reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Chciałam Was dziewczyny podpytać, bo jak poroniłam i miałam coś w rodzaju krwotoku lub miesiączki i pojechałam do szpitala, to powiedzieli, że bez skierowania nie mogą mnie przyjąć do szpitala, jak to jest, czy jak następnym razem odpukać będę miała krwotok w czasie ciąży, to muszę najpierw pojechać do przychodni, odczekać swoje, wziąć skierowanie i dopiero wtedy mogę jechać do szpitala? Bo to mi się wydaje jakaś abstrakcja jest chyba...
 
reklama
Karolcia- mega GRATULACJE!!!!

Tak bardzo się cieszę :**************:-):-):-)
co do kwietniówek, zawsze mamy wieści od ciężarówek ;-)

Oj, mam nadzieję, że za 3 tyg ja będę mogła pochwalić się taką nowiną :)))

To teraz ja mocno trzymam za Ciebie kciuki....
wyslij swoją @ tym dziewczynom co na nią czekają.....ja tak zrobiłam i podzialało.....
 
Chciałam Was dziewczyny podpytać, bo jak poroniłam i miałam coś w rodzaju krwotoku lub miesiączki i pojechałam do szpitala, to powiedzieli, że bez skierowania nie mogą mnie przyjąć do szpitala, jak to jest, czy jak następnym razem odpukać będę miała krwotok w czasie ciąży, to muszę najpierw pojechać do przychodni, odczekać swoje, wziąć skierowanie i dopiero wtedy mogę jechać do szpitala? Bo to mi się wydaje jakaś abstrakcja jest chyba...

na pewno nie potrzebujesz skierowania....ja zaczęłam plamić to się normalnie do szpitala na oddział zgłosiłam nawet nie w moim mieście...i bez problemu mnie na oddział przyjęto i się mna zajeli i nikt sie o skierowanie nie pytał!
 
Calogera- tak jak napisała Karolcia, nie potrzebujesz skierowania!!!
A zresztą nie będziesz potrzebowała, gdyż w szpitalu dopiero wylądujesz w 40 tc na porodówce:tak:;-)

Karolcia- moja @ poszła sobie w piątek:tak:



A ja ostatnimi czasy nie mam się najlepiej...:-(
W 10 miesięcy po odejściu Maciusia tak bardzo było mi ciężko...
Nie wiem co to będzie za 2 miesiące...
 
Witajcie kochane
Karolcia wielkie GRATULACJE nudnej książkowej ciąży i dużo spokoju

Ja dzisiaj idę do gina i znów delikatny stresik ale na pewno wszystko dobrze maleństwo szaleje często i nie daje mamusi się za długo martwić że coś nie tak, ciekawe czy dzisiaj zobaczę czy córka czy synuś chociaż słyszałam od znajomej że ten lekarz już nie raz pomylił się co do płci także wierzyć do końca będę jak urodzę. Odezwę się po wizycie chociaż dzisiaj pewnie będzie dużo pacjentek bo lekarz był na urlopie a u nas na wsi jest tylko jeden
Miłego dnia dla wszystkich bez wyjątku
 
Hej!
&Ewcia- my chyba nawet razem należałyśmy do październikowych mam, teraz trzymam za Ciebie kciuki obyś dołączyła do kwietniowych :)
karolcia81- jeszcze raz proszę przemyśl kwestię należenia do kwietniówek na forum..to tylko wczoraj jakiś facet wyskoczył...dzisiaj byłam i już jest prawie normalnie :). Zależy mi bo tak jak ja nie chcesz iść szybko do lekarza i brać tylko folik. Przemyśl jeszcze.
cologera dzięki :)
 
Chciałam Was dziewczyny podpytać, bo jak poroniłam i miałam coś w rodzaju krwotoku lub miesiączki i pojechałam do szpitala, to powiedzieli, że bez skierowania nie mogą mnie przyjąć do szpitala, jak to jest, czy jak następnym razem odpukać będę miała krwotok w czasie ciąży, to muszę najpierw pojechać do przychodni, odczekać swoje, wziąć skierowanie i dopiero wtedy mogę jechać do szpitala? Bo to mi się wydaje jakaś abstrakcja jest chyba...

bzdura, ciężarna nie potrzebuje żadnego skierowania! nei ważne jak zaawansowana jest ciąża! a ciąża+krwawienie to już wogóle wskazania do pilnej kontroli lekarskiej. poronienie też, nawet jak jest samoistne to powinno być pod kontrolą lekarza!


ja jutro ide do gina.... termin wizyty dawno wybrany... to miała być wizyta po USG w 13 tyg.... i nadal jestem zapisana do gina pod tytułem "prowadzenie ciąży". chyba się rozrycze jak zobacze siedzące w kolejce te wszystkie brzuszki....
@ nadal nie mam,ale opryszczyło mnie i pobolewa mnie brzuch, i kreci mi sie w łepetynce, pomimo idealnego ciśnienia krwi.
a dziś.... dziś mija 1 miesiąc............
 
Dziewczyny, proszę napiszcie w którym dniu cyklu najlepiej zrobić badanie na poziom progesteronu i prolaktyny?3-4 dzien, czy tez bezpośrednio przed owulacją?Przeczytałam juz tyle informacji na forach i sa tak rózne ,że sie pogubiłam.
 
Calogera,nie potzebujesz zadnego skierowania.Jedzesz do szpitala, mówisz ,że mocno plamisz i MUSZĄ Cię zbadac i pomóc.Ale napewno nie bedzie Ci to potrzebne:)
 
reklama
Dziewczyny, proszę napiszcie w którym dniu cyklu najlepiej zrobić badanie na poziom progesteronu i prolaktyny?3-4 dzien, czy tez bezpośrednio przed owulacją?Przeczytałam juz tyle informacji na forach i sa tak rózne ,że sie pogubiłam.

progesteron robisz 20-22 dzień cyklu, najlepiej 7 dni po owu, jeśli potrafisz okreslic kiedy miałać.
prolaktyna nie ma większego znaczenia w którym dniu cyklu, możeszx razem z progetsetronem, tylko pamiętam ze prolaktyne bada sie na czczo, powinnać być wypoczeta, wyspana (ale od min 2 godz obudzona), nie sexić sie dzień przed badaniem.
 
Do góry