reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Jestem z powrotem wszystko w najlepszym porządku dzidziuś ułożony główką do dołu i dlatego kopie po wszystkich narządach ma już 1300g:tak: aż jestem w szoku tyle przybrał przez 4 tygodnie no i nadal synek nic się nie zmieniło więc będzie Natan. Jestem bardzo szczęśliwa i chciałabym żeby był już listopad.Ja od początku ciąży przytyłam 2 kg wszystko poszło w brzuszek za to nogi i pupa mi schudły ale lekarz mówi że to dobrze bo miałam niezłą nadwagę a tak to jak urodzę będę szczuplejsza niż przed ciążą;-)
Carri dzięki za kciuki
Staraczką przesyłam fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
reklama
Niucha no to piekne wiesci przynosisz od lekarza ..Co do imienia, jeszcze sie z takim nie spotkałam takze uwazam iz jest orginalne ....2 KG tylko przytyłas ?? No prosze jak malutko :)) Ja poki co mam 1,5 kg do przodu ..mam nadzieje ze tak juz zostanie :D

Ja juz wróciłam od lekarza, no cóz jeszcze bede brala globulki dopochwowe bo do konca infekcji nie wyleczyłam,
ale lekarz powiedział ze juz mi to mija takze jest dobrze...

No nic znikam wszamac obiadek i troszke pod kocykiem polezec...Za oknem deszcz, wiec znów troszke zimno sie zrobiło
 
wrrrrrr ale jestem ZŁA !! Mieliśmy jechać z mężusiem na weekend gdzieś a tu D$%%^PA WIELKA W DODATKU NIKT SIĘ Z NIM NIE CHCE ZAMIENIĆ DYŻURAMI :( A NASTĘPNY WEEKEND ZA 2 TYGODNIE .... :(
 
Kamilaedi pamiętam jak ja zawitałam na ciąży po poronieniu byłam smutna zła i nie mogłam patrzeć na kobiety w ciąży ale wszystkie ciąże na wątku działały na mnie inaczej dawały nadzieję że i ja będę w ciąży i bardzo wszystkim ciężaróweczkom kibicowałam i kibicuje cały cza. Nie spodziewałam się że tak szybko i ja do nich dołączę a teraz mam wystający brzuszek z silnym dzidziusiem który potrafi mamę nieźle pokopać. Życzę wszystkim dziewczynom żeby jak najszybciej były w ciąży i szczęśliwie ją donosiły bo kto na to zasłużył jak nie my. No będzie synek chciałam córeczkę ale ważne żeby było zdrowe chociaż mój gin podobno nie raz się mylił co do płci ale jestem nastawiona na synka a jak wyszłaby dziewczynka to byłaby Noemi. Pozdrawiam i trzymaj się
Carri no co do wagi to się bardzo cieszę bo ja wyjściową sprzed ciąży miałam 80 a wysoka nie jestem to jak bym jeszcze dużo przytyła to kiepsko ze stawami i kręgosłupem a i tak już pobolewa. Co do imienia to chciałam żeby nie bylo popularne bo synek jest Kuba i jak go wołam to pełno chłopców się obraca ja byłam ze swoim imieniem jedyna w szkole i fajnie jak ktoś wołał Ilona to wiedziałam że to do mnie. Ty już połowę ciąży masz teraz to już Ci z górki poleci.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie brrr zimno jak diabli.

Kłaczek to odwaliłaś z tą bielizną :-D:-D:-D:-Dto dobrze,że głód nie dokucza.

Kamilkaedi - ja miałam to samo przez kilka tygodni bałam sie z domu wychodzić do ludzi , bałam sie zbliżeń i wogóle ,ale u mnie miał wpływ zabieg praktycznie na żywca wykonany i zostawił straszny ślad trafiłam na złego lekarza i myślałam ,że tak to sie zawsze odbywa.Jeśli czujesz taką potrzebę to zaraz po kontorli starajcie się organizm powinien już być gotowy skoro było to samoistne oczyszczenie.

Isza - ja za każdym razem kiedy oglądam nasze wesele to dostrzegam coś nowego czego wcześniej nie zauważyłam:tak::-D i łezka sie w oku kręci ze wzruszenia.

Niucha - bardzo sie cieszę ,że wszystko gra i maluszek rośnie pięknie jak na drożdżach:tak:
Carri - no mówie ci ,że ja to sie trzęsłam jakbym febry od goraczki dostała tak mnie to babsko wkurzyło , ale na szczęście teraz babcia sobie chwali opieke , mówi ,że pielęgniarki są bardzo sympatyczne na odzdziale, obym już nigdy na tę jędze nie trafiła ona sprawiała wogóle wrażenie jakby uważała za absurd ,że w środku nocy ktoś śmie jej spokój zakłócać, no kurcze:no: chyba po to jest na dyżurze ,żeby służyć pomocą potrzebującym ,ja tego nie rozumiem bo ja wogóle jestem taki człowiek ,że jak w pracy nie mam co robić to wynajduje coś bo bym z nudów zasnęła, lubie jak w pracy coś sie dzieje szybko czas leci.

Mój M mi obiecał ,że kupi mi w prezencie fajne szpilki botki lub kozaczki na jesień już 3 tygodnie czekam na te buty i nic i stanęło na tym ,że ja poszukam kilka par na allegro ,a on potem wybierze mi coś "żebym potem nie powiedziała ,że mi sie nie podobają ,kurcze faceci to są dziwni kobieta nie może mieć niespodzianki bo oni sami nie wybiorą ,a ja bym chciała taką niespodzianke i bym mogła w tym nawet spać tylko żebym dostała taki prezencik znienacka.:tak::happy:Ide zaraz na allegro poszaleć i wybrać jakieś fajowe butki.

 
No, proszę... Isza zła, niuchę kopie niejaki Natan, Carri się pod kocykiem opierdziela, Kamilaedi w locie... Jak ładnie!
A mnie gin zlecił kilometry badań. Że zaczął od cytologii to czemu nie bo robiłam 3 lata temu. TSH robiłam wiosną więc luz, toxo zrobiłam niedawno więc też luz, ale zapakował mi cytomegalię, herpesa, p/ciała antykardiolipidowe i antyfosfolipidowe... Uuu... i nie ma za free. Orientujecie się mniej więcej ile mnie to pociągnie po kasie? No i powiedział że zamiast łykać zwykły Folik, dobrze by się było przerzucić na Feminatal 800. O metafolin chodzi, gin mówi że czasem kobiety nie metabolizują kwasu foliowego, a w Feminatalu jest gotowy. No i że są tam wszystkie pierdoły mające wpływ na płodność. Hmmm... Cytologię to sobie w piątek zrobię, resztę badań też szybciutko muszę bo czas... I wiecie co? Pytał czy brałam w ciąży duphaston albo luteinę, zdziwiony był że gin prowadzący nie zlecił... Hmmm... Czy to by coś dało, gdybym brała?
 
No kłaczek kopie i to nieźle aż mi się papucha śmieje teraz też fika to chyba do ciotek z bb ja teraz w ciąży od 4 tygodnia brałam luteinę a wpoprzedniej nie więc może coś w tym jest. Ile kasy na badania to Ci nie pomogę bo ja nie zdążyłam zrobić żadnych a miałam w planach po prostu nie liczyłam że tak szybko zajdę w ciąże. Ty się spiesz bo niedługo wyjazd i będę czekała na twoje dwie kreseczki na teście ło matko nawet nie wiecie jak ja wam wszystkim kibicuje.A ty kociara jesteś ja też mam 2 kocury w domu była jeszcze ich matka ale zaginęła a reszt e rodzeństwa wydaliśmy w dobre ręcę a dwa łobuziaki zostały.Teraz przybędzie jeszcze piesek bo synek miał obiecane tylko czekamy aż podrośnie żeby można było go zabrać od matki.
 
reklama
Witam się :))


Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za te wszystkie ciepłe słowa:tak:
Jesteście Kochane :**

Dziś wyszliśmy ze szpitala, na całe szczęście ujrzałam 8 mm naszego szczęścia (pęcherzyk):-)

Tak bardzo się bałam...


Niestety, potwierdziła się przy okazji wada macicy...
I na 98% to właśnie przez to straciliśmy Maciusia...:-(

Ale mam nadzieję i jestem pełna wiary, że tym razem MUSI się udać, choć strach jest ogrooomny, ale staram się cieszyć każdym dniem...
 
Do góry