reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Cześć moje Kochane, tak się cieszę, że do Was w końcu mogłam zajrzeć:-D:-D
Niestety nie dam rady nadrobić ostatnich 3 tyg. ale wszystkie bez wyjątku gorąco pozdrawiam i ściskam:-):-):-)

Agatko, widzę, że urodziłaś moje gratulację, na Alunię zaraz zerknę:-) a i proszę mi nie pisać, że to już nie dla Ciebie wątek:wściekła/y::wściekła/y:

Co tam u Karolci? Także już jest po porodzie? A Kasia z Karolkiem i Asia- co u nich??

Czas mnie goni, zajrzę do Was za kilka dni i napiszę co u mnie. Buziaki Kochane
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzis taki piekny dzień - słoneczko i wogóleee, a ja..?!hmmm jakas zamyslona i wogóle, nie mam siły na nic
Nie wiem dlaczego akurat dzis, ale cały dzien mysle o moim maleństwie, że było u mnie w brzuszku przez te kilka tygodni, a teraz..jest juz tylko pustka. We wtorek minie 2 tygodnie :(((
Dziś z mężem i synkiem bylismy na spacerku po parku, wstapilismy na "małe lodziaki" - sezon otwarty hehe i tak mi sie potem jakos smutno zrobiło - spotkalismy po drodze kolezanke, ma juz jedna córeczke - wiek naszego synka, a teraz znów jest w ciązy - tak fajnie brzuszk jej sie zaokraglił już... - ja nie powiedziałam jej o mojej stracie, ale...patrzac na jej szczęscie...SMUTNO MI SIĘ ZROBIŁO BARDZO!!!

:((( ale to smutne bardzo, dlaczego na tym forum - w tym wątku jest "NAS" tak dużo???

...kurcze jakoś sie rozkleiłam...
 
witam w poniedziałkowy poranek!
Lilijanna zrobiłam toksoplazmoze jak na razie. Bede chciala jeszcze ze dwa badania zrobić, ale szaleć nie będę. Znam siebie i jak wpadne w robienie badań to mogę z nich nie wyjść... wole nie wprowadzać sobie w głowę szaleństwa.

Wczoraj dostałam @ huraaaa. 30 dni po podaniu tabletek. Teraz czekamy na kolejną i do dzieła :D Jak mi się ta pierwsza skończy to idę na wizytę do gincia.
Co do dziwności to od 8.04 pojawiało mi sie czasem plamienie, powiedzmy raz na dzień i spokój i dopiero wczoraj przyszła właściwa @. Także jak ktoś już powiedział mi tutaj-w 1 miesiącu po poronieniu wszystko jest możliwe.
życzę wam miłego dzionka pozdrawiam i życzę wiele nadzieji i wiary że karta nam się odwróci i teraz to już będzie tylko dobrze :D
 
Cześć dziewczyny.
Ja w sobotę bawiłam sie na weselu...pomimo żałoby i tak się wszyscy wybawilismy....tylko te kilka pierwzych tańcy było takie sztywne...a potem juz szalona zabawa!

Anetha - trzymam kciuki za wyniki...nie martw się...ja miałam tak samo...były moje a nad Męża jeszcze siedzieli...i też miałam czarne wizje...ale okazało się, że oboje mamy ok..!

Muszę się w końcu zebrać..i zpisać do jakiegos gina...na maj...żeby przed starankami iśc na przegląd podwizia....

Miłego dnia....buziaki....
 
Witam Was wszystkie:happy:
chwile mnie nie bylo wiec zaczne od GRATULACJI dla Agatki!!!
ja zaczynam 17 tydz i wydaje mi sie ze moje malenstwo wczoraj zaczelo mi niezle po brzuchu buszowac, to chyba ono sie tak ruszalo nie wiem bo nie mam z czym porownac ale chyba to byly ruchy mojego dzidziolka
 
Ostatnia edycja:
Witam wszystkich serdecznie, pytałam juz na badaniach po poronieniu, ale zapytam tu też, bo bardzo mi zależy, jeżeli możecie to odpiszcie mi na priv, bo jeszcze czegoś nie doczytam na ogólnym, a to dla mnie bardzo ważne:

Jakie badania zrobić, żeby wykluczyć zespół antyfosfolipidowy? Macie moze całą diagnostykę do tej choroby?
 
Agnieszka ja robiłam badanie :p/C przeciw kardiolipinie IgG i IgM i to badanie wykluczyło zespół antyfosfolipidowy.

Pozdrawiam Was wszystkie :-)
 
agniesia ja wiem ze oprocz tych badan ktore wymienila mysza jest jeszcze kilka innych przeciwcial ktore kosztuja majatek i nie wiem czy warto je robic bo moga wyjsc ujemne a w ciazy moze sie zespol aktywowac a po ciazy znowu nie i tak w kolko... wydasz majatek na badania a jedynym lekiem na to jest stosowanie heparyny drobnoczasteczkowej w zastrzykach i lub acardu... wiec nawet jakby w badaniach zostal ci ten zespol wykluczony to w ciazy znowu bys musiala wszystkie powtarzac co jakis czas i tak w kolo macieju i ja osobiscie nie widze w tym sensu moj lekarz zreszta tez.. te zastrzyki nie szkodza wiec czemu mialby mi ich nie podac itd.

pozdrawiam was wszystkie i zycze milego dnia, dzis mnie siostra odwiedza :-D
 
reklama
witam dziewczyny
w zeszlym tygodniu pisalam Wam ze zrobilam test i wyszedl pozytywnie , bylam u lekarza ale powiedzial mi ze ciązy nie widzi i ze moze to byc bardzo wczesna ciąża zlecil mi Beta-HCG miala tak któraś z was? zaznaczam ze bylam 8 dni po spodziwanej miesiączce:(
 
Do góry