reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam was babeczki po weekendzie :)
Mam nadzieje, ze jestescie wypoczete i w dobrym humorze...:)
Ja gdzies za trzy dni chce zatestowac, o ile @ mnie nie dopadnie (środa), zadnych objawow jakos nie mam, ani cycki jakos bardzo nie bola ani podbrzusza...w ostatnim cyklu bylo zupelnie na odwrot, przez tydzien bolal mnie brzuch, a piersi tez ladnych pare dni pobolewaly i zrobily sie duze i co i @ przylazl, wiec moze tym razem....az boje sie myslec, zeby nie zapeszyc....

Zjola - mojego meza siostra ma 9-miesieczna coreczke i jak moj maz ja bierze na rece, prrzytula i sie z nia bawi tez mi sie serce lamie, ze moglby byc takim wspanialym tata...facet i dziecko to zawsze bardzo rozczulajacy widok...w sobote z kolei odwiedzili nas znajomi z 3-miesiecznym synkiem, w ktorym totalnie sie zakochalam ;) i nawet wzielam go na rece :) a moj maz bedzie jego ojcem chrzestnym, moze to jakis dobry znak? Na pewno :)

Lila - widze, ze niedziele spedzilysmy w podobny, leniwy sposob :)...a kiedy rozpoczynacie staranka? i czym to czekanie jest spowodowane? (jesli oczywiscie moge zapytac)
 
Ostatnia edycja:
reklama
agala staranka zaczynamy gdzies za ok roczek, a czekanie spowodowane jest tym ze musze jeszcze wykonac badania w kierunku zespolu antyfosfolipidoweg i poukladac zycie na przyjscie malenstwa;-) bo mam troszke spraw na glowie teraz i najblizszy rok tez taki bedzie;-)
 
Witam poniedziałkowo dużo naskrobałyście
Aneczkab23 Moje serdeczne gratulacje teraz nudnych miesięcy życze :)
lilszar witaj serdecznie przykro mi że tutaj musimy sie poznać Zapałam światełko (*)
As 76 kochana widzisz czyli to znak że trzeba jeszcze troche poodpoczywać jeszcze troszeczke i będzie ok
ale nie przemeczaj się nie wstawaj.
wierze ci ze nie chce ci się leżeć ale jak trzeba to trzeba

ilonka26 no pewnie lepiej poczekaj jak brałaś antybiotyk lepiej nie ryzykować no i zrób te badanko na tarczyce żeby juz mieć 100 % pewności
kaira -dziekuje za fluidki biore je garściami :)
isza- zobaczysz przyjdzie czas i bedziesz tuliła swoja kochana córeczke napewno.
a-gala -to trzymam kciuki no ja jeszcze poczekam do testowania pare dni ale test juz mam i mnie kusi zeby zrobic

a u mnie niedziele mineła w sumie bardoz intensywnie
Rano zaprowadziłam Tymka do kolegi bo musielismy jechać kupować prezenty i sie udało powiem wam ze kupiłam super zabawki za małe cany.a najbardziej mi sie podoba zdalniestrowany mamunt maniej ( z epoko lodowcowej ) chodzi macha traba swieci oczami i wydaje odglosy
no boski jest
potem wrocilisly i lepiłam 200 uszek dla mojej cioci do niemiec zeny dzis je wyslac.ona wychodzi w wigilie ze szpitala takze nic nie zdązy zrobic wiec paczke dostanie.
no a na koniec roiłam aniołka do przedszkola na konkurs.
pod koniec to juz padałam oczy mi ise zamykaly a moj T jeszcze romantyczny nastrój zrobił.Miłe zakonczenie wieczoru.
a i wiecie co moze wyda wam sie to dziwne ale wczorja jak tak lezelismy to T głodził mi brzuch i mowil kochanie czy juz jestes u mamy w brzuchu?i wiecie co wyczul takie male zgrubienie i to jest cały czas i czasmi z lewej czasmi z prawej strony.i on mowil ze to napewno nasze malenstwo.czy to mozliwe zeby tak wyczuc czy juz wariujemy bo tak bardzo chcemy
ok bo wpadła kolezanka miłego dnia


https://www.babyboom.pl/forum/members/ilonka26-59703.html
 
Ilonka, czekam na list z Child Center, jak go dostanę mam się umówić na scan. Jest ok. Stwierdzenie położnej że scan nic nie zmienia dotarło mi do rozumku - ona ma rację. Przecież scan stwierdza chwilę obecną i jak jest ok to jest ok, a serce dziecka może przestać bić w minutę po scanie i badanie nic nie zmieni. Gdyby coś się działo (plamienie) to zrobią scan natychmiast. Położna mówiła że ten list powinnam szybko dostać i scan powinien być niedługo.
W sumie ma kobieta rację,ale jednak się zobaczy to maleństwo to człowiek się tak jakoś wewnętrznie uspokaja.
Przynajmniej ja tak mam... :sorry::sorry::sorry:

Cześć babeczki!

Witam nowe Aniołkowe mamusie i zapalam (*) dla waszych Aniołków.
Fasolki pozdrawiam a maluchy ściskam z mamusiami włącznie!
No i w ogóle buźka dla wszystkich!

Ja dzisiaj odebrałam kolejny wynik bety i spada!!!! Wynosi 10,06. Znowu pobrali mi krew a za tydzień zrobią badanie i usg, bo w piątek miałam jakąś przedziwną @, chwilową i jednorazową. Leków na razie żadnych nie dostałam.
A tak na odsapkę poszliśmy sobie wczoraj na obiadek do knajpki prowadzonej przez prawdziwego Włocha i mówię Wam niebo w gębie :) Pizza przepyszna ale deser!!! Deser to po prosu poezja!
Wczoraj też przewijałam malucha mojej koleżanki, który miał się urodzić tydzień po moim pierwszym aniołku. Moje maleństwo miało by już 2 miesiące! Mój M trzymał go na rękach a mnie serce kroiło się na kawałki! Tak mu do twarzy było z tym brzdącem. No cóż wyżej d...py nie podskoczysz :(
A ja myślę,że Twój kochany jeszcze może zmieni zdanie.
Trzymam kciuki za Was.
A co ma być to i tak będzie ... :tak::tak::sorry::sorry:

Witam was wszystkie kochane!!!!
Ola uwielbiam takie posty jak twoje;-) strasznie podnasza na duchu!!!
Zjola ja mieszkam we Wloszech i tez uwielbiam ich jedzenie:-) A co jedliscie na deser ze bylo takie pyszne?:-)
A u mnie weekend minal calkiem dobrze w sobote bylismy u znajomych fajnie spedzilismy wieczor, trzy miesiace temu urodzil im sie synek z waga 1800 w 34 tyg. a waga spadla mu do 1300 a teraz maly szybko przybiera na wadze i wazy ponad 4 kg i jest slodziutki. Jak wracalismy do domu moj M powiedzila ze nie moze sie doczekac kiedy my rozpoczniemy staranka:-)milo mi sie zrobilo chociaz wiem ze musimy jeszcze troszke poczekac;-). Niedziela tez minela mi super cala spedzilismy w lozku z przerwa na obiad i wyprowadzenie pieska:-D
Niedziela ,rzeczywiście bardzo pracowita.:-D:-D:-D:-D:-D

Witam się w poniedziałek.

Byłam dziś na badaniach.
Jeszcze po 16 muszę jechać po odbiór ,bo już będą wyniki. :tak:
Małego już teść przyprowadził,więc dość głośno się zrobiło.:szok::-D:-D:-D
Zupka się gotuje ,a ja sobie leżę i odpoczywam. :-p:-p:-p:-p
 
As odpoczywaj kochana i zdrowiej !!! A co do mojego M, to on już się złamał, jak usłyszał, że poziom moich hormonów nie jest drastycznie wysoki i spada. Stwierdził, że spróbujemy jeszcze raz za rok i nawet chyba na te badania by się wybrał. Powiedział, że on po prosu nie darowałby sobie gdybym była przez to wszystko chora ale jak wszystko będzie ok, to czemu by jeszcze raz nie spróbować? Do trzech razy sztuka :)
 
Super wieści!!!!
I Ty tak długo to w tajemnicy trzymasz :szok::szok::szok:
Niedobra Ty niedobra...:-D:-D:-D:-D:-D

Zapomniałam Wam napisać..;-)
Jak wróciłam to prawie w drzwiach dorwała mnie teściowa i zapytała co mi jest,że ja tyle czasu nie wychodzę...:szok::szok::szok:
I w ogóle,że nie chce martwić ,ale źle wyglądam...:eek::eek::eek:
No jakbym tego nie wiedziała. :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Powiedziałam jej w końcu co mi było ,to się rozpłakała i kazała wracać szybko do łóżka.:eek:Normalnie jej nie poznaję.:szok::szok::szok::biggrin2::biggrin2::biggrin2::biggrin2:
Zmienia się na lepsze czy co? ;-);-):-D:-D:-D
 
reklama
OOOOOOo jakie miłe info Zjola::-):-):-):-):-):-);-)
u mnie było 6 razy:p
As i Ewelinka chyab macie racje moja tez m dziś powodziła ze jakby coś się działo w nocy mam dzwonić bo A ma nocki to szybko przybiegnie hehe
 
Do góry