reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

witam dziewczyny
w zeszlym tygodniu pisalam Wam ze zrobilam test i wyszedl pozytywnie , bylam u lekarza ale powiedzial mi ze ciązy nie widzi i ze moze to byc bardzo wczesna ciąża zlecil mi Beta-HCG miala tak któraś z was? zaznaczam ze bylam 8 dni po spodziwanej miesiączce:(

A jakie długie masz cykle?
To prawda lekarz mógł jeszcze nic nie widzieć. Zrób bete będzie wszystko jasne.
 
reklama
Agniesia - ja robilam - p/p karidiolipinie IGG i IGM i razem z nim miałam rozpatrywany LA(antygen tocznia
:((( - może byc jeszcze na tyle wczesna ciąza , ze nic nie widac, u mnie dopiero bylo cos widac prawie w 6 tc
 
Witajcie

:((( kochana ja zrobiłam test tydzień po terminie @ i na usg pierwszym też nie było widać więc głowa do góry betahcg to poziom hormonu ciążowego w organiźmie, na jesgo podstawie można potwierdzić lub wykluczyć ciąże głowa do góry ,
Marc ja bym sie zapisała na twoim miejscu do ginekologa żeby wyjaśnić tą tajemniczą @.
Tasiulka witaj przytulam i zapalam śwaitełko (*).
Agatko jak tylko odpisze tutaj lete do zdjęć nie mogłam sie doczekać potem ta żałoba dopiero teraz wracam do życia:tak:Gratuluje ci jeszcze raz i życzę przyjemnego spacerku z maleńką.
Agniesia ja nie robiłam niestety tych badanek.
Lucyf no napewno tam dzidzi rozrabia i mówi tym sposobem " mamo jestem tutaj":-D
U nas już 8 dzień kuracji w środe ostatnie tablety i można iść do ginka na przegląd ,a potem zależnie od badanka zobaczymy czy zaczekamy 3 tygodnie do kolejnego wymazu czy jeszcze coś wcześniej będzie trzeba zażyć musze jeszcze do końca wykorzystać nystatyne żeby nie było paskudnego grzyba po antybiotykoterapii.Lece oglądać dzidzie Agatki.:-):-D
 
Witam:biggrin2:

Miałam zajrzeć za kilka dni, ale jak tu się oprzeć jak jest już komputer z internetem podłączone:-D:-D

A więc u mnie remont ZAKOŃCZONY i dziś pierwsza noc na nowym:biggrin2:- już nie dawałam rady z tym remontem...

Wyniki badań odebrałam i są świetne:biggrin2::biggrin2:
Zmieniłam lekarza z czego jestem bardzo zadowolona:biggrin2::biggrin2: Jest naprawdę super, w ogóle nie czułam, że byłam u lekarza, rozmawialiśmy przede wszystkim o drugim Dziecku i o tym co się stało. O DZIWO! nie bronił tamtych lekarzy!!! Po wyjściu z gabinetu patrzę na zegarek i bite 40 minut siedziałam, ale babki musiały być wkurzone:-D:-D

No i niestety kwiecień ze starankami odpadł... Najpierw powiedział mi, że dwa lata trzeba odczekać, gdzie zaraz oczywiście pokazały się łzy w oczach:-:)-( 2 lata a dlatego, że nie wiadomo było jak była cięta macica- najprawdopodobniej wzdłuż z tego względu, że to był 25 tc. Jeżeli byłaby wszerz, to po wakacjach można się starać, no przymrużając oko sierpień...
oczywiście było pytanie czy mogę się tej informacji dowiedzieć i tak można. Na drugi dzień pojechałam do szpitala. Straszne to było powracać tam:-:)-( Jeszcze w dodatku był tam tak chamski lekarz i jedna z pielęgniarek, która mnie olała no i automatycznie wspomnienia wróciły:-:)-:)-( od nich nie dowiedziałam się niczego gdzie mam iść i w ogóle gdzie się tego dowiedzieć. Po 5 minutach poszłam na recepcję i babka pokierowała mnie do statystyk, tam musieli zawołać lekarza, bo tylko przy lekarzu mogę zajrzeć w kartotekę, ale na szczęście przyszedł już taki sympatyczny. Powiedział mi wszystko, oczywiście zobaczyliśmy jak była cięta i ani tak, ani tak, a dokładnie wszerz i przedłużone na bok o literę J, ale dodał, żeby poczekać jeszcze z 3 miesiące. Mój doktorek także powiedział, że na moją korzyść i że w sierpniu się widzimy, ale pójdę w lipcu, gdyż wspomniał, że da mi jeszcze parę badań do zrobienia:biggrin2:
A w tym dniu co byłam w szpitalu w ogóle nie cieszyłam się z tego, że w sierpniu, dlatego, że jak wcześniej napisałam wspomnienia wróciły i całą drogę płakałam:-:)-(
Na szczęście chyba już tam nigdy się nie pokażę- przynajmniej mam taką nadzieję...

Wow ale się rozpisałam:szok::szok:

Przepraszam, ale skopiowałam ze staranek:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Agatko- Alunia jest prześliczna:tak::biggrin2:
 
Doveinred – zerknij w podwieszone wątki – badania po poronieniu
Niucha79 – kochana zaplanuj sobie wszystko z tą komunią by nie było niepotrzebnych nerwów, powodzenia ;-)

Tasiulka – witaminek jest masa, musisz wybrać dobre dla siebie
Karola – jak tam? :-D

Magdaz832 – to tylko dobrze się wyleczcie, co by było raz i koniec. No jest nas dużo za dużo, :-( ale dzięki temu możemy sobie nawzajem pomagać no i się poznałyśmy :tak:

Marc – niektóre dziewczyny miały słabsze @, kurcze nie poradzę, ja miałam normalnie, mam nadzieję, że ktoś pomoże, może wizyta u gina? :sorry2:

Agnieszka0240 – przykro mi, lecz się szybciutko :tak:

She – ja już z tą opinią spotkałam się wcześniej i to nie od jednego lekarza, temat w Poznaniu był dyskutowany

Anetha81 – witaj, może mają po prostu przesunięcie i tyle, warto wierzyć by było ok., trzymaj się, będzie dobrze ;-)
Zjola – o widzę, że i do Ciebie zajrzało słoneczko :laugh2:

Ewcia3004 – czy remont tak Cię pochłania? No i masz ja tu sobie skrobię, a Ty w międzyczasie mnie ubiegasz. Ewcia a sprawa w sądzie coś ruszyła?

Mlodam – super, że @ przyszła terminowo, no myślę, że po tych badaniach co chcesz zrobić będziesz już wiedzieć więcej
Karolcia81 – super, że się wybawiłaś :tak:

LucyF – Ty tu Mądralo wpadasz raz na jakiś czas i widać zmiany na Twoim suwaczku w tempie błyskawicznym :-D

Agniesia82 - przykro mi nie pomogę :zawstydzona/y:

; ((( - to jest tylko pobranie krwi i badają przyrost betki, jak jesteś w ciąży to betka będzie Ci rosła bardzo szybko, badanie powtarzasz po dwóch dniach, powodzenia ;-)

Kobietak22 – a co u Ciebie?


U mnie sezon grillowy rozpoczęty, wczoraj byli znajomi z Bydgoszczy i z Poznania i siedzieliśmy sobie w ogrodzie, wcinaliśmy grilla i pogaduchy bez końca - normalnie bajka. Dzieciaki zagłaskały mi prawie królika na śmierć :-D:-D:-D Zwierzak też miał święto i zastał wypuszczony na trawę.
 
Lilijana u mnie stara bida piszczy:-), no łykamy prochy i mam nadzieje,że sie uda jak najprędzej pokonać to paskudztwo, doszedł mi wczoraj ból zęba i dopiero tabletka pomogła jeśli wóci to musze sie wybrać do dentystki miałam iść dopiero w lipcu na kontorl ,ale chyba pujde wczesniej , ja nic nie widze na ząbku ,ale może to ukryte np pomiędzy zębami , w kazdym razie dało mi w nocy poaplić i powieki same mi opadają.
 
Hello ,
Ewcia , to teraz po remoncie częściej zaglądaj do nas! Tak bym chciała zacząc staranka z tobą w wakacje , ale nie wiem czy mi dane będzie :(
Anetha , będą dobre napewno te wyniki
Lucy , suwak nieźle pędzi , a co bedzie córa czy syn?
Pati , co u Ciebie jak staranka?
Missiiss zaciążyła po jakiś zółkach (ziołopijki) ale pewnie nam się tu nie pochwali , bo obrażona.
U mnie bez zmian , T nie przejawia chęci zostania tatą , narka Pozdrawiam
 
Witam Was kobietki!

Ja dziś sobie wolne zrobiłam. Bo wczoraj byliśmy z moim K na 50-leciu ślubu jego dziadków. To wspaniali ludzie, przeżyli ze sobą tyle lat i nadal są zgodnym i kochającym się małżeństwem:)
Wiecie co i tak mi się smutno tam zrobiłam, bo sobie pomyślałam, że gdyby nie zły los, bylibyśmy tam wczoraj z dwoma 2-miesięcznymi maluchami:(

ewcia - to super, że remont zakończony i że znalazłaś dobrego lekarza!To podstawa!

Lilijanna - ale mi ochoty na grilla narobiłaś:)

kobietka - oby kuracja przyniosła rezultaty!

Agatko - śliczna jest ta Twoja Alicja:)

Kaska, karola - a co u Was??

missiiss - gratuluję!:)

Dziewczynki pozdrawiam Was wszystkie bardzo ciepło!
 
Witajcie dziewczynki my nadal w 2w1. Dziewczynki żaden czop mi nie odchodzi i siedze jak na szpilkach w nocy mam skurcze ale takie nie porodowe i szlak mnie powoli trafia że jeszcze nic się nie dzieje.a normalnie córka tak szleje w brzuchu że nie mogę dać sobie z tym rady:-( bo tak boli.
Jutro jadę na kolejne ktg i zobaczymy co z tego wyjdzie ale coś czuje że znowu lipa :-(
 
reklama
Wiolka_1982 - no to smutne i niesprawiedliwe, ech na pewno byliby szczęśliwymi pradziadkami, a w dzisiejszych czasach mieć i prababcię i pradziadka to rzadkość
Karola - no bo Zuzia jest punktualna, za dwa dni będzie po krzyku, życzę Ci tego bardzo ;-)
Czarna76 - może wakacje w jakimś stopniu spowodują rozluźnienie u niego i się przełamie, to taka bardziej leniwa pora roku, trzymam kciuki :tak:

Upiekłam placka, drugi się piecze, szukam chętnych do konsumpcji, bo ja lubię tylko piec :-p Pewnie zamrożę i będzie na wszelki wypadek jak nagle na następny dzień goście się zapowiedzą :laugh2:
 
Do góry