reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Zjola jakbym o sobie czytała...zawsze powtarzam - niech żyją optymiści! I generalnie też staram się nie przejmować pierdołami, przyjmuję życie takie jakie jest, ale o swoje i zawalczyć jak lwica umiem.
A wymyślać już nie będę...mam przecież największe szczęście.

Linnea GRATULACJĘ! Nudnej i spokojnej ciąży życzę i cudnego bobaska za 8 miesięcy.
 
reklama
linnea - gratki wielkie, teraz tylko nogę wyleczyć , ściągnąć gips i do gina leć, ale fajnie:-D
karollcia - nawet nie myśl że będzie inaczej!!!!ten rok jest wspaniały i będzie lepiej niż najlepiej;-)
zjola - tak trzymać, też mam takie podejście, że cieszę się tym co mam, bo inni mają szczęścia jeszcze mniej niż Ja.
mysza - masz racje , masz największe szczęście i cud, teraz to pewnie będziesz jak lwica o jego szczęście:tak:
 
anastazaj1m-wiem że ten rok jest wspaniały i tej wersji sie trzymam.Staram się nie mysleć inaczej ale wiesz jak to jest strach jest ogromny ale dam rade.A jak tylko będe miala doła to napisze i dacie mi kopa w d......:)
 
No a ja kochane dziś godzina 13 wróżka
18.30 gin
ciekawa jestem
jeszcze dziś wieczorkiem postaram się zdac relacje a jak nie to jutro rano
Będzie dobrze.
Trzymam kciuki.:tak::-):-)

As super, że próbna zdana :) Z tym dołem i górą super sprawa! Ja znowu tak się zaparłam, że ten rok będzie dobry, że nie przyjmuję do wiadomości niczego innego! Jak coś zaczyna się dziać nie tak, to sobie mówię: nie to nie może tak się skończyć, bo ten rok jest przecież fantastyczny. To działa, naprawdę. Jak na razie wszystko układa się pomyślnie :) I tak zamierzam trzymać.
Wiesz co ,bo autosugestia bardzo dużo daje.
Tak jak napisałam w poprzednim poście ,że to my przeżywamy ten czas ...;-):-):-)

Witam w ten mroźny słoneczny poranek;-)


As - gratuluję , a tak się bałaś że nie zdasz, to teraz chyba właściwa matura dobrze kojarzę? Ale to już z górki będzie:tak:
Dzięki dziewczynki za gratulacje.
U nas w szkole jest zwyczaj ,że w ostatniej klasie matura próbna jest co 2 miesiące ,więc jeszcze z marcu czeka mnie taki maraton i potem już normalnie w maju.
:tak::-):-)

robiłam są dwie krechy nie umiem wstawic zdj
Super !!!!
Takie dobre wieści ,a Ty tak cicho siedzisz ?;-):-):-)
Nudnej i bez żadnych niespodzianek ciąży Ci życzę.:tak::-):-)

AS-no kochana gratuluje próbnej maturki.a tak się bałaś że ją położyłaś.teraz tylko normalna to będzie już pestka.
Karola ja byłam przekonana ,że położyłam ,a w zczególności polski ,bo praktycznie poszłam bez żadnego przygotowania. :-D:-D:-D:-D

Witam się kochane wtorkowo.
Zapomniałam się Wam pochwalić moim nowym postanowieniem.
Od wczoraj należę do klubu Your fitness i zapisałam się na początek na jogę i pilates:-D:-D:-D:-D
Od dziś mój mały nie ma opłacanej asystentki przez fundację ,a ja nie pracuję .:-:)-:)-(Skończyły się projekty i zostaliśmy do połowy marca bez pracy.
Jeśli wygramy projekty z PFRONem to wszystko wróci do normalności od 20 marca,a jeśli nie to asystentka mnie będzie kosztowała majątek bo 20 zł za godz bierze ,a mały ma 23 godz w tyg z nią zajęć .Do tego nie wrócę do pracy...:sorry2::sorry2::sorry2:
To tyle co u mnie na ten czas.:-D:-D:-D:-D
 
Linnea ale się ucieszyłam aż się poryczałam. Gratuluję!!! Teraz Kochana proszę dotrwajcie do końca - bądźcie naszą nadzieją. Zdrówka Wam życzę z całego serca!!
 
Karolciu33 trzymam kciuki za dobre wieści i wróżby&&&&&

Linnea82 gratuluje II i życzę spokojnej i nudnej ciąży!!!

A ja miałam być mamą styczniowa a będę lutową chyba w końcu mój uparciuch wyjdzie z brzucha.


Pozdrawiam Was wszystkie!!!
 
Linnea - gratuluję II kreseczek!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życzę nudnych ciążowych miesięcy!!!

Karollcia - 3mam kciuki za dzisiejszą wizytę!!!

Slodziutka - nareszcie sie odezwałaś Kochana..., Laura jest prześliczna...:tak: także przeczytałam całą Waszą historię.....

Martusionek - widzę, że mały uparciuszk Ci się trafił.... widać dobrze Tomusiowi w Twoim brzuszku :)

pozdrawiam:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
karollcia33 czekamy na dobre wieści!! i może numer od wróżki-moze i do niej my napiszemy lub zadzwonimy:-)
Powodzonka!! Będzie Dobrze!!
 
Do góry