reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kłaczku zaciskamy rączki z Tomusiem i trzymamy za Was!!!!!!

Babiana za Twój test , żeby był pozytywny!!!!

Rok temu tez na wiosnę było sporo fasolek oj te bociany niech spełniają swoje obowiązki!!!!
 
reklama
Dzieńdoberek!

Babki, patrzę na tego mojego Trutnia, kombinującego gdzie by tu wleźć, jęczącego- bo może matka się ugnie i pozwoli, i z całych sił zaciskam kciukasy, żeby Wam też się udało!!!
 
witam....
test zrobiony i niestety 1 kreska...no cóż...a @ nadal brak, musze sie do gina wybrać, bo już rok czasu sie staramy...
 
Anulka, cukrujesz. Faktem jest ze ja wiecej czuje niz mysle, czasem nawet czuje ZAMIAST myslec, co przynosi rozne efekty.
laugh.gif
Przeciez mowilam ze oddam @ - dzieki ze wzielas!
Winki, dzieki - czyli Cie gonie. I dobrze. Jak sobie wczoraj ziornelam na kalendarz, zobaczylam... 3 tydzien. Bu ha ha! Ale zaraz skojarzenie - poprzednio tez "szlam poniedzialkami" bo tak sie ustawila data ostatniej @. Skojarzenia to przeklenstwo.
Kasia z mrowka, byc moze cos w tym jest... Dopiero co odeszla moja eks tesciowa, dzis Alma dzwoni czy moze u mnie na necie poszukac bieltow na Slowacje - jej ojciec zmarl. Musiala sie przed chwila dowiedziec, inaczej Mark by ja tu przywiozl, a chciala pieszo isc. To bardzo daleko.
Oj, Bibiana, miewasz takie zawirowania, czy to cos nowego? Kurcze, dziwne - test powinien juz pokazac ciaze... Cholercia, szkoda - mialam nadizeje ze sobie tak leb w leb pojdziemy.

A u nas.... Powtorzylam test. O 5:00 bo tak sie obudzilam na siku. Wyszedl taki jak wczoraj - ostra kreska negatywna i bledziutka druga. Wrrr... No, co jest? Spalam do d... bo ... testy mi sie snily. Wkladalam do jakiejs maszyny, porownywalam z innymi czy ta kreseczka jest bledsza czy wyrazniejsza, czy ona w ogole jest kreska... Potem poszlam do Saversa i kupilam po jednym z kazdego rodzaju testow jakie mieli - maja cos z 5 roznych, w paskach, plytkowe i elektroniczny. Cyrk na kolkach. Zaczynam glowkowac czy jak taka bledziutka jest to sie w ogole liczy, czy moze test jest taki ze ona jest widoczna, a powinna byc normalnie mocna jak ta druga. Glupieje.
 
As, wyrazy wspolczucia. Niestety taka kolej rzeczy, ze chowamy rodzicow, bardziej zrozumiale niz to, ze rodzice chowaja dzieci...

Klaczek, gratulacje! Idz do GP i popros o early scan ze wzgledu na 2 wczesniejsze poronienia i wiek.
U mnie jest taka klinika wychowania sexualnego i tam mozna zrobic scan. Znalazalam w googlach, ze macie tam 3d&4d scan, ale ten to robia podajze po 12 tygodniu (koszt okolo 150-160 funtow).
 
kłaczek :D wczoraj mi sie przysneło i obudziłam sie przed chwila - czułam sie tak jakbym "zaspała" czy "przespała jakis egzamin
łezki mi poleciały oj fest na maxa tak bardzo się cieszę jesteś taka zarombiaszcza z Rajmundem i to jesio bardziej poteguje emocje
NO TO NUDNEJ, oj cholernie nudnej ciązy ci życzę 3,8 do 4kg przyrastającego w spokoju

ps co do kreseczki "widmo" ja tez takie miałam jakakolwiek kreska nie jest jest to kreska na TAK pamietaj ze cykl miałaś 26 dniowy + to że te kartonikowe testy sa mniej czułe niz te plastikowe. Tez głupiałam i sie wypytywałam czy inni widza tą kreske :D

Balbina kochana ty moja dopóki podpaski nie bedziesz miała w majtkach jest nadzieja, brzuch może pobolewac na okres albo macica sie przygotowywuje
test kreski nie pokazał ale to nie oznacza że nie jesteś trzymam mocno && za ciebie czasem jak czytam twoje posty to nawet nie wiem jak mam cie pocieszyc bo nie jestem w stanie nawet wyobrazić sobie takiego bólu i mocno wierzę w to że tam na górze znaleźli sposób żeby na nowo wprowadzic słońce do twojego życia
 
w sumie to chyba 4 lub 5 raz od porodu mi sie spóźnia, w tamtym miesiącu o 2 dni, ale miałam objawy jak na @, raz mi się o tydzień spóxnił ale to było chyba 3 miesiące po porodzie więc może się nie wyregulowało jeszcze...jak dostane @ to się zapisze do gina, chciałam teraz ale nie wie kiedy dostane, może mam znów torbiele i dlatego tak mam, nie wiem, i ten apetyt, nosz kurde bym jadła i jadła, a nigdy tak nie miałam, ale nie wierzę że w ciąży jestem, nawet bladziutkiej kreseczki nie było, więc pewnie dziś wieczorem przylezie,bo zawsze mam na wieczór. Ale płakać nie bedę, to nie koniec świata :-)
 
kłaczek na fajce obmysliłam plan :D jak obejsć ten popieprzony system ehemmm więc jesli oni sa tam tacy anty przeciw robieniu skanu przed 12tc mozna by było udawać głupa i pod pretekstem bolących jajników czy czegokolwiek inego nalegac na przeskanowanie jako na badanie czy anuz nie ma jakis torbieli czy czegoś hehe diabelski plan ale moze zadziałać

co do ciebie Balbinko na pocieszenie powiem tak moja kuzynka ma obecnie 2 letnią córcie w maju ma urodzinki, jak juz była zafasolkowana zrobiła test w dniu @ i nic po 2 dniach i braku @ zrobiła kolejny i nic dostała @ i tak dostawała przez dwa kolejne cykle w trzecim ja wypryszczyło - ludziska jej powiadali ze piersi ma wieksze i ten trądzik, brzuch ja pobolewał ale myslała ze to zbliżajaca się @ zrobiła test i bach dwie wyraźne krechy i do gina okazało sie ze to juz końcówka 1 trymestru
Ps ja w Tychach mieszkam od urodzenia ciagle w tym samym domu (za tym żółto-zielonym murem przy drodze do Katowic)

co tam jeszcze bo mam mentlik w głowie a anulka czyje to urodzinki bo nie doczytałam i zgłupiałam? a co do modlitwy taka pogaduszka z Bogiem nie ma sobie równych jest szczera i prawdziwa, wyklepane zdrowaśki też nie sa w moim stylu, dzieki bardzo że sie za nas modlisz, ja min za ciebie też :D

ps do wszystkich tajniacko zagladających zafasolkowanych nie wiem jak dla innych ale dla mnie jestescie jak promyczki nadzieji cieżarne które spotykam na miescie to zupełnie co innego nie znam ich nie wiem co przeszły ale czuje zazdrośc z wami jest inaczej wiem że dostałyscie w tyłek jak my wszystkie i szczerze sie cieszę naprawde szczerze że wam sie udało dzieki wam wierzę i wasze suwaczki pedzace do przodu wprost krzycza a widzisz głupia nie rycz tez dasz rade tylko czekaj cierpliwie więc zaglądajcie śmiało tu do nas

dobra zmykam do Kościoła papa trzymam && za was wszystkie


a zapomłam dodac do jutra!!! dzis dla mnie wielki dzień rocznica slubu i to pierwsza po objedzie mamy gości na wspólne grillowanie potem z M sie zmywamy na miasto więc raczej juz dzis nie zajrzę papa
 
Ostatnia edycja:
reklama
Bibiana może idź na betę? Też słyszałam o przypadkach, gdy testy wychodziły negatywne a ciąża była. W każdym razie nadal trzymam kciuki.

anulka dobrze, że nie wykasowałaś tego posta :-). Dzięki, że o nas pamiętasz, a wsparcie na pewno się przyda.
 
Do góry