reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziewczynki dziękuję bardzo za pochwały niunia:)zakochałam się na zabój:)

ANIUNNIA BARDZO SIĘ CIESZĘ!!!! I CZEKAM NA SUWACZEK.GRATULUJĘ

Kłaczek jak się czujesz?

Trawa doczekasz:)

agniesiar widzę ,że minął dla Ciebie ten najgorszy tydzień.teraz już z górki:)

witam nową aniołkową mamusię!Dorota139ja straciłam córeczki i też mialam termin na luty...a teraz zobacz mały słodziak śpi w łóżeczku a ja jestem najszczęśliwsza na świecie.więc to dowód na to ,ze kazdej z nas się uda:)!!!

oj dziewczynki warto!!! trzymma kciuki,nie podczytalam tylko omiotlam wzrokiem bo walczę z cycami:(najpierw o to by bylo mleczko,teraz zastoje:( za to Julek grzeczny! jak w zegarku śpi trzy godziny ,je,trochę czuwa i znowu śpi.
po wieczornej kąpieli śpi 4godz,je i noc po trzy dalej z przerwami na amciu:)
trzymam za was kciuki nieustannie!
 
Ostatnia edycja:
Witam was kochane i bardzo przepraszam ze dawno tu nie zagladałam miałam ciezki okres przecycia wracaja z podwójna siła rodzina mi mowi ze po co to wspominam ze powinnam zapomniec ze bede miala jeszcze malenstwo nie rozumieja ze to bylo moje dziecko. wkurzaja mnie dla nich to jest ze bylo i juz niema zyj dalej !! ale to juz nie jest takie łatwe . moj organizm szaleje okres mam taki obfity ze szok:-(leje sie ze mnie ciurkiem !!! jutro kojlejna wizyta u gin i u chirurga dowiedziałam sie ze mam zylaki odbytu . tyle tych tabletek sie na lykam ze mam dosc . to tak bardzo nadal boli chciala bym juz znow probowac ale bardzo sie boje ze jeszcze przed samym slubem nie daj boze cos sie stanie nie powinnam tak myslec ale strach jes silniejszy

gratuluje wszystkim ktore moga tulic juz swoje dzieci do serduszka. no i tym ktore sa zafasolkowane . nowym aniolka zapalam swiatelka!!!!
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,

Emy - kiedy robisz test? myślę że nie ma na co czekać:)
aniunnia - gratuluję!!! Trzymam kciuki żeby te 8 mies. były naprawdę nudne:)
malinkaizi - gratuluję maleństwa, fajnie że już widziałaś swoje maleństwo, nic tak nie dodaje skrzydeł jak zobaczyć bijące się serducho:)
lena_83 - córeczka, ale fajnie :)gratuluję!
karollcia33 - i jak synek, zadowolony z prezentów od Mikołaja? Wszystkie z listy dostał?:-)

Ja wczoraj się dowiedziałam ze kolejna koleżanka jest w ciąży, nie myślałam że to
będzie takie trudne, nawet mój mąż przycichł po tej wiadomości.Ale pomału się musimy przyzwyczaić , bo dużo osób w naszym otoczeniu ma plany zajść w ciążę.
Dzisiaj mija 9 miesięcy, co za "rocznica" - ciąża przecież trwa 9 mies.

Jeśli mówiłam kiedyś że koty są kochana - nie wierzcie, od godz.4 rano, futrzak łaził po mieszkaniu i miauczał, katastrofa jestem niewyspana!
 
Anastazja - przytulam :tak:
Aniunnia - skup się na sobie i zostaw teściową na boku :-p
Kłaczek - wybrałabym mimo wszystko samochód i siedziała jako pasażer z tyłu rozwalona, albo z przodu, zawsze można krzesełko opuścić, no ale do stycznia daleko
Emy - leć na betkę, też wczoraj ze ściera latałam, a mówią dzień święty święcić :sorry2: Za to efekt napawa mnie dumą, tym bardziej, że znienawidzone odkurzanie zwaliłam na A., no w sumie to sam wyszedł z propozycją, a ja nie śmiałam odmówić :-p

Ciężarne uważajcie na siebie trzymajcie się ciepło, staraczki taka pogoda, że warto z łóżka nie wychodzić ;-)
 
Hejka babeczki!

Byłam trzy dni w górach. Superowo! Zima w górach jest cudowna!
Zresetowaliśmy się z małżonkiem i chociaż chwilę nie myśleliśmy o naszych problemach.

Mój młody nadal nie zdiagnozowany. Okazało się na szczęście, że nie ma zapalenia osierdzia. Ma trochę za małe serce w stosunku do wzrostu. Na razie jest w domu i nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Lekarze stwierdzili, że to u niego wzrostowe, bo już wszystko przebadali i niczego nie znaleźli. Trzeba czekać na rozwój sytuacji.
Z jednej strony się cieszę, że nie wykryto poważnej choroby a z drugiej strony martwię, że nie wiem jak mu pomóc
.

Ja jutro idę na ponowne badanie bety i dowiem się jaki był wynik z poprzedniego tygodnia. Trochę trzęsę d ..., bo nie chciała bym, żeby to się skończyło na chemii.
Mam też wrażenie, że muszę wszystko od lekarzy wyciągać, bo sami człowieka o niczym nie informują. No i jakieś anty powinni mi zapisać, skoro przez rok nie powinnam w ciążę zachodzić a tu cisza! Ręce opadają.

No ale dość o sobie.

Ola gratulacje. Juluś przesłodki!

Wszystkie was serdecznie pozdrawiam, jak zwykle bez wyjątku ;-)
 
Witajcie,

czerwony punkcik widać na niebie
tak to Mikołaj leci do ciebie,
sanie ma złote, worek wypchany,
będzie nas dzielił dziś prezentami,
każdy dostanie to czego chciał,
bo to spełnienia marzeń jest czas...

Miłego dnia
 
anastazja1m oj tak maly naprawde zadowolony z prezentów.nie chciał iść do przedszkola ale powiedziałam że wcześniej po niego przyjdę to się jeszcze nacieszy.

Widze że był temat teściwych.Oj to w wiekszości straszne kobiety a ta moija to szkoda gadać.
Tak po krótce nie widziała wnuka ponad 4 lata ale twierdzi że bardoz kocha.Gada bzdury po ludziach że szkoda gadać.że jej synek musi pracować a przeciez po co ma się przemęczać (nie jest jedynakiem ma jeszcze dwóch braci)powiedziała mi że jak przyjae z Tymkiem to mi zapłaci.A co to rzecz?!
A najgorsze co mnie najbardziej zabolało i powiedziałam mojemu T. że nie chce jej znać to to że powiedziałą żę Melke pochowaliśmy jak psa bo nie bylo pełno ludzi i stypy.tylko my najbliżsi bo ja nie chcialam.i każdy to zrozumiał tylko nie ona.i wogule miała pretensje że Melke poddaliśmmy kremacji.T. mnie rozumie i nie nalega na nic.on jak chce to do niej od czasu do czasu pojedzie w końcu to jego matka ale dla mnie ta kobieta nie istnieje.to tak krótko o tej wrednej babie.
No a u mnie staranka trwaja.testy owulacyjne robie z czystej już ciekawosci ale nadal nic nie pokazuja.
Mój mów ze już jestem w ciąży bo inaczej pachne .Ale nie wiem.pod koniec grudnia ide do lekarza wiec moze cos mi powie no a jak @ nie przyjdzie to teścik
pozdrawiam i miłego dnia życze
 
reklama
Alw dostałam prezent na mikołaja :-( też czerwony
mam wieeeeeeelkiego doła. Jednak objawy urojone (ah joo):szok::szok:
na pocieszenie kupiłam śliczniutkąsukienkę na sylwestra jak dla lalki;-) - ale jakoś nie pomogło idę obiad robić dla mojego marudy.
 
Do góry