reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Kochane tak bardzo pragne zobaczyc po raz kolejny te dwie krechy poczuc tą radosc wiem także że powróci znów strach i lek przed każdym kolejnym dniem może i jeszcze wiekszy niż teraz jest. ale powiem wam że jestem gotowa podjąc walke o maleństwo mój P pociesza mnie że napewno nam sie uda bardzo mu dziekuje że w nas wierzy bez niego bym chyba tego nie przetrwała .
AS - gratuluje ci z całego serduszka :-D trzymam mocno kciuki
Miśkam - Tule cie mocno trzymaj sie dzielnie wiem że nie jest teraz ci łatwo ale uwierz bedzie dobrze .Pamietaj po burzy zawsze wychodzi słońce !!! zaświeci dla ciebie i każdej znas Światełko dla twojego aniołka{*}
 
Kochane tak bardzo pragne zobaczyc po raz kolejny te dwie krechy poczuc tą radosc wiem także że powróci znów strach i lek przed każdym kolejnym dniem może i jeszcze wiekszy niż teraz jest. ale powiem wam że jestem gotowa podjąc walke o maleństwo mój P pociesza mnie że napewno nam sie uda bardzo mu dziekuje że w nas wierzy bez niego bym chyba tego nie przetrwała .
AS - gratuluje ci z całego serduszka :-D trzymam mocno kciuki
Miśkam - Tule cie mocno trzymaj sie dzielnie wiem że nie jest teraz ci łatwo ale uwierz bedzie dobrze .Pamietaj po burzy zawsze wychodzi słońce !!! zaświeci dla ciebie i każdej znas Światełko dla twojego aniołka{*}
 
Witam kochane i znowu nowa Aniołkowa mamusia [*] dla twego Aniołka.
co do testów dużo w swym życiu ich zrobiłam, pamiętam pierwszy i drugi test to była euforia szczęście, trzeci pozytywny to już były obawy, a każdy kolejny pozytywny test to była rozpacz że znów będę to przechodzić oczywiście myślaąłm o stracie maleństwa.Mój 6 test pozytywny przyjęłam z dziwnym spokojem, nawet się nie wzruszyłam, ale jak zobaczyłam moją mamę to się popłakałam a co jak znów będzie źle, ale miałam odrobię nadziei że będzie dobrze - i jest dobrze.
Trzeba żyć nadzieją że się uda,ja tłumaczyłam sobie tak że dopóki umie zachodzić w ciąże będę walczyć utrzymanie jej, problemem by było gdybym nie miała wogóle na zajść w ciąże. Ciężkie są dni i miesiące lata po stracie, ale nie można o tym myśleć cały czas,rozpamiętywać o co się stało, tak miało być, bo to nikomu nie pomoże a może zaszkodzić.
Życzę Wam miłych owocnych dni przesyłam fluidki `````~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~````` bo przyszły rok to będzie babyboom- przyrost niesamowity.
 
Witam wszystkie Aniołkowe mamusie i zapalam w ten szczególny dzień jakim jest
Dzień Dziecka Utraconego światełka
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]
[*]...
[*]
[*]
[*] dla Waszych Aniołków...


As- gratuluję!!!


Miskam-
bardzo mi przykro z powody straty Synka
[*]
Mi tak samo jak i Oli odeszły wody, tyle, że u nas udało się przez 10 tygodni nie dopuścić do porodu...
NIestety, Synuś odszedł przez zaniedbanie lekarza...:(
Kochana teraz jest czas Twojej żałoby i wypłacz się...
A to forum bardzo pomaga, dziewczyny są po prostu kochane...
więc jeżeli będziesz miała ochotę, to pisz...
Ściskam mocno...
 
Ostatnia edycja:
Witam się dziewczynki w piątek.

Dzięki za gratulacje.:tak::-)

Wiecie co? Boję się tej ciąży.:baffled:
W sumie test zrobiłam tak dla samej siebie ,bo coś było moim zdaniem nie tak jak zwykle.:baffled:
Kurczę, i ma tak jak z Klaudią.
Żadnych objawów ciąży !!!!! Nic ,zupełnie nic.!!!
Żadnych senności,mdłości czy czegoś takiego.:no:
Żadnego dziwnego samopoczucia.:no:

Do tego te wspomnienia z lipca.... ech....
 
Ostatnia edycja:
reklama
A ja Ci dzisiaj Moje Dziecko
Przyniosę kwiaty najpiękniejsze
A ja Cię dzisiaj Moje Dziecko
utulę w myślach skromnym wierszem.
A ja dziś światło Ci zapalę
I kołysankę cicho zaśpiewam
I chociaż poczta nie dochodzi
Mój śpiew doleci dziś do nieba
a ja Ci dzisiaj Moje Słońce
Przyniosę swoje serce w darze
Serce zranione, obolałe
Bez oczekiwań i bez marzeń.





(*)(*)(*) dla naszych Aniołków
 
Ostatnia edycja:
Do góry