reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam Was bardzo serdecznie!
Mam takie pytanie, czy po poronieniu podczas pierwszej miesiączki bolały Was jajniki? Bo mnie bardzo bolały, podczas siadania schylania i korzystania z toalety. Zresztą jak przytulamy się z mężem to też boli a wcześniej tak nie miałam. Martwię się czy przypadkiem nie zostało coś po zabiegu i stąd ten przeraźliwy ból. Muszę iść na wizytę bo od czasu poronienia mój ginekolog nie zrobił mi nawet USG. Wykrył tylko nadżerkę.
 
reklama
witam,
dzięki za wsparcie...do lekarza zgłoszę się na pewno...po prostu myślałam że przeczekam kilka dni po miesiączce nie będę wszczynać alarmu niepotrzebnie bo może taki nie-normalny przydługi okres może się zdarzyć po poronieniu ale już dziś widzę że to idzie w złym kierunku bo krwawię coraz bardziej i zaczęło boleć w dole...jestem coraz bardziej zdołowana...postaram się jutro o wizytę o ile dotrwam i mnie do jutra całkiem nie zaleje bo wtedy to już chyba tylko szpital:-(
dam znać co i jak...trzymajcie kciuki, pozdrawiam wszystkie cieplutko
 
witam, Dorota139 mnie jajniki bolały tylko w okresie spodziewanej owulacji-o ile coś takiego ma miejsce po poronieniu...potem przeszło,jajniki nie bolą...
przed ciążą jakieś pół roku, bolał mnie jeden właśnie tak bardzo i okazało się że mam zapalenie jajnika co zostało wyleczone antybiotykami-w globulkach chyba-i było ok...
 
dzięki dziewczyny, że mnie popieracie bo czasem na prawdę mam wrażenie, że rodzina i znajomi mają już dosyć moich pomysłów w tej kwestii, ale pewnie dlatego, ze sami tego nie przeżyli więc nie maja pojęcia zielonego co i jak.

Kaira jak masz chwilkę to prześlij mi namiary na tego endo, bo przyznam że zaczynam zbierać nr tel. bo chcę się dostać jak najszybciej i gdzie na prawdę znajdę odpowiedzi na nurtujące mnie pytania

kłaczek to, ze biust nie boli to nie znaczy, ze coś jest nie teges!! A tak w ogóle miałaś już skan?? Kiedy idziesz na wizytkę do położnej albo gina??

Ssabrinaa
co tam u ciebie?

Dorota
moje jajniki po zabiegach zrobiły się bardzo czułe na owulację i @ więc myślę, że tak może być, czasami w dzień owulacji mnie tak bolą jajniki, ze no-spa idzie w ruch, ale jak martwisz się tymi bólami to warto zrobić przegląd narządów na usg , bo po zabiegu myślę, ze powinien taki przegląd być obowiązkowy, chociażby żeby sprawdzić czy torbiele się nie tworzą

lilszar trzymam kciuki, żebyś do jutra dotrwała do wizyty i żeby obyło się bez szpitala, moze źle cię wyczyścili??

a tak w ogóle poprawiłam sobie humor małymi zakupami, mężul kupił mi czapeczkę, taaaką dużą :) już ją kocham
 
Boże ja szaleje jakoś mam dziwny humor ... podejrzany ja po prostu jakas szczesliwa jestem :D a zakwasy mam takie że chodzic nie moge :):):) miałąm piekny sen :) śniło mi się że miałam piekna córeczkę Lenusie :):)): tak miał mieć na imie moj aniołek .... :) może dlatego mam dobry humor ...
 
Isza zobaczysz,ze będziesz miała słodką córeczkę:) szybko czas zleci do tego momentu:)
a sny są piękne:) a potem gdy stają się rzeczywistością jeszcze piękniejsze.mój sen właśnie słodko śpi w łóżeczku.a dwa tygodnie temu tylko o nim śniłam
 
Ilonka, czekam na list z Child Center, jak go dostanę mam się umówić na scan. Jest ok. Stwierdzenie położnej że scan nic nie zmienia dotarło mi do rozumku - ona ma rację. Przecież scan stwierdza chwilę obecną i jak jest ok to jest ok, a serce dziecka może przestać bić w minutę po scanie i badanie nic nie zmieni. Gdyby coś się działo (plamienie) to zrobią scan natychmiast. Położna mówiła że ten list powinnam szybko dostać i scan powinien być niedługo.
 
Cześć babeczki!

Witam nowe Aniołkowe mamusie i zapalam (*) dla waszych Aniołków.
Fasolki pozdrawiam a maluchy ściskam z mamusiami włącznie!
No i w ogóle buźka dla wszystkich!

Ja dzisiaj odebrałam kolejny wynik bety i spada!!!! Wynosi 10,06. Znowu pobrali mi krew a za tydzień zrobią badanie i usg, bo w piątek miałam jakąś przedziwną @, chwilową i jednorazową. Leków na razie żadnych nie dostałam.
A tak na odsapkę poszliśmy sobie wczoraj na obiadek do knajpki prowadzonej przez prawdziwego Włocha i mówię Wam niebo w gębie :) Pizza przepyszna ale deser!!! Deser to po prosu poezja!
Wczoraj też przewijałam malucha mojej koleżanki, który miał się urodzić tydzień po moim pierwszym aniołku. Moje maleństwo miało by już 2 miesiące! Mój M trzymał go na rękach a mnie serce kroiło się na kawałki! Tak mu do twarzy było z tym brzdącem. No cóż wyżej d...py nie podskoczysz :(
 
reklama
Witam was wszystkie kochane!!!!
Ola uwielbiam takie posty jak twoje;-) strasznie podnasza na duchu!!!
Zjola ja mieszkam we Wloszech i tez uwielbiam ich jedzenie:-) A co jedliscie na deser ze bylo takie pyszne?:-)
A u mnie weekend minal calkiem dobrze w sobote bylismy u znajomych fajnie spedzilismy wieczor, trzy miesiace temu urodzil im sie synek z waga 1800 w 34 tyg. a waga spadla mu do 1300 a teraz maly szybko przybiera na wadze i wazy ponad 4 kg i jest slodziutki. Jak wracalismy do domu moj M powiedzila ze nie moze sie doczekac kiedy my rozpoczniemy staranka:-)milo mi sie zrobilo chociaz wiem ze musimy jeszcze troszke poczekac;-). Niedziela tez minela mi super cala spedzilismy w lozku z przerwa na obiad i wyprowadzenie pieska:-D
 
Do góry