reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hej kobietki

dzięki za radę jutro idę pokombinować u mnie w mieście ale do innego gin a jak nie to skorzystam z twojego gin Pati. Boje się jak diabli że wyląduję w szpitalu a tam dopadnie mnie deprecha napewno
 
reklama
Kopałam w odmętach wątku... Znalazłam! Pati.b - wstawiłaś te fotki 19.06 w tym wątku i stąd je znam. Pierwsze skojarzenie było z miau.pl bo tam typowo kocia tematyka, stąd pytanie czy my się gdzieś nie...
A jeśli temat luteiny był do mnie, to jak najbardziej będę zainteresowana - nie wiem czy gin będzie tak miły i przepisze "na wyrost". Trochę słabo się znamy. Jak do tej pory to był od pigułek w drugą stronę a i to z przypadku, kiedy się okazało że pani gin w tej samej przychodni nie czorta pigułek anty nie przepisze. Wykład o naturalnych metodach, zalecenie czegoś w rodzaju poradni przedmałżeńskiej, ale taka recepta jest "niezgodna z jej przekonaniami" i tłumaczenie że z watykańskiej ruletki to ja bardzo ładne bliźnięta już mam nie docierało. To poszłam do drugiego gina. I to jest właśnie ten. Fajny jest, ale za mało wiem na jego temat.
 
Głosik oddany.

Szafirek- witaj cieszę się ,że napisałaś ogromne gratulacje!!!!!!

Kłaczek- mówiłam jej już żeby zmieniła ginekologa , bo on prowadził moją siostre w ciąży kiedy nosiła mojego chrześniaka i gdyby nie wypisała się na własne żądanie ze szpitala to jego by nie było na świecie bo ten lekarz chciał powstrzymać poród, a w drugim szpitalu okazało się ,że są już zielone wody:wściekła/y::no: i na wypisie jest napisane : "cięcie cesarskie ,zagrażąjąca zamartwica" gdyby została pod opieką tego gina zamiast uciec to mogłaby stać sie tragedia, pozatym ten gin ma bardzo złą sławe bo robi takie rzeczy ,których ginekolog robić nie powinien jeśli wiecie o co mi chodzi ja to bym takiemu .......... normalnie ,,,,,,,, i w d...... wetknęła wrrrr:crazy:, ale jej nie zmusze przecież do zmiany lekarza.
 
no te zdjęcia to ja tu wklejam jak tylko jakaś kociara się pojawi :-D widac zapomnialam ze juz je wstawiałam, a jesli chodzi o tabsy to tak to bylo do ciebie kłaczek no i spróbuj i u ogólnego lekarza tą recepte załatwić bo wiem że ogólny tez przepisze jak trzeba tylko chyba najlepiej jak już jest się w ciąży i po prostu tabletek braknie do wizyty u gina.. ja u swojego dalej będę ściemniać tzn nie mówić ze mam az tyle opakowań tej luteiny chociaz kiedys sam mi mówi ze to czy wezme dwie czy trzy tabletki to bez różnicy na tym etapie ciąży..

kobietka no może sie nie wypowiem na temat tego lekarza bo ja bym do takiego w życiu nie poszła jakiś rzeźnik a nie lekarz

dobra ja mykam poszydełkowac jeszcze zanim mój wróci z roboty.. no a potem to się juz za konkretne "robótki ręczne" wezme :-p
 
Pati- jak sie do niego idzie to są pustki , sama mi mówiła ,że jak poszła to myślała ,że go nie ma bo w gabinecie ciemno ,a on w domu siedział bo kompletnie pacjentek nie ma i po co ona do niego chodzi , zrobił jej zabieg na szyjce tuż przed starankami, jak poszła do mojego gina porównać opinje to powiedział jej ,że on by tego nie ruszał bo ma pęknięcie ,ale z przed 4 lat małe i zarośnięte kompletnie niegroźne ,a i tak zabieg zrobiła u tamtego ja to sie już nie odzywam bo to nic nie da, każdy ma swój rozum i podejmuje decyzje miesiąc temu miała zabieg wycięcia fragmentu szyjki od wewnątrz z tego co mi tłumaczyła, po co i na co nie mam pojęcia.
 
Kobietka - w kwestii przyjaciółki i jej gina zrobiłaś co mogłaś w takim razie, reszta to już jej problem. Jest dorosła. Czemu tak piszę? Bo za chwilę zaczniesz brać to do siebie, a jak słusznie zauważyłaś, za łeb jej na siłę stamtąd nie wyciągniesz do innego lekarza. Z tego co piszesz to istotnie jakiś melepeta/konował, ale skoro jej odpowiada...
Pati.b - cała zabawa polega na tym, że ja w ciąży to będę już w UK. Przynajmniej mam nadzieję że będę, że się uda, nie? W każdym bądź razie do Polski to sobie będę mogła tylko wpaść z wizytą. Nawet jakby coś było nie tak, to przecież tym bardziej nie wsiądę w samolot - obawiam się że latanie nie jest specjalnie wskazane przy problemach... Eh... Pogibane to. Jeszcze z angielskim podejściem do tematu... Ano, zobaczymy.
 
no własnie to posciemnial lekarce ogolnej ze juz jestes ale nie masz jeszcze karty ciazy.. chyba za taka scieme nie ma kar? :-D ja bym posciemniala albo poszukała lekarza takiego który na wszystko da recepte a takiego znam tyle ze z Pszowa

a kobietka... ja sie nie wypowiadam bo brak mi słów normalnie na głupote innych.. na grudniówkach mamy ciążówke ginekolog i ona odbierała ostatnio poród swojej pacjentki, calą ciaże nie poweidziała jej ze pali papierosy (pacjentka) i urodzila martwe dzieciatko bo bylo zatrute papierosami, niedotlenione i malutkie.... ojciec lekarke wyklął i zyczyl jej tego samego.... od tej pory ona nie pracuje bo ma już dość, z jej strony wszystko jak nalezy a tu taka baba własne dziecko zatruła.... jak widze kobiete w ciazy ktora pali mam ochote jej łeb urwać ale co mnie to obchodzi... jej wybór jej życie jej decyzja i jej sumienie.... a jak taka zacznie mi gadac o ciazy to po prostu powiem zeby zmieniła temat bo nie potrafie o tym gadac jak ona truje swoje dziecko... ty mozesz zrobic tak samo nie gadaj z nia o ciazy bo tylko bedziesz sie wkurzac... bylebys potem nie musiała powiedziec "a nie mówiłam"
 
reklama
Witajcie babeczki
Ja dzisiaj w kiepskim humorze byłam u dentysty i wyrwała mi zęba boli jak diabli bo dala jakieś łagodniejsze znieczulenie bo stwierdziła że będzie bezpieczniejsze dla dzidziusia, strasznie zęby zaczęły mi się sypać. Wzięłam przy okazji synka i ma zrobiona jedną dziurkę została jeszcze jedna ale mówi że bolało i następnym razem chyba będzie miał opory żeby iść do tego muszę z nim iść do ortodonty bo stwierdziła że trzeba zgryz sprawdzić, mam nadzieję że uda mi się na nfz, zawsze coś musi wyskoczyć.
isza1988 to dobrze że przyszła bo wszystko w organizmie wraca do normy mnie pierwsza po zabiegu tez bolała jak diabli a druga już
Pati
ale en twój suwaczek poszedł do przodu
kłaczek a ja miałam receptę na 3 opakowania luteiny ale dowcipnej bo mi lekarz za dużo wypisał a później już nie kazał brać żebym wiedziała to bym wykupiła a tak receptę wyrzuciłam przy porządkach
 
Ostatnia edycja:
Do góry