reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczynki moje kochane ja idę na zabieg,ale w piątek.
Dobrze będzie...
Jak tyle przeżyłam to i to przeżyję.:tak::-):-)
Ja już mam za sobą podobną historię .
Wiem czym takie rzeczy się kończą....
po raz drugi jest u mnie takie totalne zaklinowanie macicy a reszta dawno ruszyła.
Jest torbiel czynnościowa w prawym jajniku ,wczoraj mnie kłuło w prawym boku strasznie,więc dziś już owulka na 100%.
Jajniki swoje ,macica swoje ...
Ot cała ja .:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ale to minie ,bo przecież kiedyś musi nie?
Do piątku już nie daleko.
Na poprawę humoru byłam wczoraj na zakupach .
Zakupy całkiem udane,humor poprawiony i jest git :-D:-D:-D:-D
 
reklama
A_gala ja dupka dostałam od razu po wizycie u lekarza, po badaniu i usg, bo mimo, że widział zarodek, to powiedział, że wygląda jakby miało polecieć i miałam się oszczędzać, nic nie dźwigać, nie sprzątać, do pracy mogłam chodzić, ale i tak od 8 tc poszłam na zwolnienie, bo jednak za dużo obowiązkówi stresu miałam. Pierwsza wizyta była jakoś w 6 tc a ciąża wyglądała na 4 tc, potem już wszystko odpowiadało wg @, czyli po dupku fasolka nadrobiła prawie te 2 tygodnie różnicy. Brałam duphaston 3x1 do 15 tc. No a teraz już zaczęłam 28 tc.:-)
Czasem jest tak, że to nie progesteron jest problemem, tylko inne jeszcze czynniki. Dziewczyny miały problem z krzepliwością i brały lub biorą clexane czy accard. Lub jeszcze inne leki. Ja z tym na szczęście problemów nie miałam.Czyli nie zawsze dupek czy luteina jest rozwiązaniem na wszystko.
 
agala zbadaj sobie przede wszystkim progesteron, to sie dowiesz czy masz go ok ( po21 dniu cyklu przy cyklach 28dniowych) no i porob inne badania bo moze cos wyjdzie i na dupku czy luteinie sie nie poprzestanie...

kłaczek ty za chwile bedziesz handlowac tymi lekami w angli :-D
 
Pati.b - tak sie patrzę i faktycznie propozycji dużo, ale z drugiej strony jedzie się na dupku czy luteinie parę miechów... Pytałam babeczkę w banku (Polkę) o gina w Scunthorpe - nie ma.
Kaira - o badania to ja się będę dopiero wykłócać, nie wiem z jakim skutkiem.
 
Ostatnia edycja:
a_gala zalezy od progesteronu ja mialam niski.a poza tym hormony zgłupialy i musialam wywolywac @ duphastonem i jak odstawilam i miala @ pojawic się a nie bylo to zrobilam test i dwie krechy,i wtedy gin jak najszybciej kazala brac duphaston bo najgorsze to brac i przestac.
 
Kłaczku - gratuluję!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I dbaj o siebie:) Mam nadzieję, że uda Ci się zrobić badania i będziesz wiedziała na czym stoisz. Jakby co to mam jeszcze jakiś duphaston:)
As- mam nadzieję, że w końcu doczekasz zabiegu i będziesz mogła zakończyć tę historię. Bądź dzielna w piątek.
Trawa - współczuję kradzieży. Ludzie to są jednak okrutni!!! Czasem sobie myślę, że dopada Cię jakiś drań, nie wie, co w życiu przechodzisz, że już masz dość na głowie, a on musi jeszcze dowalić:(

A ja nie mogę się jakoś pozbierać. Siadł mi humor. Chyba wszystko przez wizję powrotu do pracy. Wydawało mi się, że będzie tak fajnie wrocić do jakiegoś zajęcia, pomyśleć o czymś innym. I pewnie będzie fajnie, ale jak zawsze musi być jakieś "ale"... Okazało się, że zabrali mi część godzin, by dziewczyna, która była za mnie mogła zostać w pracy. Mogli to zrobić, bo to były dodatkowe godziny zajęć, których nie wpisuje się w umowę. Pomijam fakt, że na te z umowy też się zamierzali... Są równi i równiejsi...
 
Miśkam, dzięki. Staram się uważać, z resztą nie przemęczam się tu fizycznie - codzienne zakupy, drobne sprzątanie, dłubanina... Lajt - jeszcze trochę to mi dupsko do fotela przyrośnie. Badania jak tylko się da porobię oczywiście, sama bym chciała wiedzieć co się kręci i jak już pisałam, będę drzeć pysk o właściwe (zgodnie z moimi wyobrażeniami przywleczonymi z Polski) prowadzenie tej ciąży. To dziecko ma się urodzić - o czasie i zdrowe. I to jest zadanie podstawowe.
 
miśkam mi tez bylo bardzo ciężko wracać do pracy, nie wiedzialam jak mam sie na nowo odnaleźć, nie bylo latwo, do tego doszly jakies nieporozumienia z szefem...jedynie wizja ponownego zafasolkowania i przejscia na L4 jakos ratowala....i tak trwam w tym przekonaniu juz od dwoch miesiecy...
 
reklama
Miśkam, dzięki. Staram się uważać, z resztą nie przemęczam się tu fizycznie - codzienne zakupy, drobne sprzątanie, dłubanina... Lajt - jeszcze trochę to mi dupsko do fotela przyrośnie. Badania jak tylko się da porobię oczywiście, sama bym chciała wiedzieć co się kręci i jak już pisałam, będę drzeć pysk o właściwe (zgodnie z moimi wyobrażeniami przywleczonymi z Polski) prowadzenie tej ciąży. To dziecko ma się urodzić - o czasie i zdrowe. I to jest zadanie podstawowe.

no i dobrze, niech Ci przyrasta do tego fotela ;) grunt to bezstresowe życie i duuuuużo odpoczynku :)
 
Do góry