reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
sloneczko25 tule Cie mocno...wiem co przezywasz Ja tak samo reaguje na takie cos zwlaszcza teraz po stracie....i choc bede sobie zadawac to pytanie codziennie dlaczego Ja to nigdy na nie nie znajde zadnej odpowiedzi.....po prostu tak mialo byc a my musimy byc silne i nie poddawac sie chocby nie wiem co.....musimy walczyc o nasze malenstwa ;-) i wierze ze i Tobie sie kiedys uda.... a chlopak wroci juz niedlugo i odwdzieczy Ci Twoja samotnosc i cierpliwosc :-)

Dobranoc i spokojnej nocki :-) ;-)
 
Witam piszę chyba 7 raz tego posta bo caly czas mi się kasuje:)
Zjola ty wiesz kochana. Ale się ucieszyłam:)))))))))))))))))))))))))))))
Kasiuwd-Witaj ale sie naczekałam na ciebie:p i trzymam kciuki za pozytywne efekty przesyłam ~~~~~~~~~~~~~```~~~~~~~~~~~~
jeszcze czekam na kilkanaście mega wieści o pozytywnym zakiełkowaniu i za wszystkie staraczki trzymam kciuki.
Kłaczek pewnie pojedzie i odrazu będzie pisać że się udało, bo teraz myśli o swych kotach a nie o dzieciach więc efekt murowany.
agas32- musisz sama stwierdzić czy ci zależy na maluszku i czy warto.I nie skreślaj wszystkiego na początku.
słoneczko-głowa do góry a jak partner wróci w październiku to nogi do góry i będzie wszystko ok.
Miłego dnia życzę.
 
ja tylko na chwilke bo zaraz lece odprowadzic małego do przedszkola ale wroce

słoneczko nie jestes sama my z Toba jesesmy.zawsze mozesz pisac co ciebie gryzie i boli...
ja tez strasznie reaguje na takie cos sprawiedliwosci nie ma na tym swiecie niestety
musimy byc silne i bedziemy mialy nasze malenstwa
a chlopak wroci to szybko minie i bedzie ok.
przytulam cie mocno

a ja mam dwa dni do wizyty i mam nadzieje ze nie dostane @ bo wszytsko z czasem mi sie przesunie
moj T nie moze sie doczekac zebysmy mogli zrobic malenstwo
o niczym innym teraz nie marze
 
Witam się środowo!

Dziękuję jeszcze raz babeczki moje kochane za wsparcie i gratulacje. Ja trzymam za Was wszystkie kciuki i mam nadzieję, że i Wam i mnie w końcu się uda :tak::tak::tak:.
Ja stanęłam przed kolejną szansą i niecierpliwie czekam do 15 października na pierwszą wizytę. Mój M koniecznie chce iść ze mną ale mówi, że chyba weźmie coś na uspokojenie! Ostatnim razem, gdy dosięgła nas straszna wiadomość o mało nie zemdlał!
Moja koleżanka "włoszka" przepowiedziała wyobraźcie sobie tą ciążę i to będąc u niej dowiedziałam się, że na teście są dwie krechy. Ta koleżanka również stwierdziła, że w moim wieku często rodzą się bliźnięta dwujajowe i kto to wie ...
Mój M się śmieje, że w tym wypadku też zemdleje!

Ściskam Was bardzo mocnoi podsyłam bociana :-)
 
Słoneczko wszystko będzie dobrze-tak musiało byc jeszcze będziesz miała swoje dzieciątko-właśnie to jest nie sprawiedliwe moja koleżanka zaliczyła 3-wpadki i ostatnią ciąże chciała usuną a jest tyle dziewczyn które zamieniły by się z nią.Napewno nam się uda-ja doznałam już tego szczęscia bo juz mam synka ale chcemy jeszcze jedną dzidzie...Całuski
 
CZEŚĆ DZIEWCZYNY :) Wczoraj byłam u ginekologa powiedział mi że mam bardzo mała fasolke ale żeby sie upewnic musze byc u niego 19pażdziernika.Ja sie go pytam czy to nie to samo co kiedyś on że nie ale żebym się nie denerwowała musze byc u niego.Nie dał mi ksiazeczki ciążowej tylko pogratulował.Mam nadzieje że będzie dobrze strasznie się boje żeby był już 19ty.
 
motyl Gratuluję!!!!!!!! tzrymam kciuki żeby było wszystko ok!!!!musi!
i Tobie Zjola bo na tym wątku nie miałam okazji:) a co:) GRATULUJĘ!

a ja dziś wieczorem usg więc proszę o kciuki:)

Kłaczek już październik:) pewnie mościsz się z kocurami w nowym lokum:)

Marysia dziękujemy:)
słoneczko nie jesteś sama.masz nas! a czas tak szybko leci ,że nim się obejrzysz chłopak wróci ,a za jakiś czas będziesz tulić swoje szczęście.zobaczysz,że tak bedzie!...
 
reklama
Witam dziewczyny :-)
motyl13 GRATULACJE moja droga no i glowa do gory i myslenie pozytywne bo wszystko bedzie i musi byc dobrze :tak: :-) zycze ci zdrowia i Twojej fasolince przez cala ciaze ;-)
ola** 3mam mocno kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& oczywiscie czekamy na relacje ;-)
 
Do góry