reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Witam.Dawno mnie tu nie bylo czasu brak wrocilam do pracy ale na troche bo musialam po takim dlugim zwolnieniu:(.Wiec tak u mnie oki za tydzien ide do lekarza i najprawdopodobniej zaczynamy staranka jak bedzie oki bo po moich wszystkich operacjach nie wiem czy organizm jest juz silny.Widze ze duzo tu nowych aniolkowych mam to zapalam dla was
[*].Nowo zafasolkowane mamy zycze spokojnych 9 miesiecy.POZDRAWIAM.
 
reklama
A my się bzyknelismy wczoraj bez mundurka....bo skoro @ ma nadejśc tuż, tuż...to co tam...niech się dzieje wola nieba...
ale tak jak pisze kłaczek....juz mam stracha..co to będzie!
 
Kłaczku ja Cię będę kopała osobiście :) To jest strasznie potrzebne, jak człowiek się zagalopuje.

Karolciu ja nieustająco trzymam kciuki za wasze staranka! Oby jak najszybciej pojawiła się fasolka i tym razem bez żadnych komplikacji na świecie pojawił się dzidziuś!
 
Karolcia, u mnie ketonal to lek ratujący życie :) śmieję się ale to prawda, od 2 miesięcy nie stosuję, bo ćwiczymy przed staraniami i wszystko się może zdarzyć, ale na moje migreny tylko te tabsy mi pomagają. Myślę, że wszystko jest dobrze i nic cię nie łapie, po prostu znów org. musi się przestawić na chwilowe @.

Zjola, wiem, że się boisz bo każda z nas by się bała, ale nie ma co musi być dobrze jak nowe objawy się pojawiają :)

a mnie chyba organizm robi w konia, bo biust jakiś mi się wydaje mniej obwisły i brzuchol jakoś tak dziwnie odstaje, widzicie i to się nazywa wkręcanie sobie ciąży, ja to jestem mistrzynią wkładania sobie dzieci do brzucha :), dlatego jak mojemu a. mówię, ze może w ciąży jestem, to on już mówi, no jasne w której to już ciąży 10?? ":)
 
reklama
ilonka - dla mnie ketonal to tez jak chleb powrzedni...i tylko on działa na wszystko...ale zaraz tez będe musiała dwa razy pomysleć zanim po niego sięgnę...

a co do wkładania sobie fasolek w brzuszki...to ja tez mam mistrzostwo świata....z tym , że odkąd się staramy to zazwyczaj mnie przeczucia nie myla...ale jak byliśmy parą...to każdego miesiąca go stresowałam, że chyba zaliczylismy wpadkę...bo mi się @ jeden dzień opóźniała....więc od hmmmm 17 roku zycia to co miesiąc " w ciąży" byłam...hihihih
 
Do góry