reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczku w temperaturę to ja bym tak do końca nie wierzyła. Jak miałam zespół policystycznych jajników to temperaturka skakała jak chciała, później jak było już ok, cykl monitorowany na usg to i tak temperatura skakał jak chciała, albo ciągle była prawie taka sama.
 
reklama
Bajka polega na tym, ze lat temu okolo mnostwa, mialam wykresy ksiazkowe wrecz. Ostatni byl moze nie wyczynowy, ale czytelny - dolek co prawda minimalny, ale po nim tempka szybko urosla, faza lutealna wyraznie wyzsza, zjazd przed @ widoczny. Kulturka. A teraz mam - jak pisalam - cos co przypomina nalesnika i ni hu hu nie wiem co o tym sadzic. Objawow innych tez nie stwierdzono. Irytujace w najwyzszym stopniu.
 
no nie dziwię ci się, najgorsze, że tam u was to nawet na monitoring cyklu na usg nie możesz sobie za bardzo pozwolić. Fajni by było zajrzeć co się dzieje, czy jest pęcherzyk, czy pęka... ehhh że też musisz mieć zawsze pod górkę...
 
A po to wzielam sie za mierzenie tempki, po to budzik drze ryj o 6:20 niezaleznie od tego czy musze wstac czy nie, zeby (KURKA WODNA) wiedziec co jest grane. Poprzedni cykl byl przynajmniej czytelny, choc wyrazistym to bym go nie nazwala nawet w chwil samouwielbienia. Ten odwala jakas maniane. Ano, sprobuje dzis cos poczarowac chlopa mego, choc po 3 dniach po 12h i ostatniej, krotszej nicy, to on moze miec inne pomysly na wieczor. Jutro zobacze co sie bedzie dzialo z temperatura. Doczytalam na FF - jesli nie pojdzie do gory w najblizszych dniach (dopuszczam przedluzenie sie cyklu) to ten jest anovulatory.
 
A po to wzielam sie za mierzenie tempki, po to budzik drze ryj o 6:20 niezaleznie od tego czy musze wstac czy nie, zeby (KURKA WODNA) wiedziec co jest grane. Poprzedni cykl byl przynajmniej czytelny, choc wyrazistym to bym go nie nazwala nawet w chwil samouwielbienia. Ten odwala jakas maniane. Ano, sprobuje dzis cos poczarowac chlopa mego, choc po 3 dniach po 12h i ostatniej, krotszej nicy, to on moze miec inne pomysly na wieczor. Jutro zobacze co sie bedzie dzialo z temperatura. Doczytalam na FF - jesli nie pojdzie do gory w najblizszych dniach (dopuszczam przedluzenie sie cyklu) to ten jest anovulatory.

Klaczku mi temperaturka skoczyla jak juz Stas zakielkowal :) Bylam pewna ze to cykl bezowulacyjny :)
 
Zartujesz...:szok: Raz mialam odchylke - niewyrazny dolek, potem niby wyzsza, ale z bujawka, potem nie zjechala w dol przed @... Bliznieta byly. Ta bujawka tylko udawala faze lutealna, w rzeczywistosci poszla dodatkowa owulacja. Ano, dzieki za duchowe wsparcie, przydatne aktualnie jak cholera bo nic mnie tak nie drazni jak niewiadoma, jak niejasne sytuacje. Zobacze co sie wykrecie, ale jakos nie robie sobie nadziei w tym miesiacu.
 
Emy - GRATULUJĘ Z CAŁEGO SERCA ŻYCZĄC NUDNEJ CIĄŻY!!!!!!!!!!!

A jeśli o mnie chodzi to jestem nadal w gronie staraczek.... :( dziś 9dc, ale nie wiem, czy ten cykl będzie owocny bo mój M wraca dopiero za 10dni :(((

Pozdrawiam wszystkie bez wyjątku :-)
 
Zartujesz...:szok: Raz mialam odchylke - niewyrazny dolek, potem niby wyzsza, ale z bujawka, potem nie zjechala w dol przed @... Bliznieta byly. Ta bujawka tylko udawala faze lutealna, w rzeczywistosci poszla dodatkowa owulacja. Ano, dzieki za duchowe wsparcie, przydatne aktualnie jak cholera bo nic mnie tak nie drazni jak niewiadoma, jak niejasne sytuacje. Zobacze co sie wykrecie, ale jakos nie robie sobie nadziei w tym miesiacu.

Dokladnie, nie nastawiaj sie jakos specjalnie. Ja sie nie nastawialam i teraz lezy takie krzyczacy potworek w leżaczku :) A wlasnie... Bujane lezaczki to super wynalazek :) Dziekuje Bogu kiedy wpadlam na pomysl by go kupic :) hi hi
 
witam dziewczyny w niedzielny wieczór. Dawno nie pisalam ale czytam Was codziennie.
Ja teraz ma @ dostałam druga po zabiegu po 35 dniach. w kwietniu zaczynamy starania czy ktoś jeszcze bedzie sie starał w tym samym czasie?? czy bede sama??
Emy Gratulujęęęęęęęęę!!!!!!!!!!!!!!!:-);-):-)
 
reklama
Emy, zebrałaś już co prawda tyle gratulacji i życzeń, ale ponieważ w grupie siła, to i ja się z ogromną radością i ochotą dołączam :-) i przesyłam fluidy "ochronne" na całe następne 8 m-cy... ;-) Mam nadzieję, że się nie obrazisz, jeśli pozwolę sobie na taką dygresję... otóż, tak mi przyszło do głowy, że dziwnie się to życie plecie...praktycznie dokładnie w momencie, kiedy zmarł twój teść, ty akurat zaszłaś w ciążę... Jedno życie zgasło, a pojawiło się nowe... Jak tu nie wierzyć w przewrotność losu i "równowagę" w naturze... Może naprawdę coś w tym jest...

Też nam to przez myśl przemknęło, aż mnie dreszcze przeszły. tesc zmarł jakos tak dwa dni po naszych ostatnich przytulankach(2 dni po terminie spodziewnej @, w samym fakcie owulacji tuż przed @ mozna się dopatrzyc jakiejs wyższej interwencji) Poza tym, 3 dni później była druga rocznica odejscia blizniaków.
Mąż juz mówi, ze jak syn to moge go nazwac jak tylko chcę, bo on będzie go wołał po ojcu.
Dzisiaj wparował do domu i oznajmił, ze jak dziewczynka to ma być Wiktoria:szok: Ja mu dam Wiktorię. Zresztą już widzę miny jego rodziny na wiesc o takim imieniu. Ja wolę coś krótszego. Mam jeszcze czas
Dziwny jest, wczoraj mi mówił, ze mam nie wariowac i nie kupowac rzeczy dla malucha przed 7 m-cem, a dzis juz imię wybrał:sorry:

kłaczek kochana, angelka, ja i zresztą ty sama jestesmy dowodem na to, że z tempką i owulką może być różnie i tego się trzymaj, chłopa wykorzystaj raz na jakis czas, najlepiej do konca domniemanego cyklu. Wiesz, że owulka może przyjsc kiedy tylko chce, sama raz zaszłas pod koniec cyklu, więc moze jeszcze temp. się podniesie.
Z drugiej strony skoro cię tam cos pobolewało, mogła to byc owulka:confused2:

agamati- nie chcę nic mówić, ale według Lilianny jestes następna!:cool:

Dziewczyny, dziękuję wam wszystkim jeszcze raz za gratulacje! Z wami jakoś raźniej.
Trzymam za was kciuki i chcialabym, zeby jak najwięcej z nas zaciążyło, donosiło i urodziło piękne bobasy, żebyśmy mogły cieszyć się macierzynstwem.

dzięki asia1987, z tego co kojarzę to na pewno nie będziesz sama, szykuje się wysyp kwietniowych staranek
 
Do góry