reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hello !
Ewelina , Zjola -No takich fajnych przyjaciółek to się niezapomina ...
Zjola - ale się cieszę!!! Gratuluję serdecznie ! a mąż ? mam nadzieję , że nie podejrzewa jakiegoś przystojnego włocha??
Aniołki - sama nie wiem , zbieram się w sobie , żeby znów z nim porozmawiać...
Kłaczek - dacie rade , tej całej przeprawie za morze :)

Buźka
 
reklama
witam
jestem po wizycie i gin powiedział ze na szyjce nie widac sladu szwu goi sie dobrze. teraz tab antykoncepcyjne na 3m-ce w lutym wizyta na wymazy i posiewy po marcowej@ możemy sie starać ale wiadomo że zaszycie bedzie w 14tyg i lezenie od poczatku szpital i dom.teraz jeszcze badania w kierunku uro i myko.....w krakowie....ale sama nie wiem czy warto...........bo co jak znowu bedzie ...............
 
Kłaczku ja też zgłupiałam ale z wrażenia zrobiłam 3 testy w odstępach kilkudniowych i za każdym razem dwie krechy i to coraz mocniejsze. Tego ostatniego to już nawet z porannego moczu nie robiłam a krechy najmocniejsze! Mam nadzieję, że twoje jajka skończą się niedługo marnować. Trzymam kciukasy &&&

Czarna we Włoszech mąż był ze mną ale ja miałam wcześniejszy wyjazd z moimi podopiecznymi i to on mi właził w paradę. Na szczęście mój M mi ufa i cieszy się, że jego kuracja hormonalna się powiodła i dała oczekiwane rezultaty. Przecież normalnie żywotność plemników wynosi nawet do 5 dni a tu tylko 3 były potrzebne. No i wyszło zupełnie niespodziewanie! I może właśnie dlatego się udało bośmy się kompletnie nie starali :)
 
witajcie

Zjola: wielki banan mi na twarz wyszedł :-) trzymam kciuki &&&&&&&&&
Maruszka- &&&&&&&&&&&&:-)

Agas- warto warto nie markoć tutaj , ja miałam ureoplasme ,ale już sie jej pozbyliśmy, będzie zdrowa dzidzia zobaczysz ,a potem będziesz mówiła po porodzie , że warto było zobaczysz;-)
Karollcia- to za wizyte kciuki zaciskam&&&&&&&

Renia- to dobrze ,że wszystko idzie w dobrym kierunku ,ale badanka to bym jednak zrobiła na Twoim miejscu bo mówiłaś ,że to były 2 poronienia, chociaż traczyce i cytomegalie i toksoplazmoze zrób i hormonki.
Ewelinko będzie wszystko dobrze, a tak jak sie czujesz , jakieś przytulanki z kibelkiem są?

ja dziś miałam owu więc moje zawroty ciążowe nie były napewno ,ale już lepiej, nie pijam już kawy od dwóch dni i wczoraj spałam pół dnia ,a dziś sie poderwałam poskładałam pranie wzięłam kąpiel ,ale i tak śpiąca jestem ,a głowa już nie boli myśle ,że jutro już objawy kawowo odwykowe minął i dobrze na fasolkowanie będe miała jak znalazł brak tego nawyku.

Czarna- no moje starnka już coraz bliżej sama sie nie mogę nadziwić ,że tak szybko.
Kłaczek - to dobrze ,że z kociakami nie jest źle niech wracają do zdrowia.
Mam pytanko czy z morfologii z rozmazem wyjdzie ewentulana anemia?Może stąd te omdlenia ,a zamiast sie prosić lekarki sama zrobie i na kontroli ginkowi pokarze.

u nas dziś piękna pogoda:) aż miło.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam
jestem po wizycie i gin powiedział ze na szyjce nie widac sladu szwu goi sie dobrze. teraz tab antykoncepcyjne na 3m-ce w lutym wizyta na wymazy i posiewy po marcowej@ możemy sie starać ale wiadomo że zaszycie bedzie w 14tyg i lezenie od poczatku szpital i dom.teraz jeszcze badania w kierunku uro i myko.....w krakowie....ale sama nie wiem czy warto...........bo co jak znowu bedzie ...............

Warto,warto-i zobaczysz będzie dobże musi byc!!!!!!!!!
 
Witam dziewczyny!!!
Po takiej wiadomości nie mogłam nie napisać zjola ogromne gratulację i trzymam mocno &&&&&&&.
Nie mam weny do pisania, ale czytam was codziennie. We wrześniu nic nie wyszło ze staranek bo mój mąż sie wycofał jak mówił bł się bo dwie ciąże były z września i nie chciał powtórki, zobaczymy może w pździerniku się uda. \może teraz moja kolej będzie na szczęśliwą ciążę.
Pozdrawiam







Moje aniołki:
Olek 11.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]

Ada 04.05.2010
[*]
 
reklama
Cześć kobietki!!!
Mam strasznego doła płacze jak bóbr łzy same lecą z oczu , jest mi bardzo cieżko wszystko wraca myślałam że jest już dobrze ale się myliłam . oglądałam program który mnie całkiem dobił o 13latkach które były już w ciaży rozrywkowe życie zero dbania o siebie alkohol itp. No i co urodziły zdrowe dzieci .A ja co dbałam o siebie oszczędzałam robiłam badania i jak to sie skończyło :-:)-:)-( :-(dlaczego to jest takie niesprawiedliwe !!!!!!!!!!!!
jeszcze mój chłopak wyjechał za granice do pracy wróci może pod koniec pażdziernika rozmowa przez telefon to nie to samo zostałam sama na wsparcie rodziny nie moge liczyc. Jak ja bardzo tesknie za nim a najbardziej za moją kruszynką:-( !!!!!
 
Do góry