reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Emus bedzie dobrze i rzeczywiscie szwy sa leprze niz pessar nie martw sie zaszyja i bedzie ok ja tez bede miec zakladane szwy tylko mnie chce gin je zalozyc w 16 tc tez troche sie juz martwie ale to jest najlepszy sposob trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
Emy mam nadzieję, że się dobrze Tobą zajmą i na pewno wszystko będzie oki, aż do listopada :-) super, że z kruszynką wszystko w porządku :-)
 
moj mnie zjechał czemu nie przyszłam w 12tc bo mial mi szyjke sprawdzic i ew szew założyć, a ja mu na to ze miałam przyjsc po 4 tygodniach, i tak przyszłam wczesniej. stary już ten lekarz i mało pamięta

sama już kilka dni temu palcem wyczułam, że mi z tej szyjki mało zostało

dzięki dziewczyny, kochane jestescie!!!!!!!!!!
 
Emy, mysle ze zaloza szew i wytrzymasz jeszcze troche, a w najgorszym wypadku kaza Ci polezec pod koniec. Oszczedzaj sie jak tylko mozlowe. Wiesz juz ze cora?? SUPER!! Bedzie dobrze, mala, tylko nie patrz w dol!;-)
 
u mnie jest troche inaczej z ta szyjka bo mnie sie nie skraca tylko puszcza i zamyka w nie odpowiednich momentach u mnie stwierdzili ze mialam ciche skurcze szyjka puszczala i sie znowu zamykala wiec gim zdecydowal szew bedzie dobrze musi byc
 
Emy , musi być OK , szwy są by je w razie konieczności zakładać . Będę jurto o Tobie mysleć , przytulam Cię mocno.

Kasia2011 , może u ciebie też dziewuszka będzie ?

Ja tak dedukuje , może niekoniecznie właściwie , że z dziewczynakami to się zachodzi wcześniej , przed owulką dlatego testy wychodzą wcześniej (ja tak miałam i 2 babki mam) , a jak byłam w ciązy ostatni raz to dopiero po terminie test wyszedł - myślę że to chłopaczek był. Moja gin powiedziała , że może byc tak , że mój organizm odrzuca męskie zarodki .
 
Ostatnia edycja:
Emy kciuki zaciśnięte, na pewno dacie radę, ja mocno w to wierzę! dbaj o siebie i się nie przemęczaj,dużo odpoczywaj teraz.
 
Kochana moja EMY będzie dobrze trzymam kciuki i modlę sie o każdą z was jesteście mi bardzo bliskie bardzo!!!! Jednak zdecydowaliśmy się na Niemcy zobaczymy co tam u nich się dzieje teraz świat dla nas wspaniałych ludzi stoi otworem :D
Czarna no to zdrówko ja też dzisiaj przy beer heheh wypiłam jedno i mi juz wystarczy dawno nie piłam ;P
Juro jadęna szkolenie do Przełaz fajna wiocha która ma piękny pałac i jezioro bardzo duże i piękne i wracam późnym wieczorem tak więc miłego wekendu!!!! kochane:) Kłaczku moje rudzielce to jedna jest płci żeńskiej :) i jak narazie spoko się chowają mają bardzo dobrą mamuśkę:) A co do ryżu mmmmmm smaka narobiłaś
aniunia kochana daj mi instrukcję na zrzucenie kg bo ja właśnie mam jeszcze 15 kg do zrzucenia ;/

Trzymajcie się babeczki:):)
 
kochane jestescie ja siedze przed kompem i wcinam kolację, żeby już pozniej na czczo byc.
kłaczek, nie wiem czy będzie dzieczynka, z tego wszystkiego nawet nie pytałam. ale często słyszę ze jak mniej ruchliwe to dziewczynka. Mi się tam wydaje że chłopak tylko leń

kasia ja też mam ciche skurcze jak to nazywasz, tak ciche że obudziłam się nagle z 3cm rozwarciem. chyba szyjka się nie otwiera jak się nie skróci, przeciez przed porodem robią się odpowiednio krótkie

Ewelinka, do Niemiec przynajmniej blizej macie! Powodzenia
 
reklama
A to niekoniecznie tak. Akurat nie zauwazylam zeby dziewczynki byly jakies mniej ruchliwe, chyba najspokojniejszy byl Stas. Przy blizniakach podejrzewalam ze maluch ma ADHD.
 
Do góry