reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ilonka no ja czekam jeszcze w poniedzialek pojde na betke
narazie okresu ani widu ani slychu wiec mam nadzieje ,no juz jestem 6 dni po terminie takze moze małe iarenko juz jest:)
A jak kolejny tescik wyjdzie negarywnie to w poniedzielek pojde na betke i zapisze sie do gina
do mojego to troszke sie czeka wiec i tak i tak sie zapisze

AS- kochana idz na ten zabieg zeby ci sie zadne zakarzenie nie zrobilo.
 
reklama
Kłaczek moje gratulacje i juz zaciskam kciuki!!!:-)
o ile pamietam to mam prawie cale opakowanie luteiny podjezykowej i 1 caly blister dowcipneja mam jeszcze wtyki w aptece (o ile moja znajoma pracuje) to moglabym zalatwic wiecej :tak:
 
W życiu nie brałam luteiny - najpierw instrukcja obsługi. Doczytałam że to podobnie jak dupek, tylko w takim razie albo to albo to czy jedno i drugie razem? Coby nie przedobrzyć... Dzięki, jankesowa.
 
Kłaczku moje gratulacje, bardzo się cieszę. Mam całe opakowanie duphastonu jeszcze plus 5 tabletek rozpoczętych, jak chcesz mogę Ci wysłać.
 
kłaczek tak jak Ci Julitka napisala najgorzej to brac i odstawic.wiec progesteron przydaloby się zrobic:(a moze masz dobry. no i pozbierac duphaston z forum.
Emy a co Ty tak cichutko? szybki wpis?co tam u Ciebie?
Linnea dobrze,ze nastawienie ok bo to juz bardzo duzo:)teraz przyjemnych i skutecznych boboseksów Ci życzę:)
As rany ile ty juz biedna się męczysz:(
Isza co do badań neistety nie pomogę.

pozdrawiam wszystkie
 
widze, ze zostala poruszona sprawa brania dupka czy tez luteiny na podtrzymanie ciazy. i tak sie zastanawiam, czy po poronieniu, wszyscy lekarze taka kuracje zalecaja, czy jest ona bardzo potrzebna? jak to bylo w waszym przypadku? mam tu na mysli zafasolkowane mamy :) czy moze jeszcze jakies leki moga skutecznie pomoc w donoszeniu ciazy? ja w pierwszej ciazy od 5 tc po wystapieniu plamien bralam dupka, a pozniej luteine i nie wiem, czy teraz w razie zafasolkowania od razu leciec do gina i prosic o te leki?
a ja siedze jak na szpilkach i nie moge doczekac juz niedzieli i testowania ;) a cyce rosną.... ;)

acha...i czy brac od razu L4 jak by co?
 
Ostatnia edycja:
Kłaczku zrób sobie badanie progesteronu, niestety w ciąży ma rożne okresy wzrostu i spadku, wieć luteina nie zaszkodzi. Luteina i duphaston w sumie to samo tylko dupak 5 razy droższy:). U mnie lekarze preferują dupaka. Ja zaczynałam od 2x1 i coraz wieksze dawki przy krwawieniach skończyłam brać w 22 tyg, oczywiście trzeba zmieszać stopniowo dawki.Luteiny powinno się zażywać 2X1 minimum.Niektórzy lekarze przepisują to i to. Ale raczej powinno się brać jeden określony lek. Jeśli masz możliwość niech dziewczyny wysyłają może zawsze się przydać:)JA ci nie pomogę bo biorę fenoterol teraz.Ale jakby co to potem pomogę:)
As- Jeśli masz możliwość idź się wyczyść bo to może grozić życiu i zdrowiu
 
reklama
Do góry