reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu



Głupi humor udziela się tez i mnie... ale to chyba od gorączki ...
Kurczę wzięłam się do kupy bo ile można użalać się nad swoim losem...
zjola i mnie się udzieliło

No ja też życzę....












 
reklama
jankesowa - ty masz gorączkę? Bo ja właśnie idę dzisiaj do lekarza, bo rozkłada mnie na amen jakieś przeziębienie. Moja szefowa kazała mi wziąć urlop, ale ja powiedziałam, że bez L4 nie ma mowy, bo urlop to ja mam przeznaczony na co innego! No zobaczymy, co z tego będzie, bo mój lekarz nie skory do dawania zwolnień. Jak by co jutro będę zarażała dalej! A ja pracuję z niepełnosprawnymi i lepiej im oszczędzić tej wątpliwej przyjemności!







 
Jankesowa , Zjola - wariatki i tyle :-D:-D:-D
Zjola – u mnie wszystko, ale nie bliźniak, będę trzymać nogi zaciśnięte do raka albo urodzę wcześniaka byka :-p

Karolcia81 – odpoczywaj kochana i niech te wakacje będą wasze ;-)

Martusionek – dzieci są cudowne z tymi swoim mądrościami, uwielbiam to, a jeszcze to ich przekonanie w głosie jak mówią :tak:

Aniołki – tak jak napisałaś w terminie wasza dzidzia do Was zawita. Nie masz zielonego pojęcia jaką radość sprawiłaś nam tą wiadomością :-)

Lila001 – co znaczy badań nie przetłumaczę? Po włosku? My tu łacinę tłumaczymy, a z włoskim nie damy rady? Albo tak jak napisała Just – przysięgli i tyle. ;-)
As76 – dzięki Ty dobra duszyczko, pozdrów ją od nas, może chociaż smskiem :tak:

V_jolka – będzie wszystko dobrze i do domciu wio :-)

Agamati – może jak wyjdzie z badań dlaczego tak się działo, to zmieni zdanie, daj mu czas :tak:

GosiaLew – trzymam kciuki byś miała możliwość zrobienia w piątek tego testa ;-)

Jankesowa - Ty bociana nie oglądaj, tylko go zaproś do siebie :-p

Onaxxx – pozdrowionka i głowa wysoko do góry. Jak tam gadałaś z lustrem? :dry:
 
Weszłam tutaj żeby poczytać co u Was...zobaczyłam te obrazki i umarłam ze śmiechu :-D :-D :-D :-D :-D

jankesowa, zjola dajecie popalić.

Karolcia już chyba na urlopie...życzę żeby było udany i owocny :-)
a gdzie ona wogóle się wybrała na odpoczynek ?

GosiaLew trzymam kciukasy żeby wredota już nie przychodziła...i test w piątek pokazał II krechy!

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
kaska napisalam ci na priva ;-)

wycieraj siki ale szmatke do kuwety wrzucaj, jak kotka nasika na podloge to ja wez nakrzycz i wytarzaj ryjek w sikach i wsadz ja do kuwety to sie pokapuje po dwoch moze trzech takich razach bo kto niby lubi byc obtarzany w swoich sikach...wiem ze to strasznie brzmi ale skutkuje szybko i nie boli;do tygodnia jej przejdzie ;-) i nie pozwalajcie jej wchodzic na łózko to niebezpieczne szczegolnie jak sie pojawi dzidzius bo moze wejsc i polozyc sie na glowce a dzidzia go nie odepchnie.. ja kota nauczylam wychodzic zalatwiac sie na zewnatrz byl wypuszczany kilka razy na dzien i w domu sie nie zalatwial bo w sumie tez sam nie lubil zapachu swoich odchodow, a w zime to sam wolal mialczeniem wyskakiwal za drzwi pod tuje sikal i spowrotem do domku :-) eh szkoda ze go juz nie ma

no i u nas kot byl na noc w lazience zamykany, spal na pralce mial kuwete i wode do picia ale nigdy sie do kuwety w nocy nie zalatwil o 7-8 rano myk na dwor i jak bylo cieplo to o 9tej byl spowrotem sam przychodzil na parapet wskakiwal i sie wydzieral zeby mu otworzyc

Witajcie zaglądam tu od dawna ale dziś sie udzielam pierwszy raz! Witajcie wszystkie

Pati b. niestey to nie oduczy kotka sikania - absolutnie nie można tak kotu robić aby jego nos w siuśki wciskać - kici cośjest coś jej nie pasuje własicielka musi poszukać przyczyny - my mamy małe stadko w domu i wszystkie moje znajone i rodzina to kociarze - NIKT tak kota sikania nie uczył.

Wybacz nie docztałam czy to kotka czy kocur. Kocury czasem znaczą teren i pomaga w tym kastracja.
 
reklama
cześć Wam kochane

dostałam @@@

chciałam wam serdecznie podziękować za dobre słowa żyję na tym świecie zaraz 27 lat a nikt nigdy nie miałam tak wielu przyjaciół którzy mi powiedzieli że wszystko będzie dobrze, pamiętam po śmierci mojego męża w 2007 roku straciłam sens do życia a moi "przyjaciele" nawet nie zadzwonili, nie przyszli powiedzieć ewelina będzie dobrze dzięki mojemu Kacperkowi jestem jaka jestem i ważne jest dla mnie to jak bardzo mnie wspieracie wszystkie DZIĘKUJĘ WAM (aż się porczałam) ale sio smutki dzisiaj mam taki dzień przez tą @@@ za bardzo chcę dziecka tak myślę dlatego taka reakcja dziś się prawie do nikogo nie odzywam

Buziaki kochane
 
Do góry