reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Kasiawd :-) jak pięknie! Trzymam kciukasy za super nudne i spokojne miesiące do szczęśliwego rozwiązania w grudniu :-)

Kasiu, nie mam pojęcia co napisać. Trzymam kciuki, modlę się, żeby ten koszmarny sprawdzian dla Ciebie i Twojej Rodzinki zakończył się happy endem. Przytulam bardzo mocno

GosiuLew, przykro mi, że wredna @ przyszła, ale co się odwlecze, co nie uciecze.

Karolcia, myślę, że to nie tyle zaszkodziłaś sobie tymi globulkami, co trochę pospieszyliście się z przytulankami. To, że przykre objawy się trochę uspokoiły nie oznaczało widać jeszcze całkowitego zakończenia infekcji, no i stąd ból i łzy. Mam nadzieję, że przez czas @ organizm sam zawalczy i się sam naprawi ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasiawd az sie poryczałam :-D wiec trzymam kciuki w obu rękach :-D ciekawe tylko jak ja moja prace licencjacka bede pisac hihi trzeba nauczyc sie pisac stopami :-D

gosia tak mi przykro ze znowu ta wredota przylazla, wiem co czujesz, u mnie teraz jest 6 cykl staran i w sumie to juz prawie 6 miesiecy sie staramy :szok: no ale ja to biore tak na luzie, przynajmniej w tym cyklu nawet nie pamietam kiedy sie seksilismy bo poprzednie cykle to notowałam w glowie wszystkie dni bobo seksów :eek: :confused2: i zawsze bylam zdziwiona jak ja sie z owulka minełam :confused2::angry: a teraz znowu mnie cycki wkurzaja bo pewnie mnie za glupka robia w dodatku w majtach znowu mam bialy sluz i szczerze powiedziawsze ze jakby nie te wszystkie syndromy ciazy to bym pewnie ani razu o dzidzi nie pomyslala :sorry:

agatko jak ci juz wody odejda to mi napisz smska to dziewczyny poinformuje :-p chyba ze sama napiszesz na bb :rofl2:
karolcia ty tez napisz komus smska jak wybije tak godzina zero ;-)

ja jutro z rana znowu ide na kurs dla studentow ktorzy chca biznes otworzyc i o dziwo jestem tam jedyna osoba ktora na serio ten biznes chce otworzyc :eek: a reszta chodzi z dziennych zeby na zajeciach nie byc i miec usprawiedliwienie :szok: mam wrazenie ze na zaocznych i wieczorowych i wszelkich platnych studiach jest sto razy wiekszy zapierdziel.... ja mam za tydzien kolejne zaliczenie, w weekend zaliczenie z niemieckiego i kartkowa z angielskiego i nic jeszcze nie umiem :sorry: ale pewnie nagle zeza dostanem wiec dam rade :laugh2: co innego z innymi przedmiotami tam to juz nawet rozbieznosc jaźnie nie pomoże :confused2:

to uciekam dalej pisac a ciezko mi to idzie, w ciagu dwóch godzin napisałam aż dwie strony :confused2: a ma byc tylko 50 :confused2: ...
 
karola322 - no kochana już tak niedługo i będziecie razem. Ale sie ciesze. Tez przecież swoje w tej ciaży przeszłaś. BUzki kochana
kasiawd - ale super. No to teraz trzymam kciuki
 
She ja się nie znam na tarczycy ,ale moja mama też wygląda jakby miała problemy i lekarz ją skierował na badania i okazało się,że wszystko dobrze tylko taki ma urok już, ta jej szyja, trzymam kciuki za badanko połówkowe:tak:
Ewcia , miałaś monitorowaną owulke czy tylko z własnych obserwacji wnioskujesz, że nie było bo mój Aniołek był właśnie z cyklu "niby bezowulkowego" :-)czyli owulki nie było czuć ,ale była i był bonusik;-):tak:
Ruda pogratuluj siostrze koniecznie bardzo się cieszę:-):-):-):-), trzymam kciuk za rozmowę o pracę , za mnie dziewczynki trzymały i mam pracę:tak:
Karolcia też uważam ,że to przytulanki spowodowały u mnie pierwszym objawem infekcji grzybiczej jest właśnie palący i piekący bół tam:zawstydzona/y:kiedy sie przytulamy ,a potem jest już coraz gorzej no ,ale przy @ tylko clotrimazolum pomaga taka maść dostępna bez recepty , przytulanki przy grzybicy to jak włożyć kij w mrowisko brrr iem co czujesz:zawstydzona/y:.
Marc mój Aniołek jest z seksiku wyskokowego chwilka bez i potem z gumką za pierwszym razem kiedy sie odważyliśmy pojawiła się kruszynka.:tak:także to nie jest metoda wszystko możliwe.
Karola no to teraz pozostaje czekać na malutką życzę szybkiego porodu bez komplikacji ściskam za was kciuki.
Kasiawd kochana toż to siok i rewelacja gratuluje po cichutku jeszcze ,ale mocniuchno;-):-):-D
Pati no to musisz się zebrać jak ma być "tylko" 50 stron :-D, a co do bólu piersi to ja tak mam chyba od zawsze, a jak ostatnio nie bolały to wtedy dumałam nad fasolką ,ale @ przyszła i teraz też przyjdzie bo brzuch mnie już pobolewa coraz mocniej i piersi zaraz mi chyba odpadną.
Mam pytanko do was jak mnie bolą piersi i mój M tak delikatnie masuje to potem już nie bolą nawet jak ściśnie ,a jak przestanie masować i minie kilka minut to spowrotem bolą też tak macie?:sorry:

Kasiu wiem ,że bardzo cierpisz i nie potrafie sobie wyobraźić nawet tego bólu ,ale nosisz w sobie dziecko i ono jest twoje i zdane na Ciebie spróbuj odnaleźć jeszcze resztkę sił i uwierz w nie mocno , bo ono żyje dla ciebie ,a ty dla niego to Wasz skarb, mały cud mimo tych złych wieści od lekarzy miej wiare i siłe bo zobaczysz ,że będzie wszystko dobrzem ja cały czas wierze w Was wiem ,że może pomyślisz łatwo mówić ,ale my wszystkie pragniemy dzieci prawda jeżeli są z nami to tak jak pisze Agatka musimy w nie wierzyć bo kto inny za nas ma to zrobić?


 
Kasiawd - no proszę , ale zaszalałaś ! Superowo !:szok:
GosiaLew - może ten 2011 bedzie bardziej przychylny , i tak dzielnie walczysz- podziwiam i trzymam kciuki żebyś mamuśką szybko została
Patib - 6 cykl , hmm , twardzielka dzielna z Ciebie ! A może to plemniczki potrzebują jakiegoś turbodoładowania , co? Skuś tego swojego małża na badanie :)
U mnie norma , czekanie na @ , i sprzątać zaczynam , więc chyba przyjdzie ,bo tak mam zawsze, że mnie roznosi!!!Pozdrawiam , aha ! Karola i Agatka , to może jakieś wyścigi na porodówkę , co ? Ala i Zuza - gotowe? do startu ! START !!!:-p
 
Witam

kaska0201 - przytulam. Ja wierzę, że jednak wszystko dobrze się skończy!!!Trzymaj się Kochana!!!

EwelinaK26 - witaj! Bo nie ma lepszej terapii zbiorowej niż to forum!

karolcia81 - mnie też się coś wydaje, że za szybko przytulanki były.

Mysza - kciuki zaciśnięte!!!

marc - to kiedy tego testa robisz?:)

ruda - Gartuluję siostrzenicy!!!:)i jak?Mam nadzieję że masz tą pracę?:)

She - podobno właśnie te przeciwciała są bardzo niebezpieczne dla naszych dzidzi. Ale raczej u Ciebie wszystko jest OK a Twój dzidziuś ma już swoją tarczycę:)

GosiaLew - przykro mi że @ przyszedł:(

niucha - mdłości to dobry objaw:)Choć męczący!

Lilijanna - :)

mlodam - ja pierwszą @ dostałam 21 dni po zabiegu

Agatka - to super że świetnie się czujesz:)

lena77- witaj!

kazikz - to już dużą kobietkę masz w brzuszku:)

karola322 - to czekamy na Zuzię:)

kasiawd - ale niespodzianka:)Aż mi się łezka zakręciła w oku.. SUPER:)

pati - miłego pisania pracy!

kobietka - witaj!

czarna - może jednak nie przyjdzie:)
 
Dzięki dziewczyny, kciuki jak najbardziej sie przydadzą.
Ciąża może być trochę starsza, ale lekarz nie chciał na razie liczyć według usg bo jeszcze mała jest. Za dwa tygodnie sprawdzi, teraz czekamy czy druga kropeczka będzie sie rozwijać, bo mówił coś o wciąganiu się nie chciał mi tłumaczyć, bo mówił, że nie będzie mnie niepotrzebnie denerwować.
Ja wierzę, że moje dzieciaki są silne i damy radę.
Pozdrawiam











Moje aniołki:
Olek 11.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]
 
Witajcie Kobietki!

Wpadłam się tylko przywitać i życzyć pięknego dnia

Nie mam czasu nadrobić zaległości bo zaraz zmykam na kawkę, później śniadanko, szykowanko i jedziemy do ginka oglądać dzidziusia

Pozdrawiam Was wszystkie



Mnie ginek powiedział że owulka w pierwszym cyklu zawsze jest później... u mnie była w 24-26dc, dlatego też moja ciąża jest młodsza niżby to wynikało z om.
Dzięki Myszo, pamiętam jak to było u Ciebie i bacznie się obserwuję. Wydaje mi się, że u mnie też za jakieś parę dni coś się wydarzy!!! :rofl2: Ale czy baby z tego będzie to inna historia, bo wczesniej zaszłam w ciążę dopiero z tabsami :-(

Witajcie kochane
Ola81 to super że wszystko dobrze a jaki ładny suwaczek
13x13 wczoraj nie miałam jak napisać bo internet mi głupiał a po południu jak się położyłam to wstałam wieczorem
Kasiu nie wiem co ci napisać ale myślę o Tobie często i wierzę że wszystko będzie dobrze
Mysza czekam na wieści po wizycie
U mnie na razie nic nowego mdłości dalej męczą ale pewnie gdyby ich nie było to bym się denerwowała więc niech sobie będą i nic mi nie smakuje coś bym zjadła a sama nie wiem co;-)
Milego dnia wszystkim życzę
Ile bym dała za te mdłości :rolleyes2:

cześć dziewczyny!
Dziękuję bardzo za przywitanie. Można by powiedzieć, że w zaistniałej sytuacji było to miłe...
mam do Was pytanko: możliwe jest, że po 3 tygodniach od poronienia dostanę ciocię? od wczoraj mam takie plamienia przed okresowe jak przed ciążą miewałam. Czy to tak może się zdarzyć, że ją dostanę szybciej niż przysłowiowe 4 tyg? W sumie by mnie to cieszyło, bo cała machina się przyśpieszy ;-) ale za razem i martwi, bo nie wiem czy to plamienie przeokresowe jak miewałam czy coś się dzieje. Dodam, że po zabiegu przestałam plamić po 7 dniu.
pozdrawiam Was serdecznie w ten słoneczny piękny dzień.:-)

Mi się wydaje, że w tym pierwszym cyklu po poronieniu to wszystko jest możliwe... nie ma co się martwić na zapas...
No i jestem -bez zmian -oprócz tego ze czuję się świetnie!!!!
już dawno tak nie było żeby nic mnie nie bolało, kłuło itp... hmmm dziwne:eek:

Młodam to wcale nie musi być @... @ liczy się od właściwego krwawienia -u mnie te plamienia przed @ trwały 4/5 dni -w 21 dc to może być też oznaka niskiego jeszcze progesteronu (ja tak miałam w drugim cyklu) ale wszystko to wróci do normy. Teraz musisz czekać na rozwój sytuacji...
Ha ha... pewnie wyciszyło się wszystko przed ostatecznym starciem :-p Ajajaj jeszcze dwa dni wg suwaczka :happy:
Cześć dziewczyny!!
Ja po wizycie wszystko jest ok widzieliśmy serduszko naszej małej kruszynki, i wielka niespodzianka bo lekarz zobaczył dwa pęcherzyki, ale mówił, że bardzo wcześnie i zobaczymy za dwa tygodnie. Najważniejsze, że serduszko u większej kruszynki było, a u mniejszej na pewno też będzie. Jestem spokojniejsza i bardzo szczęsliwa i wierzę, że w grudniu urodzę dwa śliczne skraby.
Pozdrawiam
Ojej jaki piękny widok... :sorry: cudne masz maluszki, i to bliźniaki - gratulacje x 2 ....

Ewcia , miałaś monitorowaną owulke czy tylko z własnych obserwacji wnioskujesz, że nie było bo mój Aniołek był właśnie z cyklu "niby bezowulkowego" :-)czyli owulki nie było czuć ,ale była i był bonusik;-):tak:
:-) no... to się nazywa problem z owulką... ja podejrzewam ze jeszcze nie bylo tylko z obserwacji samej siebie, juz prawie rok tak sie obserwowalam, wiec wiem co i jak. Na razie czuję i widzę z tempek ze jest tuż tuż...

No i w ten sposób odpowiadając Wam, napisałam też co u mnie - CZEKAM na owu, potem będę czekać na TEŚCIK... a potem to już mam nadzieję, że będę skakać z radości i kolejne czekanie - 9 m-s na dzidzię szybciej minie :-pściskam i zmykam coś wszamać :tak:
 
WITAM WAS DZIECZYNY

U mniew nie za dobrze wczoraj robilismy w provicie w katowicach badanie nasienia i juz mamy wyniki nie za dobre masakryczne.Ja sie dziwie ze przy takim nasieniu zachodze w ciaze.Zaraz wam napisze parametry ale wiekszosci plemniki sa uszkodzone masakra:(czekam teraz na badania genetyczne na wynik ktory bedzie w poniedzialek
Morfologia plemników (kryteria wg. Krugera
Formy Prawidłowe 7 Norma >= 14 %
Wyglad próbki Prawidłowy
Formy Nieprawidłowe 93
Czas upłynnienia 70 Norma <60 min
Uszkodzone główki 84
Objetosc 3,2 Norma 2-6 ml
Uszkodzone szyjki/wstawki 39
Lepkosc +++ Norma +
Uszkodzone witki 15
pH 8,5 Norma 7,2 - 8,1
Kropla cytoplazmy 2
Liczba plemników 75,0 Norma 20 - 250 mln\ml
Ogólny % ruchliwych 61 %
Morfologia jest nie za dobra:(





 
Ostatnia edycja:
reklama
anetha, jak pojdziecie do lekarza to na pewno okaze sie ze plemniczki twojego meza da sie poprawic np moze brac salfazin i za trzy miesiace znowu powtórka badania i pewnie sie okaze ze plemniczki wrocily do swoich sil.. a moze robiliscie tez posiew?

trzymam za was kciuki i szczerze teraz sie boje czy jak moj maz pojdzie na badanie nasienia to nie okaze sie ze bedziemy musieli jeszcze dlugo czekac ze starankami... nie wiem czy go wysle na to badanie mam jakies opory :/ a co dopiero on...

dobranoc dziewczyny
 
Do góry