reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześc dziewczyny..

Czytam Was codziennie , więc jestem na bierząco, ale nie mam co pisać.. Przeziębiona trochę jestem i nie mogę się wykurować.. Pustawo się tu zrobiło ostatnimi czasy.. Może to jest oznaką , że wielu udało się zaciążyć a mniej Aniołków przybywa.. Oby... Jutro jadę na drugą wizytę do dietetyka.. Ciekawe ile udało mi się zrzucić przez 4 tygodnie.. Myślę, że ok 5 kg..Może troszkę mniej..

A gdzie podziała się Isza? Coś chyba dawno jej tu nie było...

Czarna wcale wredota z Ciebie nie jest.. A niech się pomartwi trochę.. Choć myślę, że nie ma o co.. Nie będzie Ci smutno bez dziewczynek na święta??

Kasia myślę, że jednym takie coś może pomagać.. Masz poczucie istnienia swojego dziecka.. Innym takie wysysłki mogłyby sprawaić przykrość... Zależy od człowieka.. Ale z głową to raczej nic nie masz :)
 
reklama
Czarna76 - o kurczę ex szaleje, co do bieżącego to pałką go w łeb :p

Czytam na bieżąco, tylko brak już czasu na odpisywanie, czekam na wiosnę, jest coraz cieplej, dłużej spacerujemy, a jutro jedziemy do Poznania po nowe zabawki :) Trzeba się rozwijać.
 
hej co u Was? u mnie?? Ogromny dół
... i musze chyba badania zrobić czesto robią mi sie siniaki czesto mi nie dobrze i ciagle mi sie chce spac:( słaba jakas jestem :(
 
Dzieki aga i wzajemnie... Tu nie ma Dnia Kobiet, jest za to (uwaga, uwaga!) Pancakes Day!!:-D Dzien Nalesnika!! Normalnie polewka... No i pierwszy raz w zyciu (a troche juz zyje) widzialam w marketach gotowe nalesniki sprzedawane w paczkach po kilka szt. O gotowym ciescie w butelkach nie wspominajac bo to banal. Masakra.
 
hej dziewczyny oj ostatnio mnie tu nie ma bo czuje się żle
Wczoraj była masakra dziś jest ciut lepiej.Mdłości , zawroty itp.
Ale daję radę muszę.
W Wam Wszystkim życzę wszystkiego najlepszego spełnienia wszystkich marzeń :)
buziaki
 
Chcialabys... Jak to mawia moje dziecie pierworodne... "Urodzilas mnie to teraz plac." W Twoim przypadku sprawdzi sie trawestujac - "chcialas byc w ciazy to rzygaj!":-D Spokojnie - przewaznie to przejsciowe.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam :)
Ja się tu prawie nie udzielam, ale czytam regularnie żeby nie było. Z okazji dzisiejszego dnia chciałam Wam Wszystkim złożyć serdeczne życzenia, przede wszystkim spełnienia marzeń o maluszku i przy okazji natchnąć pozytywną energią, żeby każdy poranek był taki szczęśliwy jak mój dzisiejszy.
Dwie piękne kreski na teście, taki prezent na Dzień Kobiet :-)
I wszystkim życzę tego samego! ;-)
 
Do góry