reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Dziewczyny mam do Was takie pytanko. Czy znacie jakieś albo czy same brałyście jakieś witaminki oprócz kwasu foliowego? Chodzi mi o jakieś witaminki które by wspomogły mój organizm przy regeneracji

poczekaj z witaminami do pierwszej @ i najlepiej bierz takie dla kobiet w ciazy najlepsze ponoc sa elevit ja je biore kosztuja okolo 90 zl za 100 tabletek wiec drogo w porownaniu do innych ale czytalam ze sa tak zrobione ze najlepiej je przyswaja organizm one zawieraja juz duzo kwasu foliowego wiec nie trzeba dodatkowo go brac choc lekarz mi powiedzial ze kwasu foliowego nie da sie przedwawkowac

zmykam na kawke
 
reklama
tasiulka zapalam swieczke dla twojego Aniolka (*) Niestety jest nas coraz wiecej :(

Co do listy badan ktore musisla bym zrobic w Polsce to czy mozecie napisac jakie badania najlepiej zrobic?

A ja siedzez moim malym kurcze okazalo sie ze ma angine :( wiec biedaczek.

Hejka! noo powiem ci, że teraz chyba angina panuje, bo mój Kondzik tez ma i ja cos przeziębiona jestem, cos czuje że zaraz wszyscy będziemy w łóżku leżeć....hehe - tak to juz jest, cała zime było ok, a teraz ciepło sie zaczyna a my zaczynamy chorować.
 
:)
A ja 10 miałam @ to już pisałam i normalnie coś mi tu nie gra do końca.
W pierwszy dzień @ miałam krwawienie, ale nie wielkie na drugi dzień plamki lekkie, na trzeci i czwarty już wogóle i wogóle nie miałam tak krótkich @.
Nie dość, że czekałam na nią dlugo to jeszcze krótka była.
W tym ostatnim dniu tak strasznie mnie jajniki bolały, że z bólu się zwijałam po 2h przeszło.
Od dwóch dni pobolewają mnie na przemian jajniki raz z jednej raz z drugiej strony.
W brzuchu mi pulsuje wręcz wszystko. Zgagę normalnie dziś dostałam i lekko brzuch mnie pobolewa do cholery jasnej ciastej no nie wiem co jest jutro sklepy pozamykane w poniedziałek może przejadę się po testa, ale to naprawdę jest dziwne przyglądam się mojemu organizmowi i zachowuje się dziwnie.
Wogóle nawet żadko co chodzę do łazienki po grubszą sprawę hyhyhy.Wogóle chyba wczoraj byłam ostatnio.
Jak byłam we wcześniejszej ciąży też bym spała od samego wręcz początku tu też jakoś tak mi nie swojo hmm, ale zastanawia mnie ten dziwny okres wsumie jak go mogę nazwać okresem.
 
Witam wa wszystkie dziewczyny.
Nie było mnie u was ostatnio ,ale z czekuje na wyniki kariotypu i bardzo sie martwie moje wyniki juz sa i ok.ale nie mamy jeszcze wynikow meza.Dziwi mnie to i mysle ze pewnie beda nie za dobre jak jeszcze ich nie ma.
U mnie praca i dom tak wkolo i znow przygnebienie staram sie jak moge .
Witam wszystkie aniolkowe mamusie zapalam (*) dla wszych aniołkow i jak pisaly dziewczyny warto robic badania.
Pozdrawiam
was wszystkie zycze milego dnia
 
Witam -piszę po trochę na wieściach choć to już chyba nie dla mnie wątek:-p
Póki się nie ogarnę chyba jednak tam zostanę -zdjęcie Alicji wrzuciłam:-)
Jak dam radę choć trochę poczytam co u Was ale chcę z małą wyjść na słoneczko i zobaczymy jak się zorganizuję:tak:
Pozdrawiam
 
reklama
Witaj Agatko
Malutka jest śliczna i cudowna no to doczekałaś się kochana idź na spacerek malutka powdycha świeżego powietrza to ładnie pośpi. Wiosna to jednak super czas na urodzenia można szybciutko na dworek wychodzić.
 
Do góry