reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

karolcia81 - do tego gina to lepiej idź od razu. Nie ma sensu się tak mordować. Wiem coś o tym, bo sama często się borykam z tym problemem.
 
reklama
Witajcie Kobietki!

Wpadłam się tylko przywitać i życzyć pięknego dnia

Nie mam czasu nadrobić zaległości bo zaraz zmykam na kawkę, później śniadanko, szykowanko i jedziemy do ginka oglądać dzidziusia

Pozdrawiam Was wszystkie

Witam się po krótkiej przerwie, mam nadzieję, że święta minęły wszystkim milutko :-)
U mnie na razie cosik nie ma owulki... niby powinno być już dawno po, ale może w pierwszym cyklu po poronieniu w ogóle nie będzie... zobaczymy.... ehhh zawsze na coś trzeba czekać... :-)

Mnie ginek powiedział że owulka w pierwszym cyklu zawsze jest później... u mnie była w 24-26dc, dlatego też moja ciąża jest młodsza niżby to wynikało z om.
 
Mysza kochana Twój suwaczek naprawdę szybciutko mknie do przodu, aż miło patrzeć:)
Tak dziewczynki odznaka się należy hihih:)
Dziś coś mnie lekko pobolewa pachwina z lewej strony i ogólnie czuję się jakoś jakby w drugim świecie;p
Zobaczymy ja jakoś sobie wmówiłam głupio, że poczekam te kilka dni jeszcze bo jakoś wierzyć mi się nie chce, że może to To:)ponieważ, z moim M kochałam się za każdym razem z ogumieniem tylko no jakieś wstępy bo 3min bez;p, ale wsumie plemniki też znajdują się w tych ich śluzach hmmmm ciekawy to jest temat, ale dużo przypadków takich już gdzieś tam kiedyś czytałam:)
 
Kasiu chciałabym móc Cie przytulic, pocieszyc, dodac sił, ale nie potrafię... Nie wiem nawet co napisac, ale myślę o Tobie i mam nadzieję, że wszystko Ci się ułoży.

Karolcia to żeś sobie biedy napytała biedulo, ale może przez czas @ jakoś wszystko się unormuje, czego Ci życzę.

A ja mam siostrzenicę!!! Ur. 07.04.2010, o godz. 23:30, 3100, 54 cm :) Niech i dla Was będzie nadzieją i światełkiem!

I tak trochę egoistycznie (wiem, że macie ważniejsze sprawy) proszę o trzymanie kciuków za mnie, mam dziś o 13:30 rozmowę o pracę, bardzo mi na niej zależy i bardzo się stresuję, a mogłaby tak dużo zmienic w moim życiu.
 
Ostatnia edycja:
Kasiu przytulam Cię mocno. Nie wiem co powiedzieć. Nie chcę chlapnąć jakimś frazesem, bo to i tak nie ma sensu. Nawet w najmniejszym stopniu nie mam pojęcia co przeżywasz. Wiem, że musi Ci być ciężko, ale zobacz ile już czasu minęło i jak niewiele zostało do urodzin Karolka. Może jak przyjdzie pełna wiosna to słoneczko da Ci troszkę energii i nastrój Ci się poprawi? Życzę Ci tego z całego swojego serducha. Ja wierzę, że będzie dobrze. I wierzę w Ciebie, że dasz radę. Mimo wszystko. Dla Twojego synka.

Karolcia sio do gina! Jak boli to nie jest już haha. Nie ma na co czekać aż samo przejdzie. lpiej pójść do lekarza wcześniej jak coś się dopiero zaczyna dziać, niż później, gdy coś się w organiźmie rozkręci na dobre.

Co do tarczycy. Może te antyciała zrobię następnym razem. Poza wolem nie mam objawów tarczycowcyh. Ani na nadczynność ani na niedoczynność. Więc przyjmuję, że skoro wyniki tsh, ft4 i tf3 poraz drugi w moim życiu wyszły ok, to jest ok i już. Ale dzięki za linka :-)

Mysza na którą masz wizytę? Do 15.00 zdążysz się tu odezwać w wieściami i zdjątkiem jakimś? Trzymam kciuki za same pozytywne informacje :-)

Ruda koniecznie złóż od nas życzenia swojej siostrze! Niech się Mała dobrze i zdrowo chowa. I niech siostra ucałuje Córeczkę od nas! Liczę, że wkleisz nam jakieś zdjątko siostrzenicy :-)
 
Ostatnia edycja:
Dzięki za rady dziewczyny...ale chyba mi się @ wlaśnie zaczyna...więc na razie poczekam i zobaczę czy to przed nią mi tak organizm świrował...zresztą teraz to gin i tak niewiele zobaczy.... przeczekam te 3-4 dni....może się wszystko wyklaruje.....

A swoja drogą....jestem szczęśliwa, że ta @ dziś nadeszła....to juz trzecia....i jak w zegarku....co 31 dni...i pewnie, gdyby nie wczasy to bym juz zaczynala intensywnie "mysleć" o starankach.....bo to te książkowe 3 cykle minęły!
 
Witajcie kochane
Ola81 to super że wszystko dobrze a jaki ładny suwaczek
13x13 wczoraj nie miałam jak napisać bo internet mi głupiał a po południu jak się położyłam to wstałam wieczorem
Kasiu nie wiem co ci napisać ale myślę o Tobie często i wierzę że wszystko będzie dobrze
Mysza czekam na wieści po wizycie
U mnie na razie nic nowego mdłości dalej męczą ale pewnie gdyby ich nie było to bym się denerwowała więc niech sobie będą i nic mi nie smakuje coś bym zjadła a sama nie wiem co;-)
Milego dnia wszystkim życzę
 
reklama
ola81 - gratulacje, maleństwo rośnie, tylko się cieszyć :laugh2:
GosiaLew - ech, głupia @ :confused2:, 2011 na pewno będzie Twój
Ewelina28 - nie trać nadziei na lepsze jutro, ono nadejdzie, dla Ciebie, dla każdej z nas, w swoim czasie ;-)
Justkabor - no pewnie, że następnym razem, mi kiedyś cyganka przepowiedziała trzech synów, jeden to pewnie mój Aniołek, teraz niby Córa, no to jeszcze na dwójkę będę czekać :sorry:
Annas81 - nie raz usłyszysz "Mamo", nie raz będziesz mieć tego dosyć, choć może w naszym przypadku nigdy się nie nasycimy :zawstydzona/y:
koietka22 - ech te teściowe, trzymaj się a jej gadaniem się nie przejmuj, coś jej się pewnie wymskło :confused2:
Carri - dużo seksu, najlepiej ponoć pomaga :-p
Czarna76 - nie denerwuj się, nie zawiodą Cię ;-)
Kaśka - Kasiu trzymaj się, Karolek da radę, kiedy masz teraz wizytę? :tak:
Kasiawd - tydzień szybko mija, dwa też, miesiąc przeleci jedne, drugi, dziewiąty i dzidzia będzie w Twoich ramionach, tak musi być i tak będzie ;-)
Wiolka - to działajcie, działajcie i niech nikt Wam nie przerywa :-D
&Ewcia - owulka przyjdzie, nie denerwuj się na zapas :tak:
ruda-85 - pogratuluj siostrze od nas Córci, a jak Mała ma na imię? Powodzenia w sprawie pracy. ;-)
Ewelinka - a co ma być, z tego co mi widaomo to dzidzia :-D
Karolcia - a kupiłaś sobie te saszetki by sobię kąpiel zrobić? Ja jak brałam ten antybiotyk na właśnie serkowe upławy to miałam zakaz przytulanek przez tydzień, a potem miałam jeszcze @, więc też cisza, a potem już było ok. Będzie dobrze dasz radę.
 
Do góry