reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Dobralas sie do reszty nagran?:-D Czesc jest studyjnych ("Powiedz mamo" m.in.), czesc to scena. "Powiedz mamo" to byl pastisz - 10-latka w takim tekscie... Kabaret.
 
"Cicha noc" to pierwsze w ogole nagranie. Nie, nawet nie - talent dziecka to nie powod do dumy. Ona to dostala w prezencie, to nie moja zasluga. Wszytko co zrobilam, to pracowalam troche z jej wokalem i umozliwilam jej wyjazdy na festiwale jezdzac z nia. Nic specjalnego.
 
ale gdyby nie mogła szkolić głosu i próbować sił na scenie , nie słuchałabym jej wykonań może dzisiaj. Więc może talent wokalny ma sie od ,,zawsze,, te ,,nic specjalnego,, to dużo . Ilu jest młodych , zdolnych ale rodzice albo nie mają kasy albo jeszcze gorzej mają to gdzieś.
 
Nie dalo sie miec gdzies dziecka, ktore CZYSTO spiewalo nim ukonczylo rok. Tak sie sklada ze ja tez slysze. I tak pozno z nia zaczelam pracowac, ale wczesniej pochlonela mnie rehabilitacja jej blizniaka -nie szlo wyrobic. Kasa... Kombinowalam jak pchla na lysym zeby sie dalo - festiwale tylko takie, na ktorych nie bylo wyjechanych oplat, ale i tak kilka miedzynarodowych obskoczyla.
Dzis moze dlatego tak lubie Jenny - poza tym ze to slodycz raczkujaca, to dziecko ma absolutny sluch.
 
Ostatnia edycja:
rok miała mówisz ? ja do dziś fałszuje jak talala, zreszta moj młody tez ale nie ganie go za 4 z muzyki bo niby co mam kazać żeby siedział w domu i uczył sie śpiewać?:-DTak teraz myśle że talent kulinarny można chyba nabyć co? ale wokalny?raczej chyba nie .
 
Nie do konca... Tak jak mozna wyksztalcic smak kulinarny, ale trudno jest poglebic wrazliwosc wechu i smaku wlasnie, tak samo mozna ksztalcic sluch i emisje glosu. Wiadomo, latwiej pracuje sie z utalentowanym "materialem" i lepsze sie osiaga efekty, ale... Pracowalam z dziewczynka, ktora bardzo chciala spiewac. Duza, zaczela jako trzynastolatka, wiec pozno. Uparta, wrecz zawzieta, to ona naciskala zeby jeszcze cwiczyc i jeszcze... Na poczatku bolalo. Fizycznie bolalo. Panna uczyla sie swietnie tekstu, pieknie lapala rytm, ale odejscie o poltora tonu od linii melodycznej zupelnie jej nie przeszkadzalo. Koszmar. Po mniej wiecej pol roku, zaczela to zauwazac - ale sie pienila! Ja jej zwracalam uwage ze falsz, a ona zloscila sie ze wie i dalej swoje. Powoli zaczela wyksztalcac to powiazanie: "Mysle dzwiek i spiewam go." Po poltora roku naprawde ciezkiej pracy, potrafila spiewac to: YouTube - Metro- Chce byc kopciuszkiem rozpisane na dwie wokalistki. I spiewala doskonale.
 
AS , bardzo mi przykro z powodu Twojego taty . Przyjmij moje szczere kondolencje (*)


Kłaczek - A nie mówiłam!!!!!!!!!!!!! Super ! Wierze że tym razem się uda. Jak chcesz duphaston , daj cynk. Wyślę.
Zjola , do roboty obiboczku teraz ty testujesz:)
 
reklama
Czarna, dziekuje. Nie, tym razem probuje bez progesteronu - poprzednio branie luteiny bylo bledem, gdybym jej nie brala, sytuacja wyjasnila by sie szybciej. Dopoki nie bede miala pewnosci ze jest zarodek, nie chce pakowac sie w podtrzymanie. A bede chciala uzebrac scan wczesniej niz zaklada procedura.
No pasowalo by zeby zjola teraz... Geriatria kupa!
 
Do góry