reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Annas81
Praca ok, dzieki niej moze jakos powoli zapomne, tylko ze szefowa w 5 miesiacu i ciezko bedzie na nia codziennie patrzec. Wlasnie wrocilam z zakupow, trzeba sie jakos rozweselic...Wszedzie kobiety w ciazy lub z maluchami, chyba najlepiej w domu ;-).

Justkabor, ja jak straciłam swoje maleństwo rok temu prawie to moja szefowa też była w ciąży i moja siostra w ciąży - wszystkie miałyśmy podobne terminy na listopad 09. Tylko ja nie doczekałam szcześliwego rozwiązania. Wszędzie same ciężarne widziałam albo z małymi dziecmi, tylko, że wcześniej się nie zwracało uwagi a tu nagle same brzuchatki jakby po ulicy chodziły. W domu nie ma co się zamykać, trzeba żyć dalej. W święta sobie właśnie przypomniałam, że rok temu cieszyłam się tym, że pod serduszkiem nosze w sobie nowe życie, 2 tygodnie później już nie było tak wesoło.

Kobietka te teściowe to takie są czasami, takie jakieś nietaktowne w ogóle, a poza tym często nie widzą winy u swoich synów tylko wszystkiego winne są przecież synowe. Nie ma co się przejmować, bo ona to pewnie tak zrobiła nieświadomie. A moja teściowa jak jeszcze raz mi powie, że ona chce wnuczkę to wyjdę z siebie i stanę obok.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gosiu Lew dziękuje ci za miłe słowa, też tak myślę ,że nieświadomie jej sie to wymsknęło ,albo może ja jestem przewrażliwiona.
 
Witam po-światecznie :-)

Nie wiem jak wy ale objadłam sie :baffled: Masakra trza zaczac cwiczyc
Poza tym u mnie nic ciekawego w maju do lekarza,takze nie mam jak narazie oczym pisac
Moze tylko tylte ze znalazłam swietnego lekarza :-)

Trzymam za kazda z Was kciuki aby tym ktorzy staranka maja by szybko im poszło i doczekali sie fasoleczek, Tym ktorzy juz nosza kogos pod serduszkiem by mieli jak najmniej zmartwien i szczesliwie przezyli 9 miesiecy a Ci którzy juz maja małych szkrabów przy sobie by tryskali radoscia miłoscia i szczesciem ZAWSZE !

Ehh troszke nabredzilam takze wybaczcie mi :happy:
Dla osłody miał byc facet ale wiecie ..... ;-)Zobacz załącznik 233478
 
Fajnie AGA 34 , że jesteś , nie dużo Ci już zostało do końca ciąży a dziewuszka spora
Ola** odpocznij , wycisz się - ale pisz czasem bo osiwiejemy , trzymaj się
Ola81 - super , bardzo się cieszę i ogromnie Ci kibicuję
Agatka , a niech sobie jeszcze posiedzi , po tej stronie taki harmider a tam ma cichutko i ciemniutko. mnie nawet te plastry pasują , cycki mi urosły o rozmiar conajmniej , ale ogólnie dobrze się czuje . troche nerwowa przed @ jestem bo boje się żeby mnie nie zawiodły.
Annas , to trzymam kciuki ,żeby szybko poszło i fasolina była
Pozdrawiam wszystkie Babki
 
hej
carri a do jakiego lekarza chodzisz?? masz miec jakies leki ? badania itd?

gosia trzymam kciuki za testowanko :-D
u mnie wszystko wrocilo tak jak przed pierwszym poronieniem tzn bola mnie cycki przed @ od kilku miesiecy tak mam i za kazdym razem myslalam a raczej mialam nadzieje ze to dzidzia... teraz bola mnie juz od 16 dnia cyklu raz mocniej raz mniej i powiem wam ze zawsze sie wkurzam ze to nie fasolka bo po cholere mnie niby bola jak z tego nic nie ma....
 
Hej Pati

Chodze do doktora Denala do Boguszowic, powiem tyle zaden LEKARZ tak mnie nie przebadał !!! Pełen szacunek dla tego lekarza !
Czy leki bede miala to nie wiem, wiem natomiast ze musze biegac i jezdzic na rowerze a poza tym bede miała badania owulacji bo teraz jej nie miałam - tazke czekam do maja :)
A tak swoja droga mam to samo co ty przed @ wkurza mnie to bo przed ciaza nie miałam takich dolegliwosci a teraz za kazdym razem gdy zbliza mi sie @ czuje sie tak jakbym byla w ciazy
 
reklama
ja sie umawiam z tygodnia na tydzien czyli czekam tydzien na wizyte, chyba ze to nie ciaza wiec dwa tygodnie bo ciezarne maja u niego pierwszenstwo :-) dobra koniec z postami jednozdaniowymi hehe bo za chwile bedzie opiernicz :p

uciekam juz ide sie wypluskac, zjesc kolacje i bede pisac moja prace licencjacka :-D albo sie na angielski poucze bo w niedziele kolokwium :/, ledwo sie jedna sesja skonczyla to juz druga jest przed nosem.... ale jak sobie pomysle ze jeszcze potem jeden rok i bede miala tego licencjata to mi sie gemba cieszy :-D

milego wieczorku dziewczyny i udanych bobo seksow :p
 
Do góry