reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

przez to że miałam już za sobą trzy poronienia, ale jest dobry znak , bo nigdy jeszcze nie biło serduszo a teraz jest :) oby moja radość trwała
Andrzelika1989 - trzymam kciuki by trwała do 40tc :)

Z kolei ten ginekolog, do którego poszłam będąc już w ciąży (podobno bardzo dobry specjalista, ale człowiek już zdecydowanie gorszy), również nie zasugerował, żeby sprawdzić progesteron, a na moje obawy o słabo rosnące HCG i sugestie, żeby dał mi coś na podtrzymanie stwierdził, że "nie ma takiej potrzeby, bo jeśli ciąża będzie silna, to się sama utrzyma"
Lady MK - Ady bez luteiny prawdopodobnie by nie było, a potem okazała się bardzo silną dziewczynką :) I tak jest do dzisiaj.

Powiedział mi, ze tym razem nie będzie juz tak się cieszył, ja zresztą tez tak mówiłam, ale to uczucie jest silniejsze od rozumu i juz powoli układam jakies dziwne plany w głowie i cieszę sie jak wariat. Postanowiłam, ze będę sie cieszyc kazdym dniem spędzonym z tą kruszynką, cokolwiek ma się stać
Emy - moje gratulacje!!!! Co do nie cieszenia się - troszkę by było trudno skoro tak bardzo pragnęliście bobasa. A co do suwaka – cudowny!
 
reklama
Dzięki dziewczyny, naprawde kochane jestescie! Oczywiscie czekam na was! Byłoby raźniej dzielić się ciążowymi wrazeniami.

Trzebaby jakies grudniowki załozyc :)))))

kłaczek- dwóch synów juz mamy, tradycji stało się zadosc. zresztą co za róznica, wazne zeby bylo zdrowe, a moj m to z tradycją ma niewiele wspólnego, a tesciowa to chce jakiegokolwiek wnuka doczekac od synów, bo obaj bezdzietni jak do tej pory, tylko szwagier ma jakies powazniejsze problemy, ma żylaki na jądrach czy cos w tym stylu
 
Czekam na ciebie słońce! Zebys jeszcze w tym roku urodziła! I nie obijać mi się tylko isc na całego. Coś czuję że szybko zaskoczysz, bo przeciez z zaskoczeniem nie masz problemu. tylko następnym razem dobry gin to podstawa
 
Zebys racje miala... Nie obijamy sie poki co. Dobry gin? Na NHS?? Jaki gin?? Midwife i po krzyku - tu nie ma opcji. Ale kombinujemy, kombinujemy...
 
O Boziu Emy moje najszczersze gratulacje tak mocno trzymalam kciuki i jednak jest ten stan blogoslawiony zycze ci dotrwania do konca i dalej bede trzymac kciuki zeby ten stan 2w1 szybko i radosnie ci minol, te 8 miesiecy zeby byly zajefajnie cudowne chlopaki beda dbac o ciebie i twoja kruszynke wieze w to i wieze w ciebie :-)
buziolki dla ciebie i twojej kruszynki i dla was tez moje drogie mamuski:-):-):-)
zycze milej nocy dobranoc i papatki:-)
 
Witam sie niedzielnie :-)
klaczek to jest wlasnie tutaj blad,chocbysmy nie wiem jak bardzo chcialy i staraly sie o jakas dobra opieke w ciazy to dla nas nie ma szans,pozostaje nam jedynie czekac i myslec pozytywnie ze wszystko sie ulozy i juz :tak::-)
Emy tez tak mowilam i obiecywalam sobie ze jak zafasolkujemy to bedziemy do tego podchodzic na dystans i nie angazowac sie zbytnio :tak: ale z dniem kiedy zobaczylam swoje kreseczki,uczucia wziely gora i nie potrafie sie nie cieszyc,bo to sa najpiekniejsze chwile teraz :-)A masz jakies objawy ciazowe?? Ja to nie mialam zadnych:eek:
Milej i spokojnej niedzieli wam zycze :-D
 
Ssabrinaa, ciesz się, u mnie masakra.
Od piątku nie mogę nic jesc, wszystko mi staje w gardle. Wczoraj przezylam na szklance zmiksowanych bananów z mlekiem i jednej kanapce. Dzis wcale nie lepiej
Juz druga noc z rzędu nieprzespana, mdłosci budzą mnie o 2.00 i do 8.00 nie spię, nawet jak zasypiam, to lekkim snem i budzę sie co godzinę.
Wyglądam jak zombie, dobrze ze w tym tygodniu mam wolne, ale od piątku zaczynam prace, muszę się jakos wziąć w garsc, bo narazie jest do kitu
Poza tym 26C za oknem, a mi zmno i kicham co chwilę, jeszcze by tego brakowało, zebym się przeziębiła
Powiem ci, ze poprzedni zestaw tzn. bliźniaki+zaśniad był baaaaaaaardzo łagodny dla mnie, w porównaniu do teraz.
A mialam głupia nadzieję, wręcz przekonanie, ze z jednym będzie dużo łatwiej....

Dziewczynki, zyczę wam miłej niedzieli!
Domyślam się, ze dzisiaj będzie pusto, wkoncu wiosna za oknem
Pozdrawiam!
 
Emy, a kto Ci powiedzial ze jest jedno?:-D Jestes pewna?
dziewczyny, potrzebuje pogadac z kims madrzejszym. Ktora sie orientuje w nietypowej temperaturze i moze podrzucic co sie do cholery dzieje? W dodatku pobolewa mnie brzuch, ale nie na @ tylko tak dziwnie. Nie caly czas. Seks spoko, bezbolesny. Wykres nadal przypomina nalesnik - 36,2-36,3 i to po 2-3 dni, wczoraj sie dzwignal do 36,4, dzis siadl z powrotem na 36,2. To 13 d.c., powinien sie juz piac w gore. Co jest grane? Charakterystycznego dolka oczywiscie brak. Cykl bezowulacyjny? To jedyne co przychodzi mi do glowy.
 
reklama
Tak sobie po cichutku podglądam co u WAS.....
a tu widzę test EMY
i nie mogłam się powstrzymać przed napisaniem............

Kochana gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak się cieszę.....życzę nudnych 8 miesięcy......

jej....wzruszyłam się....:laugh2:
 
Do góry