reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Emy super wielkie gratulacje i bardzo się cieszę :-)! Trzymam kciuki za spokojną ciążę do samego szczęśliwego końca!

Kochane moje towarzyszki, ostatnio prawie nie zaglądam, trochę brak czasu, a trochę myślę że to jakiś tam etap mojej żałoby i dochodzenia do siebie. Bardzo lekko wszystko przeszłam i dzielnie się trzymałam, ale psycha musi swoje przejść, więc teraz jakoś ostatnio mnie dopada wiele złych i trudnych emocji. Ciężko mi sobie z nimi poradzić. Dzisiaj nagle ni stąd ni zowąd na przykład przepłakałam pół dnia, co nie zdarzyło się nawet tuż po. Chyba tak już po prostu musi być.

Asia co do kwietniowych staranek, to ja się jakoś tam dołączam tak generalnie, ale bez większego nastawiania się. Po prostu powoli wracamy do przytulanek, choć do statusu "niech się dzieje" jeszcze daleko. To chyba kwestia psychiczna u mojego M. Ja natomiast dostałam od Gina zielone światło. Po prostu będę sobie spokojnie czekać, zwłaszcza że nie miałam do tej pory owulki. Gin twierdzi że to jest spowodowane stanem psychicznym i stresem który przeszłam, więc postanowiłam już się nie zajmować tym, nie ścigać owulacji z testami, nie zastanawiać się czy jest czy jej nie ma. Tylko po prostu sobie żyć na jak największym luzie.

Pozdrawiam niedzielnie
 
kurcze Emy ale super!! Pamiętam jak się załamałaś ostatnią @ a teraz taka niespodzianka:) Twój teściu i Twoi chłopcy na pewno będą czuwać nad maleństwem także teraz wszystko będzie dobrze!!!masz tutaj tyle sprzymierzeńców, że nie może być inaczej. Dbaj o siebie!
 
witam dziewczyny! Emy WIELKIE GRATULACJE!!!zycze spokojnych 8 miesiecy! ja dzisiaj pierwszy dzien w domku, obawiam sie ze za jakies 2 dni zaczne wariowac. Mi jest bardzo ciezko siedziec w domciu nic nierobiac, ale sila wyzsza.Antybiotyk mi bardzo pomaga i gardlo mniej boli, nie kaszle, i juz duzo mniej krwawie, jeszcze wczoraj mialam krew na papierze ale dzisiaj czysciutko. Za 2 tygodnie mam nastepne w szpitalu usg, mam nadzieje ze bedzie wszystko ok.
 
Hej laseczki mam nadzieje ze mnie pamietacie:)jakos nie mam czasu wogole na necie siedziec ale wpadlam z wiesciami do was:)
A wiec jestem po wizycie i jak sie okazalo bedzie CHLOPIEC:)wazy 610g wszystko rozwija sie prawidlowo:) oby tak dalej:)a tu pokaze wam mojego szkraba:) imienia jeszcze nie mam ciezki wybor no ale troche czasu jest:)
Zobacz załącznik 340292Zobacz załącznik 340293
 
Emy GRATULACJE SUPER:):).A ja wlasnie sie ogarniam musze isc na zakupy a tak mi sie nie chce.Nie ma dzis sloneczka i taki ponury dzien.Milego popoludnia:-)
 
Aga2323-to super wiadomosc że jest wszystko ok.najważniejsze ze już nie krwawisz,teraz niestety musisz leżec.

Anulka-to najważniejsze że wszystko rozwija się prawidłowo.
 
hej dziewuszki!!!
milego dnia...musze ogarnac troche w domu bo caly weekend prawie pracowalam, zeszlam rano z dyzuru i na zakupy, a dzis znowu nocny dyzur......zastanawiam sie po co ja tyle pracuje i dla kogo???? w sklepach pelno rodzinek z dziecmi....a ja sama:-( zlapalam sie juz nawet na tym ze w sklepie sama do siebie gadam.....chyba zaczynam swirowac.....coz syndrom starej panny:-(
 
reklama
Witam się poniedziałkowo!

Emy a Lilijanka nic o mnie nie wspominała? Szkoda :-(

Ja na razie przed starankami. @ pewnie przylezie, bo powinna się pojawić w czwartek lub w piątek i już czuję, że się we mnie gotuje! Ja przed @ jestem straszna wredota! Miejcie się na baczności :-p

Buziaki
 
Do góry