reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Naddie - jak byczek to ty uparciuch jesteś? Przynajmniej te, które ja znam to są :-)
:-D:-D:-D:-D to już wiesz dlaczego jestem jaka jestem :-D:-D:-D:-D A wagą jest mój A. i te dwa znaki pasują do siebie jak nic. Hehe nie ma reguły nie?

Mysza84 - Karolcia poleciała na Korf.
Chucky - u mnie burza była o 2 w nocy, widocznie potem poszło na Poznań, o 4 smacznie już spałam, czyli można powiedzieć, że czuwałyśmy na zmianę ;-) A gdzie Ty mieszkasz w Poznaniu?
 
reklama
Witam was dziewzyny wieczornie i mocno przytulam kazda z osobna:-)
Lilijanna mowisz ze ze wszystkim sobie poradzimy heheh wiem ze tak bedzie dzieki kazdej z was:tak:
A u mnie humorek troszke lepiej moj skarbek zabiera mnie dzis na kolacje tak na poprawienei nastraju a wiec zmykam bo juz pozno milego wieczorku wam zycze!!!
 
Lilijanna - tak dokładnie to mieszkam w Koziegłowach, zaraz pod Poznaniem - ale to pewnie wiesz mniej więcej gdzie to jest. :-) A nawiązują do Twojej rozmowy z Naddie o znakach zodiaku, to mój M i ja jesteśmy zodiakalnymi baranami... no i dwie baranie głowy wylądowały w końcu w Koziegłowach :-D

A ja myślałam, że Opalenica to jakoś bliżej mnie ;-) ale wybacz, chyba z geografią trochę u mnie na bakier :-D, zresztą pochodzę z Bydgoszczy, więc póki co w Wielkopolsce dopiero się zadomawiam :-)
Ale zaraz sobie spojrzę na mapę, hihi
 
Ostatnia edycja:
Witam,
Strasznie dawno mnie tu nie było - czasem was podczytuje i cieszę się z nowych fasolinek - gratulacje dla pati i oczywiście dla aniołki dla wszystkich dziewczyn o których nie doczytałam a oczekują bobaska. Just widze że ty już na ostatnich nogach chodzisz - powodzonka na porodówce i szczęśliwego rozwiązania.

Buziaki dla wszytskich papa
 
mmmm ale dużo napisałyście... a ja żab nałapałam a po bocianie śladu wykiwał mnie cwaniak jeden...
ale to nic dorwie go jeszcze zaraz mykam się wykąpać...
coby mnie mąż zechciał i wskakuję do wyrka bez za radą pewnej koleżanki




a wam moje drogie życzę upojnych i owocnych nocy







 
agu_ska no nareszcie jestes :-) gdzie bylas jak cie nie bylo?hmmm.... jak sie czujesz?
oj dziewczyny zaszalalyscie z tymi emotikonkami wariatki ;-)
a ja jutro na bete...trzymajcie kciuki...bo sie stykam...dzis jak bylam siusiu to na papierze bylo cos w rodzaju lekko brudnego sluzu...mam nadzieje ze to nic powaznego....
 
Kurcze nie chciałam abyś się zdenerwował - chciałam doradzić. Jeśli Cię to jednak uraziło to przepraszam.
A w jakim wieku jest kicia?
 
reklama
Agamati mój ślubny po pierwszym poronieniu też nie chciał słyszeć o kolejnej próbie, stwierdził że skoro się nie udało to tak ma być i kropka 2+1 i koniec. Dopiero po 3 miesiącach mu przeszło....kobiety już tak mają ze potrafią przekonać tą słaba pleć do wielu decyzji. Nie łam się, tylko daj mu troszkę czasu a będzie dobrze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry