reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ewcia, obys w dobra godzine powiedziala... Poszlo 2 kreski w gore, to wczorajsze moglo byc dolkiem!! Bede pewniejsza jutro. Chlop uzyty.
Angelka, lezaczki to jest genialny wynalazek. Mialam taki dla blizniat - jeden. Bujal sie na zasadzie sprezynowania podstawy, jak dziecko sobie nozkami fikalo, to sie bujal. Przede wszystkim stymulowal ruch bo dziecko chcialo sie bujac, poza tym... kilkumiesieczna Marynia nogami "taktowala" w rytm sluchanej muzyki i to nam dalo pierwszy sygnal ze ona czuje muzyke.
Asia, dolacz! Na razie jestesmy na etapie staran, wiec...
Emy, nigdy nie mialam bolow owulacyjnych, ten jest jakos dziwny i pojawia sie czesciej.
 
reklama
Witajcie dziewczyny poniedziałkowo.
Przygotowuje mieszkanie do remontu bo mam dzisiaj wolne a za tydzien w poniedzialek przychodzi malarz gipsowac i malować pokój wiec musze wszystko powyciągać z mebli zeby je odstawic ale to juz działka mojego M.
klaczek dołącze chociaż sie boje jak cholera ze czasami znowu bedzie cos nie tak ale jak bede tak myslec to nigdy sie nie zdecyduje. a mój M. powiedzial ze chcemy dziecko wiec nie ma na co czekać.
pokłóciłam sie z mama smutno mi teraz.
 
tak sobie mysle ze nie pasuje nigdzie i tu tez nie.....wszystkie sie staracie i po pewnym czasie na szczescie sie udaje....ja nie staram sie bo wiadomo wiec w ciazy ani dziecka tez pewnie juz nigdy nie bede miala, czas leci nieublaganie i z kazdym dniem jest juz za pozno.....kazdy ma jakies plany, chocby remont mieszkania, zmiana mebli itd....ja nie mam planow....bez sensu moje zycie wiec po co zyc?....niewarto
 
Kłaczku, czekałam na info jak tam z tempką;-)

Ja miałam takie dziwne temp. i naumiałam się z nich wyczytywać co nie co:-p:sorry2:
gdy temp. spadała, a na drugi dzień poszła w górę, to oznaczało, że wtedy gdy spadła, to była owu :))

A najlepsze było to, że gdy udało się z Mikosiem, to byłam pewna, że cykl był bezowolacyjny:-D dopiero po kilku dniach jak się przyjrzałam, to stwierdziłam, że akurat jak Mężuś wrócił z delegacji była owu:rofl2: no i efekt siedzi w brzusi:tak::-D
 
Onaxxx czyżbyś już nie chodziła do psychologa? Polecam przeczytanie książki "Tajemnica kodu Mojżesza" i do roboty. Przeczytać warto, spróbować warto a nuż pomoże? Co Ci szkodzi?
 
witam dziewczyny w niedzielny wieczór. Dawno nie pisalam ale czytam Was codziennie.
Ja teraz ma @ dostałam druga po zabiegu po 35 dniach. w kwietniu zaczynamy starania czy ktoś jeszcze bedzie sie starał w tym samym czasie?? czy bede sama??
Emy Gratulujęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!:-);-):-)
Witam moje drogie w ten sloneczny poniedzialkowy dzionek :-)

my bedziemy dzialac juz od kwietnia ale na takiej zasadzie ze nic na sile co ma byc to bedzie
onaxxx przerazilas mnie takim mysleniem nie poddawaj sie badz silna zobacz jak dziewczyny walcza i sie nie poddaja zobacz na klaczka jest wspaniala w tym co robi a robi duzo i sie nie poddaje zobaczysz bedzie dobrze :-)
http://www.youtube.com/watch?v=5dyavMQD5-Y to jest muza mojej 67 letniej mamy :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam.
Już po szkoleniu.
Na razie na następne etapy nawet mnie nie stać :szok::szok::szok:,no ale jakieś podstawy już mam.:tak:
Certyfikat za uczestnictwo dostałam ,więc już coś :-D:-D:-D
Od czerwca-lipca mam nadzieję ,że ruszymy z Kubusiem tym RDI :tak::rofl2::rofl2:
Oby się udało.:baffled::baffled:
Stan zapalny pęcherza nadal się utrzymuje ,ale jest już lepiej ,bo nie biorę przeciwbólowych .
Najbardziej bolą mnie nerki,więc długo siedzieć nie mogę.
I tyle u nas w skrócie .
Uciekam bo muszę nadrobić to co w szkole w weekend mieli.:baffled::baffled::baffled:

ps.Kinga W. Włacz skype
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny... Dawno mnie nie było...Nie nadrobię niestety.. U mnie nie za wesoło już nawet pomijam fakt, że w sobotę dostałam @ po 25 dniach przerwy.. W dołek wprowadza mnie matka mojego K. . . . . . . . . . . . . Niedługo wszystko się przez nią posypie... Na samą myśl o niej chce mi się uciekać jak najdalej!! Zostawić wszystko w gromy i uciekać!!
 
tak sobie mysle ze nie pasuje nigdzie i tu tez nie.....wszystkie sie staracie i po pewnym czasie na szczescie sie udaje....ja nie staram sie bo wiadomo wiec w ciazy ani dziecka tez pewnie juz nigdy nie bede miala, czas leci nieublaganie i z kazdym dniem jest juz za pozno.....kazdy ma jakies plany, chocby remont mieszkania, zmiana mebli itd....ja nie mam planow....bez sensu moje zycie wiec po co zyc?....niewarto
Dlaczego tak myślisz!!!!!!!!Nia poddawaj się a może i tobie się uda.Trzeba myślec pozytywnia!!!!!!!!!!
 
reklama
Do góry