reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

ja poroniłam już 2 razy.
lekarz kazał mi czekać ok pół roku czekałam i znów to samo.
nie poddaje się minęło już rok od ostatniego poronienia i zaczynamy od nowa.
 
reklama
witaj groszek i światełka dla twoich aniołków (*)(*) zostan na forum :-)
Robilas jakies badania? moze warto po dwoch poronieniach? poczytaj troche watek badania po poronieniu ;-)

dobranoc dziewczyny ja mykam sie pluskac i nynac
 
lili gratuluje i sciskam:)

odebralam dzis wyniki bety. wynik taki1,20 moj lekarz stwierdzil ze to jednak nie byla ciaza i przepisal mi takie tabletki na uregulowanie okresu. castangus. wiecie moze cos o nich?
 
ja poroniłam już 2 razy.
lekarz kazał mi czekać ok pół roku czekałam i znów to samo.
nie poddaje się minęło już rok od ostatniego poronienia i zaczynamy od nowa.
Kochana witaj na forum, piękna jest Twoja postawa, trzeci raz musi okazać się szczęśliwy! Ściskam.

odebralam dzis wyniki bety. wynik taki1,20 moj lekarz stwierdzil ze to jednak nie byla ciaza i przepisal mi takie tabletki na uregulowanie okresu. castangus. wiecie moze cos o nich?
Taki wynik jest chyba najgorszy, bo robi nam nadzieje :-( Najważniejsze, że już sprawa jasna. To są chyba dość popularne tabletki, choć ja ich nie brałam.

U mnie tempka powyżej 37,1, ale w moim przypadku to dupek tak ją podkręca - tak było w miesiącu z ciążą, ale i miesiąc temu... więc czekam spokojnie do poniedziałku - wtedy idę na betkę, żeby sprawdzić, czy dalej mam się faszerować duphastonem - i oby tak było ;-)
 
LILIJANNA - Gratulacje córci!!! Duża dziewczynka!!! Oby zdrowo się chowała i nie dawała mamusi zbytnio w kość!!!

Ilonka - cieszę się, że wyniki kariotypu ok.

groszek - dla Twoich Aniołków (*)(*); dzielna z Ciebie kobieta; 3mam kciuki aby tym razem wszystko było ok i za 9 m-cy na świecie pojawiło się upragnione maleństwo.

&Ewcia - zaciskam kciuki aby beta była wysoka!!!
Życzę miłego dnia:-)

Zjola - napisz parę słów...... trzymam kciuki za staranka:tak:
 
Ostatnia edycja:
Cześc dziewczyny, jestem nowa, dzisiaj się zarejestrowałam..
23 lipca dowiedziałam się, ze straciłam ciązę..8tydz.cały dzień płakalam, nie mogłam w to uwierzyć..26 lipca wylądowałam w nocy w szpitalu z mega bólami..około południa miałam mieć łyżeczkowanie..koło 11 sama się oczyściłam..po badaniu lekarz stwierdził, ze nic "tam nie ma"..dostałam antybiotyk i do domu. tydzień krwawiłam. Teraz już ok.
Ogólnie ze strata poradziłam sobie nienajgorzej..podeszłam do tego bardzo racjonalnie, realnie..nie wiem, moze ktoś pomysli, że coś ze mną nie w porządku..sama się zastanawiam..mam juz jedno dziecko, niecałe 3 latka, moze przez to..nie mam czasu nad tym myśleć i rozpamietywac co by było gdyby..wierzę, ze bedzie jeszcze druga dzidzia. A moze tez przez to, ze nie mogłam uwierzyc w ta ciążę, w kwietniu odstawiłam tabletki anty w czerwcu juz wiedziałam o ciąży..nie miałam zadnych objawów..nie wierzyłam..nie byłam do końca przekonana czy napewno juz teraz jest czas..nie wiem miałam duzo, bardzo duzo watpliwości..
teraz wiem, ze napewno chce drugie dziecko..nie mam juz watpliwości. mam nadzieje, ze w tym roku jeszcze się uda:)
pozdrawiam Was wszystkie..zaraz troszkę poczytam forum, to bede bardziej zorientowana..
 
Ewcia raczej nie ma mowy o nieszczęśliwym wypadku, bo to była 2 ciąża poroniona w tym samym czasie, wszystkie badanka już zrobiłam prócz hormonów i wymazów, na razie wychodzi na to, że jestem okazem zdrowia, no poza małą odchyłką tarczycy ale to też sprawdzę w przyszłym tygodniu

aniawos bardzo mi przykro :( zostań z nami może choć troszkę ci ulży jak z nami popiszesz

groszek ciebie też przytulam i trzymam kciuki za fasolinka

znikam na razie, bo jadę do promotorki będę po południu
 
Cześć kobiety!!
Dawno mnie nie było, oj dawno...
Widzę sporo zmian...
Wybaczcie, ale nie jestem w stanie nadrobić wszystkiego, co napisałyście przez ten czas...
Wszystkie nowe Aniołkowe mamy przytulam mocno do swojego serduszka, a dla Aniołeczków zapalam
[*]
[*]
[*]
Staraczkom życzę wspaniałych II kresek
Ciężarówkom spokojnej ciąży i lekkiego porodu
Mamusiom mającym swe maleństwa przy sobie gratuluję i po cichu zazdroszczę ;)

U mnie, jak to u mnie, znowu coś, ale nic to...
Może bitwa przegrana, ale wojna będzie zwycięska...
Sklep, jak sklep, raz lepiej raz gorzej, ale jakoś się kręci...
Yfrog Album
to tylko część z tego, co posiadam w swoim asortymencie...
Choć przeważnie mam ubrania w rozm 98-152
(taka mała autoreklama i promocja :-D:-D:-D)
 
czesc
As76 ja z cz-wy , niestety 13 w nocy akurat wyjeżdżam . Ale napisz mi na priv co by cie interesowało , jakie ceny itd to sprobuje się rozejrzeć.
V jolka , no naareszcie jesteś ..... tęskniłam za Tobą i seksami :)
Witam nowe mamy - groszka i aniawos
 
reklama
Do góry