reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Aga2323 - dzięki za info! 1. Kto to jest gp? 2. Jak się to tutaj załatwia? 3. Na jakiej podstawie jest ten scan w 6tc? Papiery z polskiego szpitala? Nie mam pojęcia jakie są w UK procedury, ta moja zaraza męska przez 2 lata lekarza nie widziała.
As - nie ma to jak dobrze budowane napięcie.;) Normalnie na szpilkach czekam, mam nadzieję że to co pojawiło się w macicy to pełnosprytna fasolka i w poniedziałek będzie TADAAAAM i odliczanie do rozpakowania. Noż, kurza twarz... Wiesz - ktoś musi przodem, a my tu się zaraz za Tobą zbieramy.
 
reklama
As- najgorsze to czekanie... ale trzymam &&&



Kobietka-
co do kary, to jeszcze nie wiadomo, bo sprawa w dalszym ciągu jest w prokuraturze...Będę tam w przyszłym tygodniu, to wszystkiego się dowiem... ale mimo wszystko, to kara nigdy nie będzie adekwatna do tego co zrobił:-:)-( a raczej czego nie zrobił:-:)-:)-(
a odszkodowanie? Żadne pieniądze Synka mi nie zwrócą... :((


EwelinaK26- hej Słonko :))
życzę Tobie z całego serducha, abyś w końcu doczekała się fasolki :))
 
Ostatnia edycja:
As trzymam więc nadal kciuki i mam nadzieje, ze ten mały pęcherzyk jest początkiem waszego szczęścia

karollcia
trzymam kciuki za owocne starania!!! na pewno już niedługo zobaczysz II kreseczki :)

Vjolka napisz co się stało, bo się martwimy :(
 
Witajcie-długo mnie tu nie było...Dzisiaj wyszłam ze szpitala,urodziłam naszą Kochaną Zosieńkę.Jest teraz w specjalistycznym szpitalu w Gdańsku Zaspie.Lekarze walczą o życie naszego Skarba.Jednak wiara i miłość czynią cuda.Ja już nie miałam nadzieji że ją po porodzie usłyszę...To cud!
 
As ja też trzymam kciuki i czekam z nadzieją.
Zosia2011 tak wiara i miłość czynią cuda i zyczę Ci, żeby wszystko skończyło się dobrze.
Pozdrawiam
 
As... nie wiem czemu , ale czuję taki dziwny spokój, że już wszytsko będzie dobrze z fasolką.. Nawet myślałam, że jak wrócę dziś z Warszawy to zobaczę tu dobre wieści.. Trzymam mocno kciuki:-)

Viola a jak tam u Ciebie? Myślę, że też będzie dobrze.. Myślę o Was..
 
zosia2011 nie wiem, co powiedzieć, kochanie to przecież 5 miesiąc, z tego co kojarzę, nie śmiem pytać, co się stało, cokolwiek mogę zrobić, to myślami i sercem być z Wami!
 
klaczek gp - to jest rodzinny lekarz w Anglii, zanim gdziekolwiek pojdziesz musisz isc do niego. Jezeli planujesz ciaze to jak Ci sie uda to najpierw idziesz do niego z nim wybierasz szpital i dopiero wtedy przejmuje opieke nad Toba szpital.Z kazdym problemem najpierw do niego a potem on odysla dalej - czyli on jest od wszystkiego.Jezeli chodzi o dokumenty to mysle iz nie sa potrzebne, po prostu mowisz iz mialas wczesniej poronienie i prosisz o szczegolna opieke - tutaj jest latwiej cos zalatwic niz w Polsce. W czasie ciazy masz wszystkie badania i lekarstwa za darmo ale musisz przedewszystkim zalatwic sobie tego gp!w Londynie to trwa okolo miesiac ale mysle iz u Ciebie duzo szybciej. Bedziesz potrzebowac dokumenty zameldowania i bodajze numer ubezpieczenia tzw.NIN ale tego nie jestem pewna bo nie pamietaj. Jak masz wiecej pytan to pytaj moj numer gg 5823723.
 
reklama
Zosiu kochana ,ktory to tydzien?i co się stalo?dopieor przeciez tu z nami pisalas. jesli walczą tzn ze będzie ok,musi być!!!!!bardzo bardzo trzymam kciuki!!!!!!!!!

edit: juz doczytalam 20ty to musialbyc.
 
Ostatnia edycja:
Do góry