reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Anulka skad ja to znam, my tez ostatnio mamyciche dni, przewaznie ja zaczynam i tez przeraszam, jakos taka drazliwa sie ostatnio zrobilam ... Moze to wina tego ze @ cos jakos nie przylazi.
A ja nic nie chudne i brzuszek taki Jak byl taki jest, fajnie by bylo jakby go troche ubylo.
Anula daj znac Co tam Ci Gin powiedzial, cobys sie nam nie wykrwawila biedactwo :-(
 
reklama
Dzieki! Powoli. To blady poczatek - to ledwie 3 tydzien, wiec przed nami cale morze ze sztormami i rafami ktore trzeba pokonac lub ominac. Na razie gapie sie w te kreski i chce mi sie plakac. W porownaniu z wczorajszym testem... Nie ma porownania - tam, gdzie byl cien, jest kreska. Albo test byl slaby, albo beta zasuwa do gory. Ale jest - i to najwazniejsze.
 
kłaczek ja nie wiem co ty chcesz od tych kresek, super są, pamiętasz moje??? te to dopiero były blade
nie kombinuj, są i tyle
Wiesz, ze ja swoj test noszę w torebce? Wzięłam pokazac ginkowi na początku i do tej pory nie wyciągnęłam i nie wyciągnę jak sobie przypomnę to sięgam do bocznej kieszonki w torebce i oglądam test zeby uwierzyc..

Bibiana, ja na twoim miejscu poczekałabym jeszcze kilka dni, przezywasz trudny okres cykle mogły się rozregulować ze stresu, owulacja też. Za kilka dni jak@ nie przyjdzie zrób kolejny test.
Wiesz, ja gdybym poszla 4 dni po spodziew.@ do gina i wziela leki na wywolanie nic by z tej mojej ciazy nie wyszlo. zaszlam 2 dni przed@; a przez 8 m-cy mialam monitoring cyklu i za kazdym razem owulka wypadala w okolicach 17dc a nie 28dc, ale sie zdarzylo. Bądz cierpliwa

anulka nie nabaw sie tylko jakiejs anemii, mam nadzieje, ze gin ci pomoze
niedługo znikniesz jak w takim tempie bedziesz chudla
 
Ostatnia edycja:
TE sa super, Emy - sa dzisiejsze. Wczorajsze przy nich to cien ledwie zaznaczony. Te wygladaja naprawde solidnie i wiarygodnie.:-D Noz, kurka, W CIAZY JESTEM!!
 
KLACZEK nalezy Ci sie i ciesz sie swoim stanem ile mozesz!!!!oszczedzaj sie i dbaj o siebie!!!A ten wczesniejszy scan-po prostu idz do gp i powiedz ze dzien wczesniej krwawilas, posle ci na pewno, tzn.u nas tak robia.
 
O, to nieglupie jest! Sprobuje, ale jak pisalam - na razie to nie ma sensu bo i tak nic nie bedzie widac. Za wczesnie. Pasowalo by tak w 7 tygodniu - serduszko by bylo, a na pewno jesli by sie znow pusty pecherz zrobil, to by wyszlo na scanie. Chcialabym zobaczyc serduszko...
 
Klaczkugratuluje gorąco w dniu dzisiejszym. Sama pewnie wiesz najlepiej jak dluga, męczące i pełna stresów droga czeka cię aż do stycznia. Ale witam na niej gorąco. Testy już zrobiłeś, bety nie masz możliwości , lekarze i położne olewaja cię równo i nie chcą widzieć przez następne 2 miesiące. Nie ma lekko. Na wygnaniu trzeba jakoś sobie radzić. ClearBlue ma testy które pokazują tydzień ciąży. Pokazują one wiek płodu a nie tydzień ciąży. Wiec się nie przestrasz. Ale na nich można sprawdzić ze beta przyrasta. No i oczywiście kontrola majtow i dużo , dużo, przeogromnie dużo cierpliwości.

Powodzenia twardzielko.

Ja jutro idę na USG genetyczne i umieram z nerwów. Trzymajcie kciuki.
 
NO! A ty myslalas ze nie będziesz? Chyba wiesz jakie są konsekwencje "przytulania" bez piguly albo gumki! ;-)Wkoncu sie musialo stac.
I tylko zeby ta ciąza mogła krócej trwać......... dłuży się niemiłosiernie. Ciągle marudzę, ze chcę zeby byl listopad, albo zeby kobiety byly w ciazy tylko trzy m-ce, a małż mi odpowiada, ze bysmy sie nie pomiescili na tej planecie gdyby tak było...

Cholercia 12tydzien mija a ja ciągle łykam duphaston, chyba juz wystarczy nie wiem czy jeszcze sie ten progesteron przyswaja, lekarz kazal brac ale nie powiedzial do kiedy. wezmę te co mam i akurat do nastepnej wizyty za 2 tyg sie skonczą
 
reklama
Nie umieraj - mozesz sie jeszcze przydac, ktos musi urodzic!;-) Nie spotkalam sie z tymi testami o ktorych piszesz, najbardziej ubawil mnie fakt, ze na plytkowym jest napisane, zeby uzywac wylacznie po in vitro. Ale smieszne!! Sadzac z zachowania testow, beta podrosla - wczoraj bylo bledziutko, dzis juz ladnie. Jak w moczu to i w krwi pewnie...
Googlalam te testy, jest tego masa, ale to paski owulacyjne, wiec pewnie nie o to biega. Spokojnie, nie dajmy sie zwariowac (wiecej niz juz sie nakrecilam) - im wiecej spokoju tym zdrowiej.
Emy, ale ja od marca juz kombinowalam i lipa. No to jak sie udalo to... uwierzyc juz ciezko. No, mamy zalazek nowego, normalnie Jajko mi rosnie, no... No. I masz racje - ciaza mogla by byc krotsza. Bedzie sie wloklo.
 
Do góry