sweterki robione recznie jak najbardziej sa. Takie "dorosle", ale malusienkie - sama slodycz normalnie. Ja chce upal - u nas tak chlodno, wczoraj po poludniu padalo... Jak sie zapchal? Czym? Problem z perystaltyka??
 
Klaczku nie rozumie dlaczego tak zjechałas Primark? Fakt ze ciuchy tam są kiepskiej jakości ale jest ich taka masa i są w tak śmiesznych cenach ze dają możliwość zaszalenia i potem wywalić je można bez żalu. Ja jak jestem w Anglii ( mam tan siostrę) to uwielbiam Primark. Buty, torebki, topy, spodnie. A dział dziecięcy jest przesliczny i mogę sie założyć ze Jajko będziesz tam ubierać. Ja swoją fasolke w miarę możliwości napewno. Butli zrobiłeś śliczna i nie widzę przeszkody byś robiła takie cacuszka w celach zarobkowych troszke.

Kobiety milego weekend zycze.
 
reklama
hej!
a ja zaraz jadę na uczelnie po indeks... ale muszę się wygadać!!!
zła jestem od samego rana... bo tesciowa wydzwania do męża żeby przyjechał na działkę... bo się zbiera rodzinka i robią grilla!!
czujecie?? niech przyjedzie.... on sam.....tak strasznie nie nawidzę tej baby....mój mąż w mojej rodzinie zawsze mile widziany i w ogóle.... a ja w jego rodzinie jestem intruzem!!! tylko dlatego, że w czasie organizacji ślubu pokłóciłam się z nią o wystrój sali, bo ta kobieta chce wszystkimi dookoła rządzić.... na szczęśćie mąż nigdzie nie jedzie.... ale powiedzcie jak można być tak bezczelnym??
staram się to olewać... i pocieszam, że ja jej jeszcze pokażę.... ale jest mi przykro... i czuję się odrzucona:-(a on nic z tego sobie nie robi... jest kochany i spiera mnie i zawsze stoi po mojej stronie, ale nigdy się z nią nie kłóci, bo nie chce problemów!!
malo tego wszystkiego stracił prace!!
wkurza mnie to wszystko już!! i mam dość!! wszystko mi się pier***.........
wczoraj tak ładnie na cmentarzu ogarnęłam... postawiłam świeże różyczki... i wywaliłam znicze od teściowej!! ( była raz tylko na cmentarzu i rzecz jasna szkoda było kasy na znicze, to zapaliła 2 lampki zapachowe... takie co w domu służą za zapach w szklaneczkach!!) szlak mnie trafił jak je zobaczyłam!!
a w nocy przeszła galanta burza i trzeba zobaczyć co się tam porobiło....
ogólnie wszystko do bani!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
EMY - wszystko będzie dobrze!! Aniołki czuwają nad Wami!! zaszyją Cię - to bardzo dobrze... może gdyby mnie też zaszyli to byłabym jeszcze w ciąży.... a tak:-:)-:)-( trzymamy kciuki!!
 
Do góry