reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
kłaczku z tych moich wczorajszych nerw ci nie pogratulowałam :) więc robię to teraz - ogromne gratulacje, jak umiesz załatw sobie wizytę u polskiego gina, może jednak gdzieś się znajdzie w tej części gdzie jesteś, co do duphastonu nie wiem czy bym brała na własną rękę, bo to jednak hormon, ale z drugiej strony jak dają go nawet na regulację cyklu, to może jednak? sama nie wiem, na razie życzę ci, żeby żadne wspomagacze nie były konieczne i fasolka będzie się ślicznie w tobie rozwijała :)

karollcia a ty tu gratulujesz itede itp. a co z twoim testowaniem? czekasz jeszcze, może i u ciebie kochana fasolka zawitała w brzuszku??

ja dziś poddaje się błogiemu lenistwu, na 11 śmigam sobie do fryzjera, później obiadek machnę i będę leżeć :) humor lepszy :)
 
Czasem się zdarza splot wydarzeń, które podcinają skrzydła. Nie, nie wszyscy ludzie są wredni, akurat na takich trafiłaś. Zdarza się. Mam nadzieję że okradziona zostałaś w sposób spokojny, a nie przez rabunek bo to dodatkowo zostawia poczucie zagrożenia. Choć nawet kradzież kieszonkowa pozostawia nas z paskudnym uczuciem naruszenia naszej prywatności, pewnego rodzaju gwałtu na naszej nietykalności. Spokojnie - zgłoś kradzież dokumentów na policji, zablokuj karty... Mogło być gorzej. Mojemu młodemu gówniarz na ulicy zabrał telefon - nóż do brzucha i oddaj, młody nie dyskutował bo i jak miał się stawiać sam będąc dzieckiem i to niepełnosprawnym? Rozpoznał łebka ze zdjęcia policyjnego - takie inne zdjęcie, nie kartoteka, tylko robione na boisku. Czemu tak? Bo gówniarz który go okradł nie miał 12 lat i w oczach prawa był świętą krową! Bo dziecko poniżej 12 lat w naszym kraju nie może popełniać przestępstw, nie może więc być karane, ścigane ani nawet umieszczane w rejestrach. Cacy, nie? A że gnojka każdy policjant kojarzył z imienia, nazwiska i adresu...
Okradli mnie w Nicei, od razu zastrzegłam karty i zgłosiłam kradzież na policje. Problem był w tym, że na policji to oni w ogóle po angielsku nie gadają, a byłam w największym oddziale kryminalnym. Obsługa była katastrofalna, no ale zgłosiłam zdarzenie, może znajdą chociaż dokumenty i te moje pamiątki. Te 3 tys. co mi ukradli to już na pewno przepadły, resztę wyjazdu przeżyłam na bagietce z serkiem bleu i winem za 2 euro. Nie będę Francji miło wspominać....
Rok temu w Hiszpanii na goracym uczynku przyłapałam złodziei, okradali nam samochód, kiedy my staliśmy przy nim (!!!) przegoniłam trzech facetów, na szczęście nie używali przemocy, bo też bym nic nie zrobiła. Życie ważniejsze.
niech sie ten rok już kończy!!! jakiś wyjątkowo pechowy dla mnie...

A mnie codziennie się coś śni, wstaje wymęczona psychicznie. Dziś śniło mi się, że tuliłam niemowlaka. Bardzo miłe uczucie, ale bolesne, bo niestety go nie ma...
 
Aga, w Scunthorpe, North Lincolnshire. Blisko Hull, w miarę blisko Doncaster, ale nic mi się tam nie googla.
Ilonka, dzięki. Sama mam zagwozdkę z tym duphastonem bo z jednej strony hormon, z drugiej wiem ze w moim wieku nieco geriatrycznym, wsparcie się przydaje i już mi gin na wszelki wypadek ordynował. Tyle że wtedy nie zaszłam. Potem jak zaszłam to nie zaordynował - hmmm... Niekonsekwentny jakiś był.
 
Witam.
Nie pojechałam na zabieg dzisiaj.
Jakoś miałam złe przeczucie....
Poczekam do piątku.
Rozmawiałam z dr .przez tel i powiedział,że jak nie krwawię to mogę jeszcze spokojnie poczekać.:tak:
Nic się i tak nie będzie działo.:no:
Gorzej by było gdybym krwawiła ,bo wtedy zagrożenie krwotokiem jest. :baffled::baffled:
To tyle co u mnie.
 
As nie czekaj z tym zabiegiem słońce za długo, bo takie martwe tkanki zaczynają się macerować i zakażenie gotowe, ja w pierwszej ciąży nosiłam 4 tygodnie martwe dzieciątko, co na szczęście skończyło się dla mnie dobrze, ale lekarze stwierdzili, że powinno się wyczyścić macicę jak najszybciej

kłaczek,
to skoro w poprzedniej ciąży miałaś mieć duphaston to myślę, że teraz też nie zaszkodzi tym bardziej, że między innymi działa rozkurczowo na macicę, ja z tego co pamiętam miałam 3x1 tabletkę
 
nie wiem jak daleko masz do manchester ale tam jest polska przychodnia.
89M. Daleko raczej.

Ilonka - myślę że 1/dobę nie zaszkodzi absolutnie, tyle bym bez badań brała. Natomiast póki co nie biorę bo muszę mieć pewność ciągłości dostępu do dupka - zacząc i przestać t gorzej niż wcale nie zaczynać.
 
Ostatnia edycja:
reklama
kłaczek jak chcesz ja ci mogę przesłać mojego dupka :) mam w prawdzie 8 tabletek jeszcze, ale widzę, ze Pati też proponowała ci przesłać może nazbierasz więcej :) mi na razie się nie przyda to spokojnie mogę ci przesłać
 
Do góry