reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

juz mialam usg w srode powiedzieli ze juz jest po wszystkim ale ze jeszcze moge krwawic troche ... no i tak krwawie i krwawie... a co do gina to na wyspach nie ma gina tzn jest ale to juz trzeba miec skierowanie z jakas powazna sprawa ... nie mozna isc sobie ot tak na kontrole... ciaze prowadzi polozna usg robia "osoby przetrenowane" itp. witaj anglio
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wiem niestety i to jest powód dla którego obawiam się ciąży w UK, ale z drugiej strony jeśli nie pojadę do Rajmunda to szanse na ciążę niewielkie - monogamiczna jestem. Przez skypa to nie wychodzi, urlopy są rzadko, a ja już nie jestem w wieku kiedy się "pali od sztycha". Ale też wiem że można polskiego gina poszukać. Może warto?
 
ja do polskiego gina mam 300 mil wiec narazie sobie odpuszczam... i poczekamy co dalej sie bedzie dzialo... moze tak poprostu ma byc... kiedys to sie skonczy i nastepna ciaza bedzie cudowna....(modle sie o to)
 
Ożeszku... Myślałam że skoro Edynburg to raczej większa wioska (nie to co Scunthorpe), to i polskiego gina będziesz mieć w zasięgu ręki. Ano... Z tego co wiem ja też będę bez takiej rezerwy w pobliżu. Póki co mam ochotę zamordować moje potwory - poukręcam ogony przy samej d... zarazom. Przecież pudła są dal nich, nie? A jak się otwiera szafę, to po to żeby zrobić w niej leże dla potwora. Nawet taśma klejąca jest interesująca. Zaraz... Taśma, łapki, ogon... Właśnie Miyuki wpadła mi ślizgiem na klawiaturę - głupawkę ma zaraza.
 
Strona typu "wyślij sms a dowiesz się kiedy umrzesz"? Tzn. sms-y dostawałam z taką propozycją co mnie baaardzo bawiło. Inna sprawa, ze kiedyś celowo wysłałam sms-a na numer pod którym miałam się dowiedziec na podstawie imion czy jesteśmy dobrze dobranym związkiem. Nota bene to była jakaś zabawa TVN-u, sms kosztował parę zeta. Dowiedziałam się że... imiona nie występują w bazie danych. Ale nasze imiona są w polskim kalendarzu i to nawet nie raz w roku! Teoretycznie powinnam skarżyć o wyłudzenie. Gdyby się było do nich jaj dobić poza tym nieszczęsnym numerem to bym in radośnie spuściła zjebkę bo chcąc zarobić w ten sposób na naiwnych ludkach, wypadałoby chociaż odrobić dobrze lekcje.
 
Ostatnia edycja:
Kamila co do Twojego pierwszego pytania, kiedy najlepiej zafasolkowac - Odpowiem tak:
Przede wszystkim zalezy od tego co lekarz powiedział, mi naprzyklad powiedzial ze najlepiej bedzie odczekac minimum 6 miesiecy.Po drugie ty musisz dojsc do siebie psychicznie, Twoja dusza i ciało musi byc "wyleczona"


Klaczek masz racje net to podstawa :) Ciesze sie ze bedziesz tutaj zagladala
po wyjezdzie z kraju


Calogera ehhh i po co Ci takie informacje ...Ja Ci powiem bedziesz miala tyle
dzieci ile zdolasz :)))))


A u nas mega deszcz ale sie rozpadało i zrobiło ciemo
 
Calogera ja w takie rzeczy się nie bawie.. Carri ma rację..

Kamilaedi mi lekarz dała zielone śwaitełko obydwa razy dopiero po trzech miesiącach.. I własnie zbliża się już "ten czas" ..czyli pod koniec września..Ale powiem Ci szczerze, że mimo iż już prawie możemy ja jednak nie jestem gotowa.. Wszystko zależy od Ciebie..Myślę,że pierwsze to to co powie lekarz.. (Choć podobno nie masz do niego dostępu) . Drugie to to czy jesteś gotowa na następną próbę.. Trzymam kciuki.. Daj sobie trochę czasu...
 
Calogera - sms-a wysłałam z premedytacją. O ile moje imię jest już dośc popularne, o tyle Rajmund... Żadnych kubków, breloczków itp. NIC. A jak komuś przychodzi zapisać to się nieraz niezły cyrk odbywa i przerabiają jego imię od Raymonda po Reymonta. Więc byłam ciekawa co wymyśli jakiś serwis. Żeby uwierzyć że ktoś zupełnie nas nie znający będzie oceniał czy my się do wspólnego życia nadajemy to bym chyba musiała być jeszcze głupsza niż jestem, a to by już oznaczało IQ dżdżownicy. To se ne da! Nawiasem mówiąc do dziś nie wiem kiedy umrę - nie wysłałam sms-a żeby uzyskać tę jakże ważną informację, żyję na żywioł. Ale myk z ceną wyjątkowo świński zrobili.
 
IQ 134 mówisz? A dał się złapać jak dziecko. Dużo jest takich różnych propozycji typu "wyślij sms-a", zwróciłam się do operatora o wyłączenie mi przychodzących reklam i już mi nie przychodzą. Irytowały mnie. Telefony typu "firma XYZ mamy dla pani propozycję" kwituję stwierdzeniem ze nie przypominam sobie żebym prosiła o ofertę i udostępniała swoje dane osobowe i jeśli coś to możemy się spotkać w sądzie z paragrafu o reklamie uciążliwej. Przegięcia z kosztami zabawy to chyba wyłudzenie - to jest karalne, tylko że każdy machnie ręką na te parę zł i nie będzie się chwalił że dał się wkręcić. Cóż - nowe narzędzia sprzyjają nowym metodom "pracy".
 
reklama
Hej dziewczyny. Za waszymi radami jak i reszta mojej kolezanki zmienilam lekarza. I powiem wam niebo a ziemia. Wysluchal mnie , zbadal i zlecil cala serie badan: od hormonów, przez przeciwciala wszelakie po wymazy z kanału szyjki macicy. W tym tygodniu ide wszystkie zrobic i z drzacym sercem bede czkac na wyniki. Oprocz tego dal mi duphaston na wyregulowanie cyklu. Takze jestem pozytywnie nastawiona czekajac tylko co powiedza wyniki. Pocieszyl slowami ze skoro zaszlam w ciaze to trzeba sie cieszyc. A przyczyne poronien znajdziemy. Wiec sie ciesze. pozdrawiam was.
 
Do góry