reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Karolcia - z ostatnich wieści Karoli do Agatki była informacja, że są w szpitalu i trochę tam pobędą, Zuzia miała bezdech, jest pod stałą obserwacją.
Ewcia3004 - ok mam jeszcze troszkę zapasu cierpliwości ;-)

Dzięki za informacjie...kurcze, biedna Karola i Zuzia.....może do niej napisze później....
 
reklama
Dzięki za informacjie...kurcze, biedna Karola i Zuzia.....może do niej napisze później....

Jak masz numer to napisz, te wieści od Agatki są już sprzed 2 tygodni, ale w szpitalu miały być jakoś miesiąc. Pozdrów ją od nas koniecznie i trzymamy za Nie kciuki. Daj potem proszę tylko znać i na cpp i na wieściach ok?
 
Witam dziewczyny. Ja juz po leczeniu antybiotykiem. W końcu jest czysto i sucho . W poniedziałek wracam do pracy. Boję sie okrutnie i spotkania z ludzmi i samej atmoswery jaka teraz tam panuje. Wyjeżdżamy na weekend więc do zobaczenia w poniedziałek.
 
Witajcie kochane
Ostatnio brak czasu żeby pisać jeszcze tylko 2 tygodnie i koniec kursu wizażu to będę się częściej odzywała, doczytuję co u Was ale brak siły żeby odpisywać. Upał mnie wykancza nie mam siły żeby cokolwiek robić mam nadzieję że to przejdzie jak upały się skończą. Z moją kruszynką wszystko dobrze na ostatnim usg miała 400 gram ale nie chciał się łobuz pokazać co ma między nóżkami może ujawni się na początku sierpnia.
Pozdrawiam was wszystkie mocno
 
Część Dziewczynki:)

Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie.. Nie było mnie ostatnio bo miałam przeprowadzkę i niestety nie mamy jeszcze internetu..
Przypomnę, że jestem na początku ciąży według kalendarza to prawie 9 tydzień (po scanie ciąża jest młodsza o tydzień). Miałam dwa razy niewielkie krwawienia, z którym szłam od razu do przychodni i o dziwo udało Nam się wyprosić o scan ponieważ tutaj w UK z tym nie jest wcale tak łatwo. Miałam go wczoraj i powiem Wam, że do tej pory nie mogę zapomnieć widoku Mojego Skarbeńka i tego bijącego serduszka.. Piękne przeżycie:) Jednak nic mi nie powiedzeli na temat szyjki macicy, która mi ostatnio bardzo się obniżyła. Nie wiem co mam teraz robić, wylot do PL mam mniej więcej na początku sierpnia.. Z góry dziękuje za poradę i POZDRAWIAM WSZYSTKIE BARDZO SERDECZNIE..
 
Lilijanna dziękuję za pozdrowionka, jak się czujesz??
Edyś ale twój suwaczek ładnie mknie do przodu :)
Karolcia jestem z ciebie dumna :) wierzę, ze szybko wam się uda, z resztą wszystkim starającym się, bo należy wam się bobas jak nic :)

my czekamy na wyniki b. genetycznych, to już 5 tydzień, mam nadzieje, że będą ok
 
No oczywiście że pamiętamy , i Niuchę - bosze już dalej niz 20 tydzień - super!
i Jasminke - no kochana , suwaczek prosimy , bo najwyższy czas!

Ilonka - muszą być dobre, nie ma innej opcji
 
Ostatnia edycja:
Trzymam kciuki za wszystkie starające się. Podejście Karolci powinno być dla nas wzorem ;-)
Anulka mam nadzieję, że Wam się udało! :-)
Ewciu3004 wszystkiego naj na nowej drodze życia, a w szczególności zdrowych, kochanych dzieci jak najszybciej!!!
Wisienko powrót do pracy nie jest łatwy, ale dasz radę. Trzeba przez to przejść. Zobaczysz, że wir pracy pomoże CI nabrać dystansu do problemów.
Niucha, jasminek - trzymam kciuki za Wasze dzidzie :-)
 
niucha79 super, że wszystko ok :) moze nastepnym razem zobaczycie kto w brzusiu siedzi :)

jasminekg pewnie, że pamietamy Cie :);) gratuluje Dzidziolka :) krwawieniami się nie przejmuj... ja tez to przerabiałam i tez w Uk i jak na razie wszystko ok... również w sierpniu bede w Pl więc sie dokładnie przebadam co i jak... zapisałam się też na usg 3d do super specjalisty - bo juz połówkowe prawie :D dawaj znać co u Ciebie od czasu do czasu...

ilonka26 trzymam kciuki za wyniki :) koniecznie daj znać... a suwczek powolutku do przodu... :D

pozdrawiam Was wszystkie bez wyjatku :*:*:*
 
reklama
Niucha79 – jakim cudem już po 21tc, kurczę Twój suwaczek nie mknie, on zapier…… :zawstydzona/y: Przepraszam za określenie :zawstydzona/y: I oby tak dalej do końca ;-)

Jasminekg – jeśli Ty po każdej dłuższej przerwie będziesz zaczynać zdanie od „nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie” to osobiście w łeb Ci ździelę. :wściekła/y::-p;-) Ja bym się skontaktowała z lekarzem z Polski i z nim telefonicznie skonsultowała :tak:

Ilonka26 – jak słonica? Czasem zapominam, że mam brzuch i gdzieś się chce w domu przetkać i nie ma jak. ;-) Trzymam kciuki za wyniki, będą kochana dobre :tak:

&Ewcia – troszke humorek lepszy niż rankiem? :sorry2:

EdyśG – a Tobie ten brzuch w pracy nie przeszkadza jak siedzisz? Ha jeszcze troszkę i poczujesz ruchy i zobaczymy co na siedzenie w pracy mówi mały lokator ;-)

Czarna76 – to oficjalnie jesteś już urlopowicza tak? Miesiąc czasu byczenia się, za dobrze masz :-p
 
Do góry