reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Witam Was Kochane!!!

Dawno się nie odzywałam.... ale codziennie Was czytam.... i dzisaj nie mogłam nie zareagować !!!

Ola, Niucha, Kasiawd - dziewczyny gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!

daaa - bradzo się cieszę że Twoja dzidzia rośnie zdrowo - oby tak dalej !!!!!!!

witam wszystkie nowe Aniołkowe Mamusie - nie będę powielać tego co już mnóstwo dziewczyn tutaj napisało... ale same widzicie że takie dni jak dzisiaj z tyloma dobrymi nowinami są dla nas jak świeże powietrze !!! i tylko na nie czekamy, aż same kiedyś się takimi nowinami podzielimy i damy komuś innemu nadzieję, komuś kto jej własnie będzie potrzebował...

a u mnie kolejna @ w trakcie
badania porobione... wszystko OK
i zielone światełko się zaświeciło
a ja razem z nim trochę spanikowałam...
ale chyba dam radę to przezwyciężyć !!

pozdrawiam wszystkie bez wyjątku
 
Dziewczyny fasolkowe GRATULUJĘ!!!!
Daa Tobie również, to musi być niesamowite uczucie.
Karolciu kciukasy zaciśnięte.
Kaira siły życzę. Zobaczysz my też damy radę.
Uciekam na wywiadówkę, dzięki takim nowinom, mam o wiele lepszy humor. Ściskam.
 
Całkiem fajnie jest tak hurtem Wam Gratulować - Ola . Niucha , Kasiawd - BRAWO!
Bardzo się cieszę , DAA - maleństwo Ci chyba dawało znaki że jest OK :)
Kaira - trzymaj się dzielnie , i nie dawaj za wygraną i Tobie i Słodziutkiej w końcu się uda , a jaka radość będzie na BB !
Pozdrawiam , wszystkie babeczki , narka
 
Dziękuję wszystkim dziewczyną i bardzo gratuluję Ola i Niucha. Życzę wszystkim i sobie spokojnych 9 miesięcy. Mam pytanie do dziewczyn, które brały clexan zastrzyki od kiedy je brałyście, bo mi lekarz kazał od momentu jak zobaczy pęcherzyk ciążowy nie za późno nie mam potwierdzonego zespołu dostaje na wszelki wypadek, bo przyczyny poronień nie znaleźliśmy. Teraz biorę 1 x acard, folik 15 mg, vit b12 x 1 i luteinę, ale póki pracuję to rano 4 x duphaston i wieczrem 4 x luteina. A na co jest ten steryd encorton
Pozdrawiam








Moje aniołki:
Olek 11.11.2008
[*]

Mikołaj 23.03.2009
[*]

Michał 04.11.2009
[*]
 
dzieki kasiawd :) NIUCHA JA TOBIE JESZCZE NIE GRATULOWAŁAM:) rany jak tu dzis milo.
Daaa super ze malenstwo sie przywitalo z Tobą:)
kasikz dzieki za iffo o duphastonie,ja juz nei wiem wlasnei czy 2x1 czy 3x1 brac bo rozne info slyszalam.

ja to jeszcze w szoku jestem do srodowych wynikow bety oszaleje:) a to juz i tak przestarzale beda. w pon chyba pojde poszukam gdzies gdzie szybciej robią
 
Witajcie.
Jestem tutaj chyba pierwszy raz. Tak naprawdę nie wiem dlaczego tutaj jestem, bo nigdy mnie coś takiego jak was nie spotkało (na szczęście). Czytają was łezka mi się w oku zakręciła i jestem pełna podziwu jak czytam że niektóre z was mają za sobą już po kilka poronień i siłę aby walczyć. Ja bym chyba nie dała rady. Chciałybym was wszystkie przytulić do siebie i pow. bądźcie silne napewno kiedyś się uda, musi się udać a ja jestem z wami i mocno trzymam za was kciuki.
Chyba będę do was tu częściej zaglądać żeby móc cieszyć się waszym szczęściem i wesprzeć was w trudnych chwilach zwątpienia.
 
dzieki kasiawd :) NIUCHA JA TOBIE JESZCZE NIE GRATULOWAŁAM:) rany jak tu dzis milo.
Daaa super ze malenstwo sie przywitalo z Tobą:)
kasikz dzieki za iffo o duphastonie,ja juz nei wiem wlasnei czy 2x1 czy 3x1 brac bo rozne info slyszalam.

ja to jeszcze w szoku jestem do srodowych wynikow bety oszaleje:) a to juz i tak przestarzale beda. w pon chyba pojde poszukam gdzies gdzie szybciej robią

Ola tutaj robili mi betę i wyniki były w tym samym dniu. DIAGNOSTYKA laboratoria medyczne i analityczne: Diagnostyka
więc może poszukaj gdzie koło Ciebie jest jakieś laboratorium .
 
reklama
daaa - super, że dzidzia Ci pomachała...teraz już wszystko będzie dobrze...zobaczysz...

Jaki dzisiaj milusi dzień...tyle nowych fasolek...bardzo się cieszę...i tym bardziej widzę światełko dla swoich staranek.....

...a ja czekam na wyniki dzisiejszych badanek....jutro powinna być część....a na chlamydię będę musiała poczekać kilka dni....ale jestem dobrej myśli. Nigdy nie miałam żadnych plamień między @, więc liczę na to, że progesteron jest ok.
Milutkiego wieczora....
 
Do góry